Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VCDS - kontrolka świateł oraz menu fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , 
Pacjent a4 b6 .
Pierwsze pytanie czy da się wyłączyć kontrolkę włączonych świateł , która świeci na liczniku tak jak jest to w b7 ?  
Drugie pytanie czy się odblokować menu fis poprzez naciśniecie przycisku reset ? 

Opublikowano

Co do pierwszego tak da sie wyłączyć kontrolkę świateł.

Drugie o ile dobrze zrosumiałem chodzi o menu licznika, to też się da zrobić ale tylko w liczniku kolorowym.

Opublikowano
4 godziny temu, Norbercik napisał:

Drugie pytanie czy się odblokować menu fis poprzez naciśniecie przycisku reset ? 

 

Godzinę temu, Shhaddoww napisał:

Drugie o ile dobrze zrosumiałem chodzi o menu licznika, to też się da zrobić ale tylko w liczniku kolorowym.

Do menu jak w b7 nie da się wejść w b6 używając przycisku reset. Trzeba dołożyć dodatkowy panel z którego można owe menu wywołać. Działa ono na liczniku kolor jak i czerwonym.

Jak się wrzuci licznik z b7 to wówczas zadziała menu po 3 wciśnięciach resetu. Ale trzeba mieć odpowiedni licznik do 1.8t,a to nie takie łatwe go znaleźć.

 

Edytowane przez pila24

Opublikowano

@Shhaddoww a w jaki sposób wyłączyć kontrolkę w liczniku b6? Bo nie da się wg mojej wiedzy. 

Da się ją włączyć kodowaniem w liczniku b7 bo tam domyślnie jest wyłączona ( kontrolka we włączniki świateł ) 

Opublikowano

W b6 kodowaniem da się ją wyłączyć. W dwóch b6 z 2001 i 2004 je włączałem.

Zrobiłem to przez zmianę kodowania

Opublikowano

Założenie licznika z b7 do b6 to nie problem, nie musi być nawet od 1,8t. Starczy pobawić się z immo, w ecu albo liczniku.

Opublikowano

To jaką wartość kodowania w b6 wbijesz żeby wyłączyć tą kontrolkę ?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ponawiam pytanie :

W dniu 9.02.2021 o 09:49, Shhaddoww napisał:

W b6 kodowaniem da się ją wyłączyć. W dwóch b6 z 2001 i 2004 je włączałem.

Zrobiłem to przez zmianę kodowania

 

W dniu 9.02.2021 o 13:31, Banan napisał:

To jaką wartość kodowania w b6 wbijesz żeby wyłączyć tą kontrolkę ?

 

Chciałbym bardzo wiedzieć , bo mnie denerwuje jedyna ikonka , która mi świeci .

Opublikowano
32 minuty temu, Norbercik napisał:

Ponawiam pytanie :

 

Chciałbym bardzo wiedzieć , bo mnie denerwuje jedyna ikonka , która mi świeci .

Nie da się w b6.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.