Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blow off 1.9 TDI


kacper195

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, moje pytanie brzmi czy opłaca się założyć blow offa. Mam 1.9 po chipie. 
 Proszę napiszcie jakie są wady a jakie zalety. Głowie chodzi mi sam dźwięk, jak możecie to polećcie jakiś spoko i w miarę tani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze wyrzucone w błoto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem to w dieslu i przypomina pohukiwanie sowy. Więc będzie raczej kupa śmiechu  i kpiny niż podziw nad pomodzonym autem.

'Jeśli już zamontować to w grubo pomodzonym a nie tylko po chipie. Daj sobie spokój bo bedzie mega wiocha. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dekiel 13 napisał:

Słyszałem to w dieslu i przypomina pohukiwanie sowy. Więc będzie raczej kupa śmiechu  i kpiny niż podziw nad pomodzonym autem.

'Jeśli już zamontować to w grubo pomodzonym a nie tylko po chipie. Daj sobie spokój bo bedzie mega wiocha. :thumbdown:

Z tego co słyszałem ludzie montowali nawet w zwykłych 1.9 i zdawało egzamin. :/ jedni gadają tak drudzy tak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to tylko fuczy i zwraca uwagę. Tylko do auta z mocą i konkretnym tuningiem zewnętrznym . Jeśli Twoje auto i 'nie wygląda' i 'nie jedzie'  fest odpuść sobie montaż tego bo bedziesz obiektem kpin. Inaczej Ci tego nie wytłumaczę. :guma:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dekiel 13 napisał:

Chłopie to tylko fuczy i zwraca uwagę. Tylko do auta z mocą i konkretnym tuningiem zewnętrznym . Jeśli Twoje auto i 'nie wygląda' i 'nie jedzie'  fest odpuść sobie montaż tego bo bedziesz obiektem kpin. Inaczej Ci tego nie wytłumaczę. :guma:

 

Dlaczego uważasz ze takie coś pasuje tylko do auta zrobionego zewnętrznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej te pieniądze zainwestować w dobry hamulec,  oponke czy jakieś pożyteczne wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kacper195 napisał:

Dlaczego uważasz ze takie coś pasuje tylko do auta zrobionego zewnętrznie?

Zewnętrznie i mocowo napisałem. To auto ma jechać a nie mieć czipa .Kichnięcie z blow offa zwraca uwagę i prowokuje do szybszej jazdy /znacznie szybszej/. Masz 1,9 tdika zrób 250KM i 500Nm co najmniej to zakup blow offa.

Miałem to 'cudo' Greddy w Calbrze turbo 20 lat temu ale tam było ponad 300 KM to był sens to złożyć , wygląd też był. :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...