Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Grzanie dupska z tylu działa, pamięć działa jeszcze tylko masaże trzeba uruchomić 

9C0F8C07-9BC2-4ACC-A478-AC3D19C135F7.jpeg

4C589650-E79E-4A4E-A91F-388AD3C9D594.jpeg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, siemian napisał:

Grzanie dupska z tylu działa, pamięć działa jeszcze tylko masaże trzeba uruchomić 

9C0F8C07-9BC2-4ACC-A478-AC3D19C135F7.jpeg

4C589650-E79E-4A4E-A91F-388AD3C9D594.jpeg

Proszę odkurzyć te wloty, w tak pięknym wozie.:naughty:

Opublikowano

Koń na białym rycerzu? WTF:decayed:

Opublikowano
W dniu 29.10.2021 o 14:55, vvalery napisał:

Proszę odkurzyć te wloty, w tak pięknym wozie.:naughty:

+1 :decayed:

Opublikowano
W dniu 20.10.2021 o 17:42, siemian napisał:

 

 

22F7C8B4-F9E3-4DCD-9253-CBC5C977DDD6.jpeg

C85F9894-8A08-4139-AAD7-EB45C1C5A93E.jpeg

@siemian Jakie to felgi? :wub:

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, Dr_J napisał:

@siemian Jakie to felgi? :wub:

Repliki wzoru RS4 bo ori by wystawały :-)

Ale zastanow się bo Dev-owi sie nie podobają :polew:

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Dla lamusów w sam raz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Modyfikacja ukończona ;-)

9A3FFB50-BA36-4086-8796-18219C887644.jpeg

5AA0DF98-1E30-49AF-BA30-B21F90D50F80.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Ale trochę jestem zawiedziony. Myślałem ze będzie pukanie :polew: :polew:

6929BF6D-340E-4C34-9A63-621B8C48DFB8.webp

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.11.2021 o 03:45, Wandej napisał:

Koń na białym rycerzu? WTF:decayed:

Nie znasz Nocnego Kochanka? 

aaaaa sorki zapomniałem ze w aucie z drewnem w środku to wypada tylko mozarta i Chopina słychać :polew:

Opublikowano

ugniatanie :whistling: czyli po drodze ciasto zrobisz :kox:

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, marcin_o23 napisał:

ugniatanie :whistling: czyli po drodze ciasto zrobisz :kox:

Albo włączę falowanie i dopłynę do Szwecji :polew:

Opublikowano
  • Autor

Brakowało jeszcze pompowania boczków ale już jest :-D oczywiście jak w rs4 połączone z easy entry czyli pompuje się po wejściu do samochodu i wypompowuje przy wysiadaniu :-)

753EEB6F-8574-4022-AB8B-B9D640F136AA.jpeg

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Świetna robota :wink:??

Opublikowano
  • Autor

Z nowości wrzuciłem szyny do bagażnika i wycofałem w śmietnik :polew: Co dadzą czujniki, co da kamera jak się w nią nie patrzy i się nie słucha :polew: taki wielki metalowy kontener, można nie zauważyć :polew: w sumie tak pierdzielnąłem ze się cieszyłem ze tylko tyle jak wyszedłem z auta 

4FFFDA24-1884-4780-BECB-1C2C2DA25A4B.jpeg

0025D3C1-39DA-4C62-AA2F-868FC8EA9BA2.png

DC354B60-67B8-4AC2-8AAD-36FB1687457F.jpeg

Opublikowano

:polew: a ja się zawsze zastanawiam dlaczego auta z pdc i kamerą mają poobdzierane zderzaki, ach te wielkie blaszane niewidzialne kontenery 

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

:polew: a ja się zawsze zastanawiam dlaczego auta z pdc i kamerą mają poobdzierane zderzaki, ach te wielkie blaszane niewidzialne kontenery 

Żeby nie było, to był taki wielki kontener na gruz, jeszcze żółty :polew: najlepsze jest to ze w pierwszym momencie w ogóle nie wiedziałem w co uderzyłem bo chyba w ogóle nie popatrzyłem. A ze piszczy… No to co :polew:

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Zdarza się :wink: a nie ma w naszych samochodach przypadkiem opcji, że sam się zatrzyma jak nie reagujesz na czujniki?

Opublikowano

ja w a3 mam taką funkcję, chociaż jest mega wkurzająca

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.