Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi S4 B6 czarna esa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wpadła nowa kiera :) multi z łopatkami z a8 po modyfikacji wszystko działa 

IMG_20210605_170828.jpg

IMG_20210605_170851.jpg

IMG_20210605_170858.jpg

Opublikowano
W dniu 6.06.2021 o 09:40, mjordan93 napisał:

Wpadła nowa kiera :) multi z łopatkami z a8 po modyfikacji wszystko działa 

IMG_20210605_170828.jpg

IMG_20210605_170851.jpg

IMG_20210605_170858.jpg

Ale tak kiera siedzi :o
Do mojej B6 też muszę taką zapakować. Pewnie teraz się jeździ jak szef :DD
Jak odczucia po zmianie z oryginalnej? No i jaka kwota za to cudo?

 

Opublikowano
  • Autor
57 minut temu, Ivanek napisał:

Ale tak kiera siedzi :o
Do mojej B6 też muszę taką zapakować. Pewnie teraz się jeździ jak szef :DD
Jak odczucia po zmianie z oryginalnej? No i jaka kwota za to cudo?

 

myślę że nic lepszego nie dało się tutaj wsadzić już :) odczucia na plus, dużo bardziej 'mięsista' i grubsza, ścięcie od dołu w sam raz, bo w poprzednim aucie miałem większe i już średnio się manewrowało. 1,5tys przy zwrocie mojej starej, cena już obejmowała wszystko obszycie nowe, modyfikacje czyli ścięcie, bicepsy itd i również montaż bo miałem po drodze do gościa co się tym zajmuje. Moduł, taśmę, kostkę taśmy i kodowanie sobie sam ogarnąłem. Nic się nie pali i żadnych błędów więc operacja udana :) ale przekodowania absu po zmianie modułu nie polecam nikomu, mi udało się za drugim razem :P 

i już zamówione dodatkowe nakładki na łopatki zmiany biegów bo te ori trochę za małe i dyskretne ;) 

Opublikowano
20 godzin temu, mjordan93 napisał:

myślę że nic lepszego nie dało się tutaj wsadzić już :) odczucia na plus, dużo bardziej 'mięsista' i grubsza, ścięcie od dołu w sam raz, bo w poprzednim aucie miałem większe i już średnio się manewrowało. 1,5tys przy zwrocie mojej starej, cena już obejmowała wszystko obszycie nowe, modyfikacje czyli ścięcie, bicepsy itd i również montaż bo miałem po drodze do gościa co się tym zajmuje. Moduł, taśmę, kostkę taśmy i kodowanie sobie sam ogarnąłem. Nic się nie pali i żadnych błędów więc operacja udana :) ale przekodowania absu po zmianie modułu nie polecam nikomu, mi udało się za drugim razem :P 

i już zamówione dodatkowe nakładki na łopatki zmiany biegów bo te ori trochę za małe i dyskretne ;) 

Masz może zapisane oznaczenia taśmy, kostki etc by to zadziałało w B6? Byłbym wdzięczny o numery lub z czego/od kogo brałeś.

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Ivanek napisał:

Masz może zapisane oznaczenia taśmy, kostki etc by to zadziałało w B6? Byłbym wdzięczny o numery lub z czego/od kogo brałeś.

Kostka 4H0972133
Taśma 4E0953541A
Moduł 8E0953549Q
no i wiązka samej kierownicy ale dostałem ją razem z kierą. Jest cały poradnik na forum do zmiany kierownicy, numer kostki jest tam inny ale jest ona ciężko dostępna i kilka razy droższa od wymienionej a ta też pasuje. Sama wymiana banalna, najwięcej problemów miałem z przekodowaniem tego bo zaraz po wymianie bodajże modułu zapala się kilka czerwonych i żółtych kontrolek na zegarach bo z każdą zmianą resetuje się chyba jego kodowanie :D

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wpadły dokładki progów, okleiłem folią satynową co według mnie fajnie współgra z lusterkami i chromowanymi elementami :) 
przed:

original-a1686fba-083a-435a-b607-41ef068c4aa9.jpeg

 

po:original-1a124653-b0d7-4690-b290-ccb2ac773e1e.jpeg

original-254305f0-a084-492e-87b3-2e3e2bc2cc39.jpeg

original-eceae7a0-b4b2-46a1-98b0-70bc47e8e8df.jpeg

Edytowane przez mjordan93

Opublikowano

Śmigaj z tym wydechem do Michała z MG motorsport w Sosnowcu. Ja mam dwie puszki końcowe i rezonator za katem dedykowane włąśnie do S4 b6 , za całe 4000 mi założył. Na wolnych syczy dając znać że tu nieseria / a na razie jest /  , powyżej 3000 rezonator robi swoje i zaczyna się lekko 'drzeć' .Końcówy mam 2 x 100 mm .

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Śmigaj z tym wydechem do Michała z MG motorsport w Sosnowcu. Ja mam dwie puszki końcowe i rezonator za katem dedykowane włąśnie do S4 b6 , za całe 4000 mi założył. Na wolnych syczy dając znać że tu nieseria / a na razie jest /  , powyżej 3000 rezonator robi swoje i zaczyna się lekko 'drzeć' .Końcówy mam 2 x 100 mm .

Wydech jest w planach ale to na jesień, i na pewno będzie na przepustnicach bo duzo jeżdżę w trasy, ale dzięki za polecenie ;)

Opublikowano
7 godzin temu, mjordan93 napisał:

Wydech jest w planach ale to na jesień, i na pewno będzie na przepustnicach bo duzo jeżdżę w trasy, ale dzięki za polecenie ;)

Zrobiłem u Michała trzecie auto z wydechem , uważam że jest najlepszy w kraju w tym co robi. Wystarczy wziąść pod uwagę że robi wydechy tytanowe a to najwyższa szkoła jazdy w tym temacie. Już się zapisz  i wyślij maila z uzgodnieniem wszystkiego  , mają robotę na kilka miesięcy do przodu . Jak wyślesz maila na jesieni to wydech bedzie po nowym roku.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Woskowanko przed zimą i parę nowości :)

20210923_215512.jpg

20210923_215531.jpg

20211009_154149.jpg

20211009_154204.jpg

20211009_154208.jpg

20211119_140352.jpg

20211119_140359.jpg

20211119_140416.jpg

20211118_013001.jpg

20211118_013007.jpg

20211119_172647.jpg

20211218_095805.jpg

20211218_095811.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jakby ktoś pytał do ilu można zejść spalaniem w 4.2 V8 :lol: 

Tak,  było trochę z górki 

20211101_142851.jpg

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Świeżo po polerowaniu i woskowaniu 

20221022_141420.jpg

20221022_141457.jpg

20221022_141519.jpg

20221022_141443.jpg

Opublikowano

Siemka 

Powiedz czy podłączyłeś już kamerkę cofania ?? Dało radę do ori 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, peter22 napisał:

Siemka 

Powiedz czy podłączyłeś już kamerkę cofania ?? Dało radę do ori 

Tak już dawno, na początku do ori rnse a teraz mam androida i też działa dobrze

Opublikowano

Na te wydechy powinieneś czerwoną chorągiewke powiesić bo za bardzo wystają poza obrys auta.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Na te wydechy powinieneś czerwoną chorągiewke powiesić bo za bardzo wystają poza obrys auta.

Jest w planach wydech może już niebawem, niestety niemca fantazja poniosła 

Opublikowano
1 godzinę temu, mjordan93 napisał:

Tak już dawno, na początku do ori rnse a teraz mam androida i też działa dobrze

A możesz coś więcej powiedzieć na temat tej kamery (czy ori czy zamiennik) jak to podłączyć 

Opublikowano

I powiedz jeszcze gdzie dorwales taka lotke??

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, peter22 napisał:

I powiedz jeszcze gdzie dorwales taka kotkę ??

Kotkę?:D kamera jak i instalacją z forum 

przy czym jak sie podpina pod andka to już nie trzeba modułu 

Opublikowano

Chodziło o lotke ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.