Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7/1.8T/CzornySedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
13 minut temu, MgrRazer napisał:

Z tymi kartkami miodu w halogenach mam mieszane odczucia...

W Pt bd u mnie zakładał razem z grillem to zobaczysz jak to leży 

Opublikowano
  • Autor

Zwracam się do Was z prośbą koledzy. W związku z tym, że hamulce w mojej Audi są na wykończeniu muszę rozglądać się za nowym kompletem. Czy ktoś może polecić mi coś ciekawego ? Zestaw 312/255. Bo przeglądam już milion wątków i aukcji i nie mogę dobrze trafić co i jak kupić, a w głowie mam już istny mętlik...

Swap mnie nie interesuje :wink:

Opublikowano
8 minut temu, MgrRazer napisał:

Zwracam się do Was z prośbą koledzy. W związku z tym, że hamulce w mojej Audi są na wykończeniu muszę rozglądać się za nowym kompletem. Czy ktoś może polecić mi coś ciekawego ? Zestaw 312/255. Bo przeglądam już milion wątków i aukcji i nie mogę dobrze trafić co i jak kupić, a w głowie mam już istny mętlik...

Swap mnie nie interesuje :wink:

Jeśli swap nie wchodzi w grę a chcesz poprawić skuteczność hamowania to proponuje zestaw Ferrodo DS + tarcze Zimmerman sport. To chyba max co się da wycisnąć z tego układu hamulcowego.

Opublikowano

nie nadrobisz DSami i OZtami Sport, za mała pojemnosc cieplna tarcz

jezeli ma hamowac to minimum 320mm z przodu

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Po prostu interesuje mnie coś co w miarę będzie hamowało :wink:

Opublikowano

no to tylko 320mm

Opublikowano
2 minuty temu, Dev napisał:

nie nadrobisz DSami i OZtami Sport, za mała pojemnosc cieplna tarcz

jezeli ma to hamowac to minimum 320mm z przodu

To prawda. Miałem W b7 ori heble 312/255 i jak zmieniłem na 320/288 to jest niebo a ziemia.

Opublikowano
1 minutę temu, MgrRazer napisał:

Po prostu interesuje mnie coś co w miarę będzie hamowało :wink:

W tym rozmiarze w zasadzie nic :polew:

Opublikowano
  • Autor

No to zapowiada się drogi mod :grin:

Edytowane przez MgrRazer

Opublikowano
Godzinę temu, MgrRazer napisał:

No to zapowiada się drogi mod :grin:

moge pomóć Ci to jakos ogarnąć

Opublikowano
  • Autor

A chętnie skorzystam z pomocy :wink:

Opublikowano
W dniu 16.02.2021 o 16:33, MgrRazer napisał:

zamówiłem nowe gumy dla wiszących tłumików...

C4EB45F8-ED68-435A-80A5-DF2C539DC803.jpeg556647DF-2457-4693-83A2-0D6E685FB3F6.jpeg

Cześć. Ładne cacko :-) 

Gdzie wyhaczyłeś te gumy do podwieszenia, jakiś namiar...? bo patrząc na inne Twoje jakby bardziej mięsiste były i takich właśnie szukam

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, jaguaro napisał:

Cześć. Ładne cacko :-) 

Gdzie wyhaczyłeś te gumy do podwieszenia, jakiś namiar...? bo patrząc na inne Twoje jakby bardziej mięsiste były i takich właśnie szukam

A dziękuje :thumbup1:

Trzymaj: 

Zobacz ofertę: 23484 Uchwyt wieszak wydechowy Febi Bilstein

ALLEGRO.PL

teraz u mnie to tak leży :wink:

2095F119-BBB0-4729-929F-2554C2C35DDA.jpeg

 

 

Opublikowano

No bajeczka, wygląda jak szyte na miarę:-) 

Dzięki za info :-)

Opublikowano
  • Autor

Stara gałka była już troszkę zmęczona więc wpadła gałeczka z b8 :rolleyes: 

99FC0E4E-6CE4-4584-BC46-3A077440AF87.jpeg

Opublikowano
16 minut temu, MgrRazer napisał:

Stara gałka była już troszkę zmęczona więc wpadła gałeczka z b8 :rolleyes: 

99FC0E4E-6CE4-4584-BC46-3A077440AF87.jpeg

Pięknie :thumbup1:

Opublikowano

Ostatnio popularny modzik z gałka :thumbup1:

Opublikowano

Elegansio:wink4:

Chyba jeszcze tylko u mnie zostały baaardzo zimne aluminiowe gałki??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W aucie na razie nic się nie dzieje...czekam na jakaś lepsza pogodę żeby zrobić lepsze zdjęcia. Na dniach kolega zaprosił mnie na małe przymiarki na moim aucie, dla jego przyszłej B7 :thumbup1:

A20005B8-19CA-4D68-8DEE-7486F2D3C69C.jpeg6B4C3F27-4E21-4694-AE43-6182FECD7F89.jpegF7BF8F4D-AD62-466A-B0E6-A92403BED9D6.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Powoli szykuję graty na swap hamulców. Zestaw na swap przód 320 już posiadam z Audi A6 C6. Teraz poszukuję tyłu 288 (zacisk, jarzmo) i nigdzie nie mogę znaleźć jaki dokładnie to ma być... raz wygląda tak, raz inaczej...allegro mi nie pomaga, zaczynam się w tym gubić :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.