Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Car Play działa fabrycznie bezprzewodowo dopiero w poliftach.

Opublikowano

Okej, dzięki

Chciałem zaktualizować u siebie mapy ale jest taki komunikat.

Czy muszę najpierw podnieść wersje systemu i potem wgrać patch żeby móc je zaktualizować?

IMG_20230126_210912.jpg

Edytowane przez eziio99

Opublikowano

Aby zaktualizować mapy tak jak w tym wątku jednostka MMI musi być uprzednio spachtowana. Poczytaj od pierwszej strony oraz ten link.

Opublikowano

Okej, macie może jakiś inny link do MIB bo mibsolution już nie działa??

Opublikowano
Opublikowano

Jak wyłączyć remote-HMI  w MMI 3GP?  posiadam wersje b8 (rok 2016). W wersji b9 można to zrobić VCDS-em w sterowniku 5F.

Opublikowano

Nie da się uruchomić Google Earth VCDSem w MMI 3G (B8) oraz w MIB2 (B9). Trick Remote HMI już od dawna nie działa.

Jest opcja przywrócenia w tych jednostkach GE ale jest to płatna usługa.

Opublikowano

Jaki koszt jest więc takiej usługi? Czy ktoś z forum robi to?

Opublikowano

Tak, kolega @Deniro. Skontaktuj się z nim. Ja też uruchamiałem u niego w B9.

Screenshot_20230201_094126_Gallery.jpg

Opublikowano

ok dzięki .Właśnie wysłałem wiadomość prywatną z zapytaniem.

Opublikowano

W Audi connect mam tylko 4 pozycje:  pogoda,ceny paliw,miejsca parkingowe,informacje. Niektórzy mają więcej pozycji. Czy to kwestia softu? Mój to k900

Opublikowano
W dniu 1.02.2023 o 09:57, pawelpawel111 napisał(a):

W Audi connect mam tylko 4 pozycje:  pogoda,ceny paliw,miejsca parkingowe,informacje. Niektórzy mają więcej pozycji. Czy to kwestia softu? Mój to k900

Miałem kiedyś informacje o lotach, pociągach, wydarzeniach w mieście itd. Wszystko poznikało i został ten ochłap o którym piszesz ...... :wallbash:

Opublikowano

Jest coolwalk MHI220230204_083611.thumb.jpg.5ded96db03a4b5df72fa3d3095e6abd4.jpg

Opublikowano
W dniu 2.02.2023 o 14:06, vvalery napisał(a):

rmacje o lotach, pociągach, wydarzeniach w mieście itd. Wszystko poznikało i został ten ochłap o którym piszesz

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Opublikowano

Proszę o usunięcie

Edytowane przez kris_91

Opublikowano
1 godzinę temu, pawelpawel111 napisał(a):

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Jest to związane z telefonem a raczej kontem Google,  które stopniowo są włączane/odblokowywane.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 4.02.2023 o 09:07, pawelpawel111 napisał(a):

  Może jest to związane z softem albo dostępem do google Earth? Jaki soft posiadasz?

Softu nie ruszałem i mam oryginalny taki jak został wypuszczony z fabryki. Wersja: 0442, sterownik CLU4_MMX2_AU_ER_G22_095PROD-1. Muskel, co ma telefon do audi connect, bo nie bardzo łapię?

Opublikowano
8 minut temu, vvalery napisał(a):

Muskel, co ma telefon do audi connect, bo nie bardzo łapię?

Z Audi Connect nic ale to, że Coolwalk jeszcze nie u wszystkich działa, nie jest zależne od auta i jednostki MMI, tylko od konta Google na telefonie, które powoli stopniowo zostają uruchamiane. 

Opublikowano
Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Z Audi Connect nic ale to, że Coolwalk jeszcze nie u wszystkich działa, nie jest zależne od auta i jednostki MMI, tylko od konta Google na telefonie, które powoli stopniowo zostają uruchamiane. 

Wykupiłem przed chwilą 1 miesiąc za 70 zł i sprawdzę czy się coś dzieje z GE :-)

Opublikowano
16 minut temu, vvalery napisał(a):

Wykupiłem przed chwilą 1 miesiąc za 70 zł i sprawdzę czy się coś dzieje z GE :-)

Nie myl konta Google z Google Earth. 

Ja mam na myśli konto Google na telefonie,  które musimy utworzyć gdy kupiliśmy nowy telefon i chcemy go używać. 

Google Earth w jednostce MMI to całkiem co innego i nie ma nic wspólnego z kontem Google na telefonie.  

Google Earth został dla naszych jednostek MMI na procku nVidia wyłączony i wykupienie licencji Audi Connect nic tu nie zmieni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.