Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem ze zrobieniem logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 
Mam kupiony klon jak na zdj.
Brak opisu.

Sprawdzanie błędów, adaptacje itp wychodzą dobrze. Problem pojawia się z logami statycznymi i dynamicznymi. Już Podczas pracy np w blokach  pomiarowych potrafi rozłączyć połączenie  z samochodem by po chwili znów się połączyć (czasem trwa to chwile  czasem kilkanaście sekund).  Działa to na zasadzie jak np czasem WAM rozłączy myszkę pojawia się charakterystyczny dźwięk zerwania połączenia  myszka nie  działa/nie reaguje po chwili pojawia się dźwięk nawiązania połączenia i myszka działa/reaguje - może ktoś tak miał z myszką to u mnie jest to samo z kablem. Myszkę też mi rozłącza ale to rzadkość przy vcds w blokach pomiarowych jest to co chwile.  Uniemożliwia to zrobienia loga zwłaszcza dynamicznego.  Dodam że pendrive dyski  zewnetrzne zero problemów z rozłczeniem.
Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ? 

Edytowane przez rohace

Opublikowano
  • Autor

i jeszcze dodam, że pół roku temu zrobiłem logi ale był to metoda prób około 20 razy pałowałem auto z 1.5 obr do 7 tys obr by zrobic  pełne 4 rodzaje loga. Teraz wolałbym tego nie robić w ten sposób

Opublikowano

Jaki windows? Próbowałeś zmieniać wartości w opcjach dla okienek Blk int i Char Int?

Opublikowano

Z płytką do kabla powinieneś dostać folder naprawa. Napraw kabel zgodnie z instrukcją i powinien działać. Powinieneś go uruchamiać też loaderem.

Kiedyś też tak miałem, nie łączył się tylko ze sterownikiem silnika bądź przerywał połączenie jak byłem w sterowniku silnika. Naprawa kabla po USB pomogła.

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, przem8 napisał:

Jaki windows? Próbowałeś zmieniać wartości w opcjach dla okienek Blk int i Char Int?

Win 7
Niestety nie i nawet nie wiem co to jest. Jak byś mógł rozwinąć lub nakierować co zrobić

Edytowane przez rohace

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez rohace

Opublikowano

Kup zwykły kabel kkl z viakena, program sciagnij z forum i do silnika i do logów ci to wystarczy.

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Łukasz13 napisał:

Kup zwykły kabel kkl z viakena, program sciagnij z forum i do silnika i do logów ci to wystarczy.

Nie znam tego kabla ale podejdzie on do logów w B7 ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.