Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problem z Multitronikiem


Szefek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem ze skrzynią Multitronic 7 biegów wszystko chodzi elegancko po za tym jak chcę przejść na zmianę biegów +/- czyli tiptronic to nie wchodzą mi biegi do przodu tylko do tyłu. Podłączyłem Vaga i jest taki błąd odnośnie skrzyni: Rozpoznano usterkę 18158 P1750 000 Zasilanie elektryczne napięcie za małe sporadycznie 18265 P1857 000 sygnał obciążenia zgłoszenie usterki w komp. ster. silnikiem sporadycznie. Przebieg autka to 43 tyś km. Dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy czasem nie jest to tryb awaryjny ? Możliwe jestzawilgocenie instalacji, kontrolera skrzyni.

Musisz dostać się do niego (jest chyba z tyłu skrzyni biegów) i zobaczyć czy nie ma "wody".

Drugi błąd najczęściej wskazuje na problemy z silnikiem (właściwie jego osprzętem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata i taki mały przebieg? :naughty:

Chyba że osobiście wyjechałeś z salonu.

Sprowadziłem z USA od 1 właściciela 04.2006 1 rejestracja pod koniec 2007 kupiona z przebiegiem 40tys w połowie 2008 w Polsce i co takie nie możliwe ? Carfax potwierdza przebieg. Co do mutitronica to samochód trochę stał może faktycznie zawilgocenie skrzyni... Tak po za tym skrzynia chodzi ok wszystko żadnych problemów. Pozdrawiam i dziękuje za cenne wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam gwarantuje ze jestem w stanie uszkodzic multitronica w tydzień. Wiec 3 lata to juz na luzie. Te skrzynie sa bardzo delikatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam gwarantuje ze jestem w stanie uszkodzic multitronica w tydzień. Wiec 3 lata to juz na luzie. Te skrzynie sa bardzo delikatne

Kolejny mega inteligentny post wiele wnoszący do wątku :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Idąc tym tokiem myslenia mozna powiedziec, że w kilka minut po wyjeździe z salonu mozna kompletnie rozpieprzyć kompletnie nowe auto. Tylko o czym to swiadczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...