Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowe A4 B9 Avant Daytona Grey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze 4 ori projektorki wpadły 

4577C148-036D-4D18-8EE8-04FCBC63D3E5.jpeg

Opublikowano

Siemian widze albo grubo albo wcale :)

 

Fotele Petarda!!!!

Opublikowano

Fotele są sztos , miałem okazję ostatnio pojeździć S4 z tymi fotelami , bardzo fajnie trzymają ,byłem w szoku :oklasky:

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, Cuber napisał:

Siemian widze albo grubo albo wcale :)

 

Fotele Petarda!!!!

Najlepsze ze jutro mi przychodzą carbony które miały byc na handel i zastanawiam się co zrobić :polew: w sumie carbony miałem przez lata w b7 wiec black piano to jakaś zmiana 

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Piano Black to petarda jest ;)  Sam teraz u Siebie wrzucałem :) 

Opublikowano
  • Autor

Włożyłem Carbon ale wróciłem do black piano. Przy carbonie za bardzo się wszystko zlewa 

FA861756-3EB7-4658-8EC1-3158B368ABB8.jpeg

F450A25B-0A36-4081-AA91-8C2A30199A9D.jpeg

Opublikowano

Rzeczywiście tak średnio.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

No masakra jakaś. Dziwne uczucie jak byleś przekonany ze coś będzie wyglądało kozacko a okazuje się nijako. I stoisz 5 minut przed tymi drzwiami, patrzysz i myślisz o co kuzwa kaman… Jak bym nie założył to bym nie uwierzył. Także narazie wszystko zostaje tak jak jest… tzn do poniedziałku bo wtedy chromy w okol szyb idą w black piano :decayed:

5FE2308B-AEC3-4B5F-9845-6283BAD36DDE.jpeg

58E940FD-F465-451F-AFBE-306039FB67DC.jpeg

39689D85-9545-4939-9C00-120D6244F262.jpeg

90DBA937-23C7-4825-AF2D-5F217228B71C.jpeg

A43AE171-2948-4662-9CFD-C30223930BBA.jpeg

AB137878-37A7-4B68-BD2A-4B341F5A63A9.jpeg

4AB2EFD1-A35A-4009-A56E-881179C6E1A3.jpeg

Opublikowano
3 minuty temu, siemian napisał:

No masakra jakaś. Dziwne uczucie jak byleś przekonany ze coś będzie wyglądało kozacko a okazuje się nijako. I stoisz 5 minut przed tymi drzwiami, patrzysz i myślisz o co kuzwa kaman… Jak bym nie założył to bym nie uwierzył. Także narazie wszystko zostaje tak jak jest… tzn do poniedziałku bo wtedy chromy w okol szyb idą w black piano :decayed:

5FE2308B-AEC3-4B5F-9845-6283BAD36DDE.jpeg

58E940FD-F465-451F-AFBE-306039FB67DC.jpeg

39689D85-9545-4939-9C00-120D6244F262.jpeg

90DBA937-23C7-4825-AF2D-5F217228B71C.jpeg

A43AE171-2948-4662-9CFD-C30223930BBA.jpeg

AB137878-37A7-4B68-BD2A-4B341F5A63A9.jpeg

4AB2EFD1-A35A-4009-A56E-881179C6E1A3.jpeg

Ideał :thumbup:

Opublikowano
29 minut temu, siemian napisał:

… tzn do poniedziałku bo wtedy chromy w okol szyb idą w black piano :decayed:

5FE2308B-AEC3-4B5F-9845-6283BAD36DDE.jpeg

 

 

 

 

Na Twoim miejscu zostawiłbym te listwy w chromie bo dobrze do lusterek i felg pasują. 

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Muskel1 napisał:

Na Twoim miejscu zostawiłbym te listwy w chromie bo dobrze do lusterek i felg pasują. 

Nie zmienię to nie przekonam się. Nie chce całkiem rezygnować z chromu ale trochę go za dużo. Widziałem taka konfiguracje s7 i bardzo mi wie to podobało. Właśnie znaczek przód, lusterka i kola były srebrne, reszta black

Opublikowano

No tak, najlepiej na żywo porównać. 

Opublikowano
  • Autor

 

 

22F7C8B4-F9E3-4DCD-9253-CBC5C977DDD6.jpeg

C85F9894-8A08-4139-AAD7-EB45C1C5A93E.jpeg

Edytowane przez siemian

Opublikowano
  • Autor

B13FFF9F-0BFD-4E4B-81C9-D2494A34455F.jpeg

Opublikowano

Te koła psują całe auto

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, Dev napisał:

Te koła psują całe auto

Z Twoich ust to mega komplement bo przecież Ty gustu nie masz :decayed:  Mnie wystarczy ze wysłałeś mi kiedyś zdjęcie jakie kierownice Ci się podobają i wszystko wiem :decayed:

Cóż jesteś chyba jedyna osoba której te koła się nie podobają, ale każdy ma prawo do swojego zdania ;-)

Opublikowano
3 minuty temu, siemian napisał:

Z Twoich ust to mega komplement bo przecież Ty gustu nie masz :decayed:  Mnie wystarczy ze wysłałeś mi kiedyś zdjęcie jakie kierownice Ci się podobają i wszystko wiem :decayed:

Cóż jesteś chyba jedyna osoba której te koła się nie podobają, ale każdy ma prawo do swojego zdania ;-)

:grin:

Opublikowano

Gusta są różne:decayed: mnie one bardzo się podobają bo przypominają mi moje felgi EtaBeta Tettsut, które swego czasu na B7 miałem.

Screenshot_20211020-204524_Instagram.jpg

Opublikowano

Gimba nie ma.pojecia, nie.piszcie bzdur

Opublikowano

Auto wygląda kosmicznie. Gratulacje :)

Pytanie poza konkursem. Czy przy zawieszeniu s-line czujecie różnicę pomiędzy 20, 19 a 18"?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.