Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, KoJ@K napisał:

Niby to mała pierdółka,alemi się od zawsze podobały - kratki "halogenów" liftowe po lifcie :kox: dzięki Dawid :drinks:

20220423_180636.jpg

20220423_180330.jpg

20220423_181034.jpg

20220423_180543.jpg

Myślałem ze mnie oznaczysz dla fejmu :lol:

spoko, ja też dziekuje za robote wczoraj, ale pochwale sie jak ogarne przynajmniej dwa tematy bo teraz wstyd :naughty:

Swoją drogą Twoje auto kocuuurrrr na zywo :wub:

Opublikowano
  • Autor

Nie mogłem sobie przypomnieć Twojego nika @Mordeliuss :glupek2:

Opublikowano
W dniu 16.04.2022 o 01:06, Wandej napisał:

Od Przema jak zwykle świecą się jak psu jajca:kox:Pupil widzę że myślał że to jego i chaił polizać:grin: U mnie wpada RAL1021 na tarczy 356mm. Mam nadzieje że wejdzie w 18`

Twoje banany też się świecą ?

356mm na tył gotowe ?

IMG_20220428_142915.jpg

IMG_20220428_142924.jpg

IMG_20220428_142940.jpg

Opublikowano
  • Autor

Polecam tego alegrowicza :yeee:

Opublikowano
17 godzin temu, corradoowner napisał:

Twoje banany też się świecą ?

356mm na tył gotowe ?

IMG_20220428_142915.jpg

IMG_20220428_142924.jpg

IMG_20220428_142940.jpg

Skąd masz dłuższe śruby między zaciskiem a jarzmem bo wyglądają jak oryginalne ?

Opublikowano
W dniu 29.04.2022 o 14:05, marcinch001 napisał:

Skąd masz dłuższe śruby między zaciskiem a jarzmem bo wyglądają jak oryginalne ?

To są oryginalne śruby od akebono 375. Wandej chciał 356 na przód i zacisk to akebono pod tarcze 350. Jest trochę mniejszy i ma inny adapter. Do takiego zacisku śruby od 375 pasują idealnie 

Opublikowano
W dniu 28.04.2022 o 20:39, KoJ@K napisał:

Polecam tego alegrowicza :yeee:

Ty mnie nie polecaj bo ja się obrobić nie mogę ?

Do koloru do wyboru... 

IMG_20220414_093013.jpg

IMG_20220413_141123.jpg

IMG_20220409_202002.jpg

IMG_20220401_143201.jpg

IMG_20220401_143150.jpg

IMG_20220429_122438.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sie pasie sie ...

20220508_214308.jpg

20220508_215154.jpg

Opublikowano
7 godzin temu, KoJ@K napisał:

20220508_215154.jpg

:kox:

Opublikowano

Leży kosiarka . :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Do bagażnika wleciał mały masowacz pleców, który napraaawde potrafi zadziwić nie jednego, zwłaszcza tym że tyle potrafi mając zaledwie 20cm (w sumie nie jeden pewnie mu zazdrości :glupek2:

received_536226167997651.jpeg

Opublikowano

to co teraz jeździsz z tyłu że ci masaże potrzebne? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie on nawet z przodu potrafi wymasować :yeee:

Opublikowano

Bardzo wdzięczne te REaudio ;)

Będzie grało jeszcze lepiej!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jako, że auto ju troche lat ma, a licznik był już troche zmęczony to została zrobiona korekta licznika :kox:

20220520_000600.jpg

20220517_145119.jpg

20220517_174824.jpg

Opublikowano
  • Autor

A kiedy chcesz :whistling:

Opublikowano

Aż tyle trzeba rozkręcić żeby wyjąć liczniki ?

Opublikowano
7 minut temu, marcinch001 napisał:

Aż tyle trzeba rozkręcić żeby wyjąć liczniki ?

A ile tam masz rozkręcone?

Znając życie to dla kolegi @KoJ@K chwilę i zegary ma na wierzchu.

Opublikowano
1 minutę temu, pelonek1 napisał:

A ile tam masz rozkręcone?

Znając życie to dla kolegi @KoJ@K chwilę i zegary ma na wierzchu.

No jak widać to chyba cały nawiew trzeba zdemontować .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.