Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, marcinch001 napisał:

A miałem pisać czemu taki pospolity kolor zacisków , teraz robi robotę ja też swoje dałem jaskrawe .

 

 

IMG_3850.JPG

To już kwestia gustu. Osobiście akurat taki żółty jakoś nigdy mi nie podchodził, ale to Tobie ma się podobać. Daj sobie chociaż znaczek na ten zacisk 

Opublikowano
2 minuty temu, siemian napisał:

Z czystością nie ma problemu bo zaciski brudzą się tak jak felgi wiec poprostu myjąc jedno myjesz i drugie.

Miałem na myśli, że bardziej widać. :)

Opublikowano
W dniu 11.10.2021 o 16:35, siemian napisał:

Hampelki zmienione :kox:01643D07-BCFA-4E81-902D-C81460ADF9E5.jpegFFFC36F8-EEC5-4AD8-98AA-6460F7430E4B.jpeg0A829EEB-348A-4EC9-8D89-8BE78D7B17B4.jpeg095E3888-3DE5-4E10-A3B7-CC687C3331D7.jpeg5765444B-8A3A-4E81-9565-EE7350397955.jpeg07087AD9-024C-4A5E-BA01-698A971ECAD9.jpegD22D4FB5-66B6-4A3E-9CA2-F1FEB65B7069.jpeg

228E8059-4C46-4C32-BA19-3AEAE96D6BA7.jpeg

Jaki rozmiar felg jest teraz najmniejszy, który spasuje? 19" czy może jeszcze 18""

Wygląda dobrze:thumbup1:

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Jaki rozmiar felg jest teraz najmniejszy, który spasuje? 19" czy może jeszcze 18""

Wygląda dobrze:thumbup1:

19’. Stronę wcześniej masz foto z zimówka. To jest 19 i już tam nie za za dużo miejsca 

Opublikowano

Bardzo ładna B9  :thumbup1: . Fajnie się taki temat obserwuje jak wszystko robione ze smakiem . Tył , teraz hamulce - super . 

Opublikowano
  • Autor

Taka mała zmiana :-D

5A2594E8-0CF9-426C-80DA-AFF340461824.jpeg

CCCB7203-9020-4C73-92A0-7832C8970A17.jpeg

060859CB-A694-433D-A7C0-62BD3B5DD051.jpeg

Opublikowano

fotele lux

Opublikowano
17 minut temu, siemian napisał:

Taka mała zmiana :-D

5A2594E8-0CF9-426C-80DA-AFF340461824.jpeg

CCCB7203-9020-4C73-92A0-7832C8970A17.jpeg

060859CB-A694-433D-A7C0-62BD3B5DD051.jpeg

:thumbup1:

Opublikowano

grubo :kox:

Opublikowano
31 minut temu, siemian napisał:

Taka mała zmiana :-D

5A2594E8-0CF9-426C-80DA-AFF340461824.jpeg

CCCB7203-9020-4C73-92A0-7832C8970A17.jpeg

060859CB-A694-433D-A7C0-62BD3B5DD051.jpeg

wow :slina: piękne fotele. 

 

A z innej beczki. Z tego co wyczytałem masz założone sprężyny Eibach Pro-kit? Czy wcześniej miałeś zawias 1BE? Jak z komfortem jazdy między fabryką, a Eibach-em? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, dazwid napisał:

wow :slina: piękne fotele. 

 

A z innej beczki. Z tego co wyczytałem masz założone sprężyny Eibach Pro-kit? Czy wcześniej miałeś zawias 1BE? Jak z komfortem jazdy między fabryką, a Eibach-em? 

Ja nie mam 1be tylko 1bq czyli ze zmienna charakterystyka. Zreszta ciężko by mi było powiedzieć bo razem ze sprężynami dawałem stabilizatory z h&r a to bardzo usztywnilo auto. Bardzo bardzo. Do tego stopnia ze czasem mam kłopot jak skręcam gdzieś pod duża górkę bo jedno koło zaczyna wisieć w powietrzu 

Opublikowano
1 minutę temu, siemian napisał:

Ja nie mam 1be tylko 1bq czyli ze zmienna charakterystyka. Zreszta ciężko by mi było powiedzieć bo razem ze sprężynami dawałem stabilizatory z h&r a to bardzo usztywnilo auto. Bardzo bardzo. Do tego stopnia ze czasem mam kłopot jak skręcam gdzieś pod duża górkę bo jedno koło zaczyna wisieć w powietrzu 

Rozumiem, to komfort Ci ucierpiał pewnie, jeszcze felga 20 cali :decayed:

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, dazwid napisał:

Rozumiem, to komfort Ci ucierpiał pewnie, jeszcze felga 20 cali :decayed:

Dla mnie jest komfort jak jest k**ewsko sztywno :-D

Opublikowano
  • Autor

Jak bym chciał żeby było mięciutko i bujało to bym sobie kupił motorówkę albo citroena :-D

Opublikowano

Jak jest sztywno tj.:thumbup1:

Opublikowano

"Banan" hamulca widać kilometra potem dopiero auto. :naughty:

Środeczek zaiste królewski .:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

FA68BB06-C718-4D3D-B3F7-82E527EF00F9.jpeg

C6DC453C-D56D-4CF3-BE2F-41796F9BC158.jpeg

8CED774C-B375-498A-9636-887DCBD074DE.jpeg

C9688FA9-2A50-4BF3-A7AA-DD18BB072552.jpeg

D07588C5-2DB0-45CA-8C01-F13EAE7C7ECE.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Lubię takie niespodzianki. Jeszcze wczoraj w południe w ogóle nie myślałem ze będę zmieniał jakieś fotele :-D

Opublikowano

Kurde załadowało mi się aby jedno zdjęcie z tych  foteli (to pierwsze gdzie zmienione jest pasażera, a kierowcy jeszcze nie) i myślałem, że kurna aby jeden zmieniłeś. . . :facepalm:

Auto petarda ;)

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, mlody020 napisał:

Kurde załadowało mi się aby jedno zdjęcie z tych  foteli (to pierwsze gdzie zmienione jest pasażera, a kierowcy jeszcze nie) i myślałem, że kurna aby jeden zmieniłeś. . . :facepalm:

Auto petarda ;)

Nie nie. Zmieniona całość. Jeszcze z dwie godzinki siedziałem i przekręcałem podłokietniki w tapicerkach. Bo miałem skórzane ale z czarna nicią. Przy tamtych fotelach fajnie to wyglądało ale jak tutaj jest wszystko w białej nici łącznie z boczkami tunelu w skórze to postanowiłem ze zmienię i te bo ta czarna nic mi jakoś się gryzła. Kto to odkręcał ten wie ile śrubek tam jest ;-D 

jeszcze i tak czeka mnie za jakiś czas podpinanie pamięci, grzania tylnej kanapy i takie tam. ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.