Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nisko świecące reflektory przód


Mietek2951

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zmodyfikowałem lampy tzn dołożyłem do zwykłych lamp projektory biledowe i mam problem z tym że światła świecą zbyt nisko, elektryczne poziomowanie świateł jest w pozycji 0 i na śrubach w reflektorach jest podniesione na maksa, jest jakiś inny sposób żeby podnieść trochę lampy do góry?

IMG_20210206_165929.jpg

received_329362085067420.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten biled montowałeś, lamp raczej do góry już nie dźwigniesz, pozostaje Ci w jakis sposób podniesienie projektora który montowałeś...

Lewa lampa ustawiona jest zdecydowanie niżej od prawej, te kreski mają się równać, tak by był jeden schodek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować podłożyć coś pod górne mocowania lampy, jakieś dwie podkładki, które ją trochę podciągną do góry. Kierowałbym się jednak na ponownym wyciągnięciu i rozłożeniu lamp, może jakiś bananlny błąd popełniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popełniłem taki sam błąd u siebie przy zmianie soczewek - pokaż jak świecą światła długie - zapewne są ostro rozjechane w stosunku do "krótkich świateł". Pod nowe soczewki trzeba wsadzić gumowe podkładki, tak by światła ze świateł krótkich były ok w stosunku do świateł długich, które nie są w ogóle ruszane przy wymianie soczewki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

popełniłem taki sam błąd u siebie przy zmianie soczewek - pokaż jak świecą światła długie - zapewne są ostro rozjechane w stosunku do "krótkich świateł". Pod nowe soczewki trzeba wsadzić gumowe podkładki, tak by światła ze świateł krótkich były ok w stosunku do świateł długich, które nie są w ogóle ruszane przy wymianie soczewki. 

Długie światła są w jednej soczewce co krótkie bo to biled. Te podkładki zastosowałem. 

Soczewki które montowałem to jakieś BILED I2S 3 cali. Raczej tutaj nie można czegoś źle zamontować bo tylko wkręca się je w gniazdo H7. Usłyszałem diagnozę że to przez to że lampy z Anglika były. Czy to może być przez to? Bo ja w to wątpię bo przecież nawet Angliki powinny świecić wyżej 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przez to... Podpiluj czym odbłyśnik trochę, żeby soczewka mogła iść do góry... Ten cycek od przesłonki żarówki wyciąłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kamil-vag napisał:

To nie przez to... Podpiluj czym odbłyśnik trochę, żeby soczewka mogła iść do góry... Ten cycek od przesłonki żarówki wyciąłeś? 

Tak ten cycek odczepilem.. ehh czyli czeka mnie ponowne rozklejanie lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczepiles ale czy tam ten plastik czy ceramikę oderwałeś? To trzeba na równo z odbłyśnikiem wywalić, bo może o to Ci wadzi i dopycha projektor na dół... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Odczepiles ale czy tam ten plastik czy ceramikę oderwałeś? To trzeba na równo z odbłyśnikiem wywalić, bo może o to Ci wadzi i dopycha projektor na dół... 

Tego nie wycialem ale projektor nie dostawał aż do tego plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lipa z tym jest, pytałem już o to, ale nie da rady nic zrobić na wersji komórkowej by było widać info o aucie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil-vag napisał:

 

Na weekend rozkleje lampę ponownie bo i tak chce wymienić w niej szkła bo są trochę porysowane i zmatowiałe więc przy okazji spróbuję jakoś podnieść ta soczewkę do góry, tylko czy muszę ją odkręcać całkiem czy bez odkręcania ją próbować jakoś wygiąć do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyginaj bo pęknie odbłyśnik... Podpiłuj trochę górna część nad soczewką i powinno iść wyżej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Nie wyginaj bo pęknie odbłyśnik... Podpiłuj trochę górna część nad soczewką i powinno iść wyżej... 

Jeszcze mam takie pytanie, czy klosz/szkła z tego reflektora że zdj będą takie same jak w oryginalnym?

Lampy-przod-Reflektor-Audi-A4-B7-BLACK-LED-diodowe.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mietek2951 napisał:

Jeszcze mam takie pytanie, czy klosz/szkła z tego reflektora że zdj będą takie same jak w oryginalnym?

Lampy-przod-Reflektor-Audi-A4-B7-BLACK-LED-diodowe.jpeg

posiadasz już te lampy i chcesz z z nich zdemontować szkła? Bo jeśli nie, to na aledrogo można kupić same szkła do reflektorów a4 b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

posiadasz już te lampy i chcesz z z nich zdemontować szkła? Bo jeśli nie, to na aledrogo można kupić same szkła do reflektorów a4 b7

Posiadam i szkła w nich wyglądają jak nowe dlatego chcę je podmienić, tylko pytanie czy podejdą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...