Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi S4 B6 czarna esa


mjordan93

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadła nowa kiera :) multi z łopatkami z a8 po modyfikacji wszystko działa 

IMG_20210605_170828.jpg

IMG_20210605_170851.jpg

IMG_20210605_170858.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 09:40, mjordan93 napisał:

Wpadła nowa kiera :) multi z łopatkami z a8 po modyfikacji wszystko działa 

IMG_20210605_170828.jpg

IMG_20210605_170851.jpg

IMG_20210605_170858.jpg

Ale tak kiera siedzi :o
Do mojej B6 też muszę taką zapakować. Pewnie teraz się jeździ jak szef :DD
Jak odczucia po zmianie z oryginalnej? No i jaka kwota za to cudo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Ivanek napisał:

Ale tak kiera siedzi :o
Do mojej B6 też muszę taką zapakować. Pewnie teraz się jeździ jak szef :DD
Jak odczucia po zmianie z oryginalnej? No i jaka kwota za to cudo?

 

myślę że nic lepszego nie dało się tutaj wsadzić już :) odczucia na plus, dużo bardziej 'mięsista' i grubsza, ścięcie od dołu w sam raz, bo w poprzednim aucie miałem większe i już średnio się manewrowało. 1,5tys przy zwrocie mojej starej, cena już obejmowała wszystko obszycie nowe, modyfikacje czyli ścięcie, bicepsy itd i również montaż bo miałem po drodze do gościa co się tym zajmuje. Moduł, taśmę, kostkę taśmy i kodowanie sobie sam ogarnąłem. Nic się nie pali i żadnych błędów więc operacja udana :) ale przekodowania absu po zmianie modułu nie polecam nikomu, mi udało się za drugim razem :P 

i już zamówione dodatkowe nakładki na łopatki zmiany biegów bo te ori trochę za małe i dyskretne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mjordan93 napisał:

myślę że nic lepszego nie dało się tutaj wsadzić już :) odczucia na plus, dużo bardziej 'mięsista' i grubsza, ścięcie od dołu w sam raz, bo w poprzednim aucie miałem większe i już średnio się manewrowało. 1,5tys przy zwrocie mojej starej, cena już obejmowała wszystko obszycie nowe, modyfikacje czyli ścięcie, bicepsy itd i również montaż bo miałem po drodze do gościa co się tym zajmuje. Moduł, taśmę, kostkę taśmy i kodowanie sobie sam ogarnąłem. Nic się nie pali i żadnych błędów więc operacja udana :) ale przekodowania absu po zmianie modułu nie polecam nikomu, mi udało się za drugim razem :P 

i już zamówione dodatkowe nakładki na łopatki zmiany biegów bo te ori trochę za małe i dyskretne ;) 

Masz może zapisane oznaczenia taśmy, kostki etc by to zadziałało w B6? Byłbym wdzięczny o numery lub z czego/od kogo brałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ivanek napisał:

Masz może zapisane oznaczenia taśmy, kostki etc by to zadziałało w B6? Byłbym wdzięczny o numery lub z czego/od kogo brałeś.

Kostka 4H0972133
Taśma 4E0953541A
Moduł 8E0953549Q
no i wiązka samej kierownicy ale dostałem ją razem z kierą. Jest cały poradnik na forum do zmiany kierownicy, numer kostki jest tam inny ale jest ona ciężko dostępna i kilka razy droższa od wymienionej a ta też pasuje. Sama wymiana banalna, najwięcej problemów miałem z przekodowaniem tego bo zaraz po wymianie bodajże modułu zapala się kilka czerwonych i żółtych kontrolek na zegarach bo z każdą zmianą resetuje się chyba jego kodowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadły dokładki progów, okleiłem folią satynową co według mnie fajnie współgra z lusterkami i chromowanymi elementami :) 
przed:

original-a1686fba-083a-435a-b607-41ef068c4aa9.jpeg

 

po:original-1a124653-b0d7-4690-b290-ccb2ac773e1e.jpeg

original-254305f0-a084-492e-87b3-2e3e2bc2cc39.jpeg

original-eceae7a0-b4b2-46a1-98b0-70bc47e8e8df.jpeg

Edytowane przez mjordan93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigaj z tym wydechem do Michała z MG motorsport w Sosnowcu. Ja mam dwie puszki końcowe i rezonator za katem dedykowane włąśnie do S4 b6 , za całe 4000 mi założył. Na wolnych syczy dając znać że tu nieseria / a na razie jest /  , powyżej 3000 rezonator robi swoje i zaczyna się lekko 'drzeć' .Końcówy mam 2 x 100 mm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Śmigaj z tym wydechem do Michała z MG motorsport w Sosnowcu. Ja mam dwie puszki końcowe i rezonator za katem dedykowane włąśnie do S4 b6 , za całe 4000 mi założył. Na wolnych syczy dając znać że tu nieseria / a na razie jest /  , powyżej 3000 rezonator robi swoje i zaczyna się lekko 'drzeć' .Końcówy mam 2 x 100 mm .

Wydech jest w planach ale to na jesień, i na pewno będzie na przepustnicach bo duzo jeżdżę w trasy, ale dzięki za polecenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mjordan93 napisał:

Wydech jest w planach ale to na jesień, i na pewno będzie na przepustnicach bo duzo jeżdżę w trasy, ale dzięki za polecenie ;)

Zrobiłem u Michała trzecie auto z wydechem , uważam że jest najlepszy w kraju w tym co robi. Wystarczy wziąść pod uwagę że robi wydechy tytanowe a to najwyższa szkoła jazdy w tym temacie. Już się zapisz  i wyślij maila z uzgodnieniem wszystkiego  , mają robotę na kilka miesięcy do przodu . Jak wyślesz maila na jesieni to wydech bedzie po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał do ilu można zejść spalaniem w 4.2 V8 :lol: 

Tak,  było trochę z górki 

20211101_142851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał:

Siemka 

Powiedz czy podłączyłeś już kamerkę cofania ?? Dało radę do ori 

Tak już dawno, na początku do ori rnse a teraz mam androida i też działa dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał:

Na te wydechy powinieneś czerwoną chorągiewke powiesić bo za bardzo wystają poza obrys auta.

Jest w planach wydech może już niebawem, niestety niemca fantazja poniosła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mjordan93 napisał:

Tak już dawno, na początku do ori rnse a teraz mam androida i też działa dobrze

A możesz coś więcej powiedzieć na temat tej kamery (czy ori czy zamiennik) jak to podłączyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peter22 napisał:

I powiedz jeszcze gdzie dorwales taka kotkę ??

Kotkę?:D kamera jak i instalacją z forum 

przy czym jak sie podpina pod andka to już nie trzeba modułu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...