Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] A4 1.9tdi 98r.


salata

Rekomendowane odpowiedzi

małe sprostowanie,

niestety nie masz silnika ahh tylko ahu

no chyba ze był swap robiony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja wlasnie sprawdzilem dokladnie. Dzieki za sprostowanie :good:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 10:44_________________________________________________Ma moze ktos z was te kierunkowskazy???

http://moto.allegro.pl/item582066257_kierunkowskaz_migacz_nowe_audi_a3_a4_clear_wwa.html

??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tego sie balem dlatego wolalem spytac :good:, mowisz ze te tansze lepsze?? bede musial przetestowac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem najtańsze chyba 4.5 sztuka dymione i elegancko wyglądało :good:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:10_________________________________________________zjeżdżasz do polski - mieszkasz w polsce - czy chcesz przesyłke na granice? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mi przywozi bo akurat jest na wakacjach w PL :tongue4:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:38_________________________________________________

Ja mam takie kierunki ale lepiej wyglądają na zdjęciu jak na żywo :chytry: ,za bardzo wystają i lubią parować teraz kupiłbym takie http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=593761167 poza tym pogratulować autka :good:

Faktycznie paruja i wystaja jak zabie oczy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale jakiego spojlera??? :mysli:spojler byl pierwsza rzecza jaka sciagnalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bialymi kierunkami:

dsc067621.jpg

Tak sie zastanawiam co jeszcze zmienic :mysli:

Jakies propozycje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy i naklej naklejke audi na fele bo tak jakos wygladaja jak te tanie z allegro* :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kapsle byly VW jak kupilem dlatego odklejone, a tak mi sie nawet podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 500euro :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:10_________________________________________________Z dzisiejszej sesji :tongue4:

dsc06815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie lampy i naklej naklejke audi na fele bo tak jakos wygladaja jak te tanie z allegro* :gwizdanie:

A po h... ma lampy zmieniać? A z tą naklejką to też żeś przegiął :polew:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 20:43_________________________________________________Sałata malowałeś fure czy tylko myles i sie tak swieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie jest umyta :tongue4: za tydzien planuje polerke takze mysle ze sie bedzie swiecic jeszcze bardziej hehe :tongue4:

A dzis zostalo zalozone kompletne zawieszenie przednie MS i wymieniona zostala uszczelka pod pokrywa zaworow, a przy tym olej i filtry.

Co pozniej?? moze gwint?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...