Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam, szczęśliwych posiadaczy i pasjonatów Audi A4. Kilka dni temu przesiadłem się po 5 latach użytkowania z B5 2.6 B6 ABC na B8 3.0 tdi quattro z 2008 roku. Planuje ja dopieścić i w tym celu regularnie korzystać z tego forum.
pozdrawiam wszystkich ?

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

Witajcie,

Wczoraj stałem się dumnym posiadaczem Audi A4 B6 1.8T BEX Quattro. Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do wszystkich fanatyków i posiadaczy samochodów marki Audi, są to świetne auta. To już moja druga Audi w życiu i druga taka sama. Ja mieszkam w Järna w Szwecji i może uda mi się znaleźć tutaj również innych ludzi posiadających podobne samochody w okolicy. Pozdrawiam serdecznie!

CF6AC463-282D-440D-9AF1-4F5C069C2F21.jpeg

0DCB7EFE-126B-4B7E-9B18-C353D943A8E5.jpeg

,,,

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów. Jest mi niezmiernie miło że mogę dołączyć do grona sympatyków marki Audi . Moje cztery kółka to A4 B8 3.2 V6 Quatro Tiptronic z 2008 roku .

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich .

,,,

Witam serdecznie  wszystkich  klubowiczów . Jest mi bardzo miło że jestem z wami.   Moje Auto  to Audi a4 b6 1.9 tdi  130km  2003 rok ?

Edytowane przez Posejdos

,,,

Witam wszystkich! Mam na imię Artur, od 5 lat jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b5 avant 1.9tdi AJM 2001 w wersji PRO line. Czarna podsufitka białe zegary itd. Dużo można nauczyć się z tego forum! Mam nadzieję że też dodam coś od siebie np. Wymiana wyświetlacza full fis, kodowanie ABS ESP itd. Pozdrawiam

IMG_20210120_023007.jpg