Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Praca silnika 1.8t bfb, dziwny dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak na moje ucho silnik pracuje jakoś dziwnie, poniżej zostawiam link, taki dziwny dźwięk słychać z tyłu

 

Edytowane przez Hubcio099

Opublikowano

Ten typ tak ma. 

Opublikowano
Godzinę temu, przem8 napisał:

Ten typ tak ma. 

+1

@Hubcio099poniżej masz filmik jak mój pracuje, słychać że bardzo podobnie.

 

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

W takim razie jestem spokojny.

W ogóle dziwi mnie dlaczego moje audi nie ma osłony silnika założonej, może mieć to związek z modyfikacjami? Zapomniałem o to spytać przy zakupie.

Opublikowano

Dokładnie tak te silniki pracują, wszystko słychać w normie.

A co do osłony silnika to powinna być, pewnie ktoś się z nią "delikatnie" obchodził i musiał zutylizować...

Opublikowano

niektórzy ściągają sugerując się lepszym chłodzeniem i żeby wydłużyć żywotność cewek, tak tylko słyszałem :P 

Opublikowano

Zgadza się, też mam ściągniętą, realnie poprawia cyrkulację powietrza w komorze

Opublikowano

Można też ściągnąć maskę, będzie jeszcze lepiej.....nie no żarcik.

A tak na serio jeżeli producent osłonę tam przewidział, więc nie ma sensu tego "poprawiać" choć każdemu wolno robić co chce.

W 100% sprawny układ chłodzenia ogarnia temat.

Opublikowano
W dniu 11.06.2021 o 21:41, AndrzejK. napisał:

Można też ściągnąć maskę, będzie jeszcze lepiej.....nie no żarcik.

A tak na serio jeżeli producent osłonę tam przewidział, więc nie ma sensu tego "poprawiać" choć każdemu wolno robić co chce.

W 100% sprawny układ chłodzenia ogarnia temat.

Tak, producent przewidział osłonę do takiej konfiguracji silnika jaka wyszła z fabryki..

Opublikowano

No właśnie....

Opublikowano
Teraz, AndrzejK. napisał:

No właśnie....

No to jak masz zmodyfikowaną połowę osprzętu, to tą osłonę się wywala żeby nie grzać dolotu! Nie mądrz się jak nie wiesz o co chodzi..

Opublikowano

Czy ja napisałem gdzieś o opcji modyfikowanej?? Nie, napisałem o opcji fabrycznej.

Czytaj ze zrozumieniem, a nie rób sobie wycieczki emocjonalne.

Opublikowano

A czy ja wgl pisałem coś do cb? Nie - do autora wątku, który o modyfikacjach wspominał.

Przejrzałem twoje posty, widzę że w każdym temacie masz coś do powiedzenia, niestety nic pomocnego, także pozwolę sobie w tym momencie zakończyć ten offtop

Opublikowano

Każdy sądzi wg siebie, a czasu na ocenianie kogoś nie będę tracił bo sensu nie ma to żadnego, a szczególnie w przedmiotowym przypadku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.