Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, marcin_o23 napisał:

ja w a3 mam taką funkcję, chociaż jest mega wkurzająca

Mam coś takiego ale wydaje mi się ze to działa na gdy radar wykryje ze coś się porusza z tylu. Jest to mega wpieniajace bo cofając np z miejsca parkingowego na ulice gdzie jada auta (powoli cofam żeby przepuścić auto i włączyć się za nim do ruchu) potrafi mi na hama dohamowac do zera z mocnym szarpnięciem. Jak widac tym razem to nie zadziałało.

Opublikowano

Dokładnie, czasami zawrócić gdzie, cofnąć, można dostać szału, zostawiam to tylko dlatego żeby moja nie wjechała w niewidoczny kontener

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.11.2021 o 09:36, marcin_o23 napisał:

Dokładnie, czasami zawrócić gdzie, cofnąć, można dostać szału, zostawiam to tylko dlatego żeby moja nie wjechała w niewidoczny kontener

?????? No właśnie w tym jednym momencie jak by się przydało to nie zadziałało ?

Opublikowano

Fajnie, że podchodzisz do tego z humorem, ja to miałbym cały weekend zyebany :decayed: :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, dazwid napisał:

Fajnie, że podchodzisz do tego z humorem, ja to miałbym cały weekend zyebany :decayed: :facepalm::grin:

Proszę Cię, to tylko auto… ;) kiedyś przy okazji się to zrobi :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Marek ten pro kit siada normalnie na adaptacyjne amory 1BQ? Czy trzeba jakieś moduły?

Opublikowano
  • Autor

Tak normalnie siada, bo tam nie ma dużej różnicy w wysokości :)

Opublikowano
  • Autor

Mała zmiana ale za to jaka inna jazda szczególnie w takich warunkach :kox: 

Zablokowany kick down w trybie manualnym oraz zmiana biegów w górę po osiągnięciu maksymalnych obrotów. Nie było nic gorszego podczas lecenia bokiem w zakręcie jak zmiana z 2 na 3 lub z 3 na 4 :decayed: 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem podobną przygodę, cofałem z miejsca parkingowego na ruchliwa drogę, czujniki piszczały a ja byłem skupiony na lusterkach , lekko puklem auto za mną w zderzak, zrobiła się tylko mała rysa w odcieniu lakieru tamtego auta, wystarczyła polerka i niema śladu, po tym incydencie doposazylem w kamerę cofania której niemialem, jest teraz o wiele lepiej , a było by idealnie gdyby były  kamery 360 plus ten asystent co sam hamuje.  Dziwne że koledze niewyhamowalo auto samo przed kontenerem. Miałem okazję jeździć 3 tyg nowym kaszkajem z tym właśnie czujnikiem i kilka razy szarpnął mi po hamulcach jak miałem za blisko jakiś słupek itp.  

Opublikowano
  • Autor

Mnie szarpie tylko jak jest fałszywy alarm :polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadła w ręce kierownica z RSa wiec założyłem ;-)

46E799A9-C09C-45F7-8B1B-528D2A81C0EE.jpeg

Opublikowano

Mocna rzecz, pokaż na aucie jak to wygląda.

Opublikowano

O, fajna, bo cała pikowana. Z eslajna ma tyko po bokach.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze czeka grill z s4 :kox:

29AB9EF9-1C30-435D-ABD7-C9344C52BD7C.jpeg

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, KonradA4troop napisał:

Mocna rzecz, pokaż na aucie jak to wygląda.

Dużej różnicy nie ma bo była taka sama tylko półpikowana :)

 

26045B7E-6328-4D27-9755-233FA8E0A60B.jpeg

1E2F42BE-001B-4057-AD62-559E39AAA378.jpeg

1414FB8B-9AE8-4499-B8BC-4285BBA8924D.jpeg

5DA8C92A-F5B7-427A-B714-278C72BFAEE6.jpeg

38934CF9-BFE0-4A94-AE4D-A2A12BFB0FF3.jpeg

2111DAAA-A834-437B-BD71-5F53BD50F390.jpeg

Opublikowano
1 minutę temu, siemian napisał:

Dużej różnicy nie ma bo była taka sama tylko półpikowana :)

 

26045B7E-6328-4D27-9755-233FA8E0A60B.jpeg

1E2F42BE-001B-4057-AD62-559E39AAA378.jpeg

1414FB8B-9AE8-4499-B8BC-4285BBA8924D.jpeg

5DA8C92A-F5B7-427A-B714-278C72BFAEE6.jpeg

38934CF9-BFE0-4A94-AE4D-A2A12BFB0FF3.jpeg

2111DAAA-A834-437B-BD71-5F53BD50F390.jpeg

Czy ja wiem, patrząc na tamtą a tą to ta dużo grubsza, mięsista się wydaje dzięki temu że jest pikowana. Efekt petarda, mega mi się podoba. :D

Opublikowano
  • Autor

Złudzenie :-) jest taka sama poza skóra ;-) łopatki już miałem wcześniej przekręcone aluminiowe z RSa lifta wiec tu również nie ma różnicy :)

Opublikowano

Możliwe, tak czy inaczej bardzo spoko to wygląda. :D

Opublikowano
  • Autor

Tak w dzień wyglada: 

 

Szewc bez butów chodzi, już drugi dzień nie mam czasu żeby wykasować sobie błąd airbagu :polew:

E6E14BC4-2393-4B5E-A10D-26C3A1BC4893.jpeg

Opublikowano

Poduche ściągałeś bez odłączania aku? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.