Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z fis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam taki problem w Audi A4 B7 mam oryginalne radio RNS-E audi navigation plus i posiadam fis ale na górnej części nie wyświetla mi się ani jaką mam stacje w radiu ani jak mam włączone płyty który utwór leci trzeba to jakoś zakodować czy da się to jakoś włączyć napisane jest tylko na górze keine eintrage pełny fis kolorowy. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Opublikowano

Czy rns-e było dokładane czy było oryginalnie w aucie?

Opublikowano
10 minut temu, kubix28 napisał:

Witam mam taki problem w Audi A4 B7 mam oryginalne radio RNS-E audi navigation plus i posiadam fis ale na górnej części nie wyświetla mi się ani jaką mam stacje w radiu ani jak mam włączone płyty który utwór leci trzeba to jakoś zakodować czy da się to jakoś włączyć napisane jest tylko na górze keine eintrage pełny fis kolorowy. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Wejdź w ustawienia fis (3x reset) i wybierz pokazywanie informacji radiowych.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Czy rns-e było dokładane czy było oryginalnie w aucie?

Tak oryginalny

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pila24 napisał:

Wejdź w ustawienia fis (3x reset) i wybierz pokazywanie informacji radiowych.

Jest zaznaczone takim ptaszkiem radio info 

Opublikowano

Nagle przestało wyświetlać? czy nigdy nie wyświetlało?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Nagle przestało wyświetlać? czy nigdy nie wyświetlało?

odkąd sprowadziłem auto do Polski nie wyświetla nie wiem jak u właściciela w Niemczech

Opublikowano

Czyli takie już kupiłeś?

Opublikowano

Takie info trzeba umieszczać w pierwszym poście.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Czyli takie już kupiłeś?

Tak

Opublikowano
Teraz, Fido napisał:

Takie info trzeba umieszczać w pierwszym poście.

Ja zawsze pytam, bo takie rzeczy właśnie późnie w praniu wychodzą:decayed:

Opublikowano

Podepnij auto pod komputer i odczytaj błędy. Wygląda na błąd komunikacji pomiędzy zegarami a rns-e.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Podepnij auto pod komputer i odczytaj błędy. Wygląda na błąd komunikacji pomiędzy zegarami a rns-e.

dobrze sprawdzę dzięki

Opublikowano

Czy w trybie nawigacji na fisie wyświetla strzałki w który kierunku jechać?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Czy w trybie nawigacji na fisie wyświetla strzałki w który kierunku jechać?

Tak w trybie nawigacji wszystko wyświetla.

Opublikowano

Czyli komunikacja jest.

Komunikat na fisie u góry keine Einträge vorhanden, dotyczy telefonu i książki telefonicznej. Oznacza to, że brak w wpisów w nie. Najprawdopodobniej przełączyłeś przyciskiem kierownicy Mode na tryb telefonu. Przełącz ponownie przyciskiem Mode i powinno się wyświetlić. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Czyli komunikacja jest.

Komunikat na fisie u góry keine Einträge vorchanden, dotyczy telefonu i książki telefonicznej. Oznacza to, że brak w pisów w nie. Najprawdopodobniej przełączyłeś przyciskiem kierownicy Mode na tryb telefonu. Przełącz ponownie przyciskiem Mode i powinno się wyświetlić. 

tak klikam też mode to przełącza się tylko pomiędzy właśnie tym komunikatem a błędem lampy ponieważ jest fabrycznie skrętny bixenon a został założona lampa nie skrętna czy to może być przez ten błąd??

Opublikowano

Dopuki będziesz miał błąd będzie on widniał na miejscu utworów. 

Opublikowano

Te górne linijki zarezerwowane są właśnie do tych funkcji. Priorytet ma wyświetlanie błędu. 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Muskel1 napisał:

Dopuki będziesz miał błąd będzie on widniał na miejscu utworów. 

Okej czyli już się problem rozwiązał to przez ten błąd dzieki wielkie

 

Teraz, Muskel1 napisał:

Te górne linijki zarezerwowane są właśnie do tych funkcji. Priorytet ma wyświetlanie błędu. 

okej a da się jakoś ten błąd usunąć oczywiście wiem wymienić na właściwą lampę ale czy da się inaczej ?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.