Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zimno w aucie


GRZECHUGrzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co może nie działać skoro wymieniłem pompę wody,  termostat i sprawdziłem węże i nagrzewnica jest drożna a nie grzeje w aucie, jedynie jak agresywniej pojeżdżę to zaczyna grzać a kiedy się zatrzymam i chwilkę po stoi na biegu jałowym to leci zimne powietrze, czy ktoś wie co moze być nie tak? Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam 

Edytowane przez GRZECHUGrzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik łapie temperaturę i nagrzewnica jest drożna to skupił bym się nad sterowaniem ogrzewania, moze klapka ciepło- zimno stoi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tak myślałem że to mogą być klapki bo węże i nagrzewnica drożna, termostat i pompa wymieniona, płyn o kolorze prawidłowym więc czas zajrzeć do kabiny dzięki ? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, GRZECHUGrzechu napisał:

A co to vcds-a? Chodzi o program? Czy coś takiego? ?

Program ma szwagier, przyjedzie w sobotę to zobaczymy co i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to odkreć schowek tam bedzeszy miał silniczki sterujące klapkami, demontuj je i rozbież, przemyj potencjometry najlepiej jakimś uniwersalnym zmywaczem, nasmaruj zębatki złóż spowrotem w takiej samej pozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem B6 i z 5 silniczków 4 wywalały błąd w vcds po wyczyszczeniu już żaden. Zróbcie ze szwagrem adaptację klapek nawiewu. 

Edytowane przez Lukas84j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lukas84j napisał:

Dobra, to odkreć schowek tam bedzeszy miał silniczki sterujące klapkami, demontuj je i rozbież, przemyj potencjometry najlepiej jakimś uniwersalnym zmywaczem, nasmaruj zębatki złóż spowrotem w takiej samej pozycji. 

Ok tak zrobię ? dzięki za podpowiedz mam nadzieję że to będzie to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lukas84j napisał:

Miałem B6 i z 5 silniczków 4 wywalały błąd w vcds po wyczyszczeniu już żaden. Zróbcie ze szwagrem adaptację klapek nawiewu. 

Co do adaptacji klapek to szwagier coś wspominał że trzeba zrobić w sobotę będę wszystko wiedział jeszcze raz dzięki za podpowiedz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...