Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie BOMBA :exclaim: :wink:

Pozazdroscic :twisted:

Opublikowano

Chłopaki mam pytanie trochę OT ale powiedźcie czy w waszych S4 macie 18 calowe koło zapasowe bo ja kupiłem 5 sztuk do mojej ale na zapas nie mogę włożyć bo się nie mieści w bagażniku... ( chodzi mi o to czy S4 ma inne wytłoczenie bagażnika) chodzi mi o wersję kombi

Opublikowano
  • Autor

Ja mam 18tki w bagażniku. A czy ma inne wytłoczenie to nie mam pojęcia.

Opublikowano
A czy ma inne wytłoczenie to nie mam pojęcia.

no to w takim wypadku ma inne, dzięki za odpowaidź a u mnie 5 sztuka będzie leżć zamiast w bagażniku to w garażu :rotfl:

Opublikowano
Co do Castrola to bym uważał...
Podpisuje się obiema rękami :exclaim: :exclaim: :exclaim:
Opublikowano
Chłopaki mam pytanie trochę OT ale powiedźcie czy w waszych S4 macie 18 calowe koło zapasowe bo ja kupiłem 5 sztuk do mojej ale na zapas nie mogę włożyć bo się nie mieści w bagażniku... ( chodzi mi o to czy S4 ma inne wytłoczenie bagażnika) chodzi mi o wersję kombi

JA mam 18' na zapasie a na samochodzi 17' wiem wiem troche malo ale jak zrobia nowa droge w moje miejscowosci to wskakuje na 18; :rolleyes:

[ Dodano: 10-04-2007, 20:06 ]

Co do Castrola to bym uważał...

A co zaleca instrukcja?

Hmmm a co z Castrolem nie tak? Ja ostatni stracilem zaufanie do Mobila odkad bardzo potanial. A Moja Castroj to przynajmniej na 100 % orginal. Zreszta doraddzie cos bo w sumie jeszcze za niego nie placilem to moge zwrocic. :redface:

Do tej pory byl zalewany Mobilem 0/40

Zobacze wieczorem co pisza w instrukcji?

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-04-2007, 20:18 ]

panowie, ale skończmy z tym OT... tutaj omawiamy brykę Marcina.

A nie oleje i kółka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

hmmmm ah ten silnik!!!!! gratulacje!!!! :quattro:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

MARZENIE!!!! GRATULUJE :)

Opublikowano

No fajne autko, motorek podobny do mojego (podrasowany) :)

miodzio....

Opublikowano

Coś pięknego kiedy ja będe mógggggggł mieć coś takiego gratulacje jest piękna ta :a4fan::quattro:

Opublikowano

Wy się zachwycacie, a nie wiem czy Marcin. był zadowolony tak do końca...

Ciekaw jestem jak się to potoczyło w jego przypadku.

Opublikowano

Zdaje sie miał coś dłubnąć, z tymi kucykami to coś nie do końca ok :sad:

Opublikowano

furka śliczna ale ten link z wykresem już coś nie bangla :bicz:

Opublikowano
  • Autor

Wiec tak, mocy było 295 KM. Na 14 VI jestem umówiony w El-tecu na wymiane wydechu. Po tej operacji wybieram się prawdopodobnie do Unitronica na sprawdzenie i strojenie.

Dam znać oczywiście jakie będą efekty prac.

BTW czy ktoś wie jakie są katalizatory w moim S4? Ceramiczne czy metaliczne?

Opublikowano

Odezwij się do mnie jak już bedziesz w Eltecu, to 10 metrów ode mnie :grin: Wpadne obejrzeć fure i efekty prac.

Opublikowano
czy ktoś wie jakie są katalizatory w moim S4? Ceramiczne czy metaliczne?

chyba ceramiczne (ze względu na temperaturę)

Opublikowano
  • Autor

W takim wypadku chyba warto je zmienić na metaliczne, prawda?

Opublikowano

Spalanie jeszcze nieznane, ale zostało pół baku po tankowaniu przejechałem 350 km

czyli na oko 650-700 km na baku (90 litrów), przy czym ja tankuję gdy zapali się rezerwa (czyli równo 80 litrów wlewam)

Myślę że 620 przejadę od tankowania i zapali się rezerwa:

80 l / 6.2 = 12.9 średnio

Zaznaczam: 90% trasy, raczej delikatna jazda (tylko sporadycznie kick-down i duże prędkości), klima 100% czasu włączona (nigdy nie wyłączam)

pomyliłeś posty, czy jak ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.