Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Dual IC w B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CZYLI wg twoje nomenklatury PRAWY Boczek ze zdjęcia wyglada niemal identycznie jak lewy boczek ze zdjęcia plus poprawki techniczno-estetyczne- TAK więc zdjęcie przedstawia projekt przed poprawkami

cieszę się :decayed: tylko po co na fora wklejać psudo profi roziązania ?? Jeszcze ktoś popatrzy i też tak zrobi ? :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Alez sie temat rozbujal , tak mysle o tej belce i generalnie wiadomo jak chodzi o moc nikt sie takimi "duperelami" nie przejmuje. Wogole kazdy z nas to przeciez "miszcz" kierownicy i belka mu potrzebna nie bedzie, tylko im wiecej sie jezdzi tym czlowiek staje sie coraz mniej zainteresowany tym co na drodze. Ja 2 x mialem zonka przez nieuwage , zrobilo sie zielone; katem oka widzialem ,ze juz ruszylismy ,ale kolo przedemna sie zatrzymal nagle (nie wiedziec czemu) no i zonk , bo ja w tym czasie grzebalem cos na tylnym siedzeniu. 2 sytuacja po miesiacu - wracam z roboty pozno okolo 80km/h , grzebie cos w radio bo jakies smety i nagle lup i po małym jelonku. Vectra nie byla jeszcze zrobiona po I zonku , tylko belka wyprostowana i reszta tez poklejona zeby sie trzymalo. Wiec jelonek zrobil takiego spustoszenia ,ze chodnice +chlodnica klimy z wiatrakami do wymiany , gdyby belka byla new jestem pewien ,ze chlodnice bylyby cale. Pozatym bardzo latwo w rekach wygiac kawalek blachy( belka pozbawiona tylu ) , a zeby wygiac oryginalna belke to juz trza niezle pyknac. Wiec generalnie zdecyduje sie na cos bez ciecia belki , a co z cieciem zderzaka , bo to juz chyba lepiej poswiecic kawalek plastiku niz belke montujac Ic tak ,zeby poszedl moze troche nizej?? Ponoc pod zderzak z eski wchodzi IC latwiej ,te zderzaki są inne ??.Bo to juz chyba lepiej poswiecic kawalek plastiku niz belke montujac Ic tak ,zeby poszedl moze troche nizej?? Ponoc pod zderzak z eski wchodzi IC latwiej ,te zderzaki są inne ?? Pozdrawiam.

Opublikowano

no patrząc na zdjęcie widać że dolny i górny kanał masz przyblokowany..boczek jest źle wyprofilowany i powietrze blokuje się na ściance..żeby było tak jak należy niestety trzeba poprzycinać trochę belkę..

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 14:24_________________________________________________

wysysanych z palca a może z jaja wielkanocnego

no niestety poziu ma racje..sprawdź sobie temperaturę w dolocie przed i po zmianach.. :hi:

Opublikowano

a jesli chodzi o tego typu przerobki-nigdy nie wiadomo co bedzie podczas dzwonka,zwiekszajac moc,czasem jeszcze raz tyle,co dala fabryka-(jak coniektorzy na tym Forum :wink4:)-rownolegle do zwiekszanej mocy-zmniejsza sie odpornosc auta na tego typu uderzenia-mam pytanie ,czy ktos slyszal o crash testach szczytowo podkreconych aut? jak one sie maja do tych seryjnych?przecierz predkosc i moc jest duzo wieksza i moge sie zalozyc,ze jak przyper...lisz w sciane,czy slup wysokiego napiecia,albo nawet stojace auto,to i seryjnie wzmocniona,belka dwukrotnie pogrubiana i co tam jeszcze-nie pomoze,bo auto rozleci sie na kawalki,a silnik wleci do kabiny ,jak z procy,bo przy takich predkosciach,malo kto wychodzi calo z auta :cool1:

Opublikowano

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana. Ta belka którą pokazał poziek chyba jest mocniejsza od tego seryjnego kawalka blaszki pod zderzakiem :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=Stj-FA-LJD8&hl=pl&fs=1

Opublikowano

Ta belka którą pokazał poziek chyba jest mocniejsza od tego seryjnego kawalka blaszki pod zderzakiem :decayed

w końcu ktoś ruszył łbem :gwizdanie:

Opublikowano

Ale się co niektórzy uczepili tych belek. U mnie belka jest aluminiowa, a aluminium jest dość kruche i szybko pęka. Myślicie, że taka stalowa rura będzie gorsza, bo nie wydaje mi się. Poza tym to mieszkamy w polsce i liczy się przeważnie to, że masz przegląd. Jak masz pieczątkę w dowodzie to zostałeś dopuszczony do ruchu. Obojętnie czy diagnosta zajrzał na twój samochód czy wogóle go nie widział na oczy(jego problem). Ubezpieczalnia w PL raczej patrzy czy jest przegląd i tyle.

Jakby w Germanii na TUV diagnosta zobaczył, że belka jest podcięta choć cokolwiek ruszone to mógłbyś zapomnieć o pieczątce, a dostałbyś solidny ochrzan!!

U nas w PL nie ma co robić z "igły widły"

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana.

B5 ma 2 gwiazdki w Euro NCAP, B6 ma już 4 gwiazdki.

End OT.

Opublikowano

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana.

B5 ma 2 gwiazdki w Euro NCAP, B6 ma już 4 gwiazdki.

End OT.

moral z tego taki ze w B5 nie mozna ciac belki .... :naughty:

Opublikowano

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana. Ta belka którą pokazał poziek chyba jest mocniejsza od tego seryjnego kawalka blaszki pod zderzakiem :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=Stj-FA-LJD8&hl=pl&fs=1

Ja jakoś widzę coś innego (czym nowsze tym lepiej):

517f34063f0e218d.jpg

Opublikowano

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana.

B5 ma 2 gwiazdki w Euro NCAP, B6 ma już 4 gwiazdki.

End OT.

moral z tego taki ze w B5 nie mozna ciac belki .... :naughty:

Jak zobaczyłem filmik z testu NCAP -B5 który wkleił Domjenick to przełknąłem ślinę i doszedłem do wniosku że będę wolniej jeździł :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

to przełknąłem ślinę i doszedłem do wniosku że będę wolniej jeździł

...co ma wisiec-nie utonie...Bog nie po to dal Ci te graty do auta,zebys sie w nim zabil... :wink4: takie dzielo to misja...
Opublikowano

Aha, pisząc posta zapomnialem ze to o b6 hehe. Spankey właśnie w b5 możesz ciąć bo i tak cie nie uratuje :decayed:

Opublikowano

O jakim bezpieczeństwie mówicie skoro a4 sklada się jak domek z kart... 2 gwiazdki wg EuroNCAP chyba nie powala na kolana.

B5 ma 2 gwiazdki w Euro NCAP, B6 ma już 4 gwiazdki.

End OT.

moral z tego taki ze w B5 nie mozna ciac belki .... :naughty:

Jak zobaczyłem filmik z testu NCAP -B5 który wkleił Domjenick to przełknąłem ślinę i doszedłem do wniosku że będę wolniej jeździł :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 10:18_________________________________________________to po co zakładać FMIC jeśli się ma ktoś bujać po bulwarze... ??? albo wóz albo przewóz...

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Sorry ze nie przeczytałem tematu do końca ale wiem ze jest większy cooler w seryjne miejsce od Alfy. Było gdzieś na mastersie albo na streecie. Ponoć trza dociąć lekko mocowanie błotnika(tam gdzie jest ślizg do zderzaka) i to wsio. A jest dużo wydajniejszy.

Opublikowano

Tylko jaki jest sens kombinować. Jako człowiek z dwiema lewymi rękami i wrodzoną niechęcią do prac fizycznych założyłem sobie dzisiaj FMIC we wspomnianym wcześniej ARS Nadarzyn ( BFB B7). Cooler o wysokości 14 cm z RE5PECT.PL wchodzi bez żadnych problemów , zero cięcia.

Myślę, że w porównaniu do double Smica z racji swojego umiejscowienia i nie tylko jest to dobre rozwiązanie.

Poza tym, rano przyprowadziłem auto, wieczorem odebrałem. I zostało jeszcze trochę na :drinks: :drinks: :drinks:

Przepraszam za fatalną jakość zdjęć. Jak będą chętni, to zamieszczę więcej zdjęć.

Opublikowano

dual ic mniej rzezania :wink4:

Opublikowano

dual ic mniej rzezania :wink4:

właśnie o to chodzi.... poza tym ori... temat jaki tu jest też każdy widzi... a Ci dalej tylko o FMIC :wallbash:

Opublikowano

dual ic mniej rzezania :wink4:

właśnie o to chodzi.... poza tym ori... temat jaki tu jest też każdy widzi... a Ci dalej tylko o FMIC :wallbash:

Ja mam dual IC. I co? I w lato lekka koooopa.

Nie przyszło Wam do głowy, że dorabiany FMIC ma lepszą wydajność? Po prostu i aż

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.