Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis klimatyzacji - gdzie w okolicach Mysłowic, Tychów, Katowic ?


BEKACZU

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jak w temacie... czy zna ktoś dobry serwis klimatyzacji na śląsku - okolice Mysłowic, Tychów, Katowic, Oświęcimia, Sosnowca?? Chciałbym przed sezonem odgrzybić klimke i sprawdzić czy wszystko jest ok.

Jeśli ktoś zna jakiś sprawdzony serwis proszę o info :)

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołów, nie pamietam nazwy ale mam telefon 32 226 28 73 i jeszcze Sośniowice k. Gliwic - jest tam dwóch braci, jeden z nich jest bardzo w porządku i zna się na rzeczy. Jeśli Ci jeszcze zależy mogę dowiedzieć się o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałem o Sośnicowicach k. Gliwic ale sam tam autka jeszcze nie robiłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z Sośnicowic to omijam teraz dalekim łukiem, sprzedają regenerowane chłodnice jako nowe, jednym autem firmowym byłem 3 razy (założona "nowa" chłodnica) i 3 razy poprawki bo nieszczelna. i rozmieszyli mnie jak szukałem nagrzewnicy do a4 b5 używana u nich w cenie 120zł a w sklepie nowa 90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z Sośnicowic to omijam teraz dalekim łukiem, sprzedają regenerowane chłodnice jako nowe, jednym autem firmowym byłem 3 razy (założona "nowa" chłodnica) i 3 razy poprawki bo nieszczelna. i rozmieszyli mnie jak szukałem nagrzewnicy do a4 b5 używana u nich w cenie 120zł a w sklepie nowa 90zł

Uuuuu... Ja coś ostatni słyszałem na ich temat na jakimś spocie w KAT i podobno magicy i dobrzy fachowcy ale jak widać tylko z opowiadań! :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z Sośnicowic to omijam teraz dalekim łukiem, sprzedają regenerowane chłodnice jako nowe, jednym autem firmowym byłem 3 razy (założona "nowa" chłodnica) i 3 razy poprawki bo nieszczelna. i rozmieszyli mnie jak szukałem nagrzewnicy do a4 b5 używana u nich w cenie 120zł a w sklepie nowa 90zł

Uuuuu... Ja coś ostatni słyszałem na ich temat na jakimś spocie w KAT i podobno magicy i dobrzy fachowcy ale jak widać tylko z opowiadań! :kwasny:

Tak jak napisałem - w Sośniowicach jest dwóch braci, pewnie kolega Majki trafił nie tam gdzie trzeba. Moich kilku kolegów było w Sośniowicach i bardzo sobie chwalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z Sośnicowic to omijam teraz dalekim łukiem, sprzedają regenerowane chłodnice jako nowe, jednym autem firmowym byłem 3 razy (założona "nowa" chłodnica) i 3 razy poprawki bo nieszczelna. i rozmieszyli mnie jak szukałem nagrzewnicy do a4 b5 używana u nich w cenie 120zł a w sklepie nowa 90zł

Uuuuu... Ja coś ostatni słyszałem na ich temat na jakimś spocie w KAT i podobno magicy i dobrzy fachowcy ale jak widać tylko z opowiadań! :kwasny:

Tak jak napisałem - w Sośniowicach jest dwóch braci, pewnie kolega Majki trafił nie tam gdzie trzeba. Moich kilku kolegów było w Sośniowicach i bardzo sobie chwalą.

No może być i tak, że trafił do kogoś innego niż trzeba! :) Dziś będę na spocie w KAT to może spróbuje ustalić szczegóły co do zakładu, o którym mówili ostatnio. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem u tego co to niby sie dłużej tym zajmuje bo też słyszałem że jest lepszy od brata :)

Przeleciałem przez rondo od Gliwic na Kędzierzyn i na dole skrecilem w lewo, kilka metrów dalej po prawej stronie firma "Sadło" Może i dobrze robią ale ja tam byłem w sumie 4 razy (3 razy z tym samym) i dla mnie pieniadze wyrzucone w błoto, płacąc za nową chłodnice wymagam nowej a nie jakieś regenerowanej, odmalowanej i przypominającej nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj ewidentnie mamy przypadek, który niestety nie promuje tego zakładu. Tak jak mówiłem ja dziś spróbuje się dowiedzieć czegoś więcej bo sam autka tam nie robiłem.

Od kumpla wiem, że jest jakiś dobry zakład w Będzinie na ul. Namiarkowej. Robi tam samochody o lat i ten mi polecił bo sam muszę odgrzybić klmkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem auto u sadła tam gdzie Majki, robota spora,

bo przerabiali mi klime ze starego gazu R12 na nowy R134A.

Mialo trwac dniowke trwalo dwie, ale to pol biedy.

Zrobili, dziala, place - Pani mila mowi gwarancja na podstawie paragonu.

Ja mowie, ze chce Fakture, a ona mi ze mam doplacic vat...

Ostra wymiana zdan ja ich postraszylem Policja oni mi ze tego nie podaruja.

Fakture dostalem ale nikomu nigdy ich nie polece i nigdy wiecej tam nie pojade !

Długa historia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze ktos cos wiecej powiedziec o serwisie klimy w Bedzinie? Gdzie dokladnie to jest?

Chyba ze cos blizej na slasku (ok. Myslowice, Katowice, Sosnowiec, Jaworzno)?

Czy Sosnowiec czy Bedzin to wielkiej różnicy nie ma bo to przecież jest za miedzą. :wink4:

Co do lokalizacji poniżej masz mapkę z danymi teleadresowymi. :)

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&source=hp&q=b%C4%99dzin+ul.+namiarkowa&lr=&um=1&ie=UTF-8&split=0&gl=pl&ei=C2qxSvnaFoSa4gbpmqWtCg&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam: dzięki wielkie, na pewno przejadę się tam w przyszłości niedalekiej :)

Ależ proszę Cię bardzo. Ja może pojadę tam w przyszłym tygodniu, co prawda nie ze swoim autkiem ale będę wiedział wszystko z autopsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...