Opublikowano 29 Marca 20251 r a masz jakiegos androida zeby sprawdzic czy ruszy? mialem tak kiedys po przesiadce z androida na iphone ze nie dzialal mi carplay - okazalo sie ze mialem siri wylaczone w telefonie a bez tego nie ruszy. cos mi tak swita.
Opublikowano 29 Marca 20251 r Siri śmiga. Carplay nie. Spróbuję zainstalować MIB-a starszego. MIB 3.7.0 odinstalowany i zainstalowany w wersji 3.6.0. jednostka ponownie zpatchowana i nadal nie uruchamia się carplay. Czyżby z okablowaniem coś nie tak? Ale pliki po podłączeniu do dołożonego podwójnego gniazda USB widzi. Po podłączeniu iphone tylko go ładuje. Edytowane 30 Marca 20251 r przez brain73
Opublikowano 26 Kwietnia 20251 r Witam, czy ma ktoś aktualny link do pobrania patchów , M.I.B._More-Incredible-Bash pobrałem w wersji 3.6.0 z strony github . Niestety z tego co wyczytałem potrzebuję patchów żeby je wkleić . Nie steny strona mibsolution.one nie działa .
Opublikowano 28 Kwietnia 20251 r Witam, też mi nie dziala mibsolution a chciałem na majówkę zrobić aktualizacje MMI i obrazu spatchowac i wgrać mapy. Aktualnie mam S2148, Czy powinienem wgrywać po kolei 2161 > 3241 > 3344 i na koniec 3346? I skąd to ściągnąć skoro storna nie dziala, może ma ktoś możliwość wysłania mi na maila tych wersji?
Opublikowano 28 Kwietnia 20251 r W dniu 28.04.2025 o 07:42, Daniello232 napisał(a): Aktualnie mam S2148, Czy powinienem wgrywać po kolei 2161 > 3241 > 3344 i na koniec 3346? Tak. W dniu 28.04.2025 o 07:42, Daniello232 napisał(a): ma ktoś możliwość wysłania mi na maila tych wersji? Za ciężkie na maila. K2161 https://mega.nz/file/cAliUaCZ#fe74741vQ4VYmDhMLfMx4q0xyNHP2OUqjD9LyunoGg5Oo P3241 https://mega.nz/file/cAliUaCZ#fe74741vQ4VYmD2478215442158yNHP2OUqjD9LyunoGg5Oo K3344 https://mega.nz/file/jku475214kukvQ4VYmDhMLfMx4q0xyNHP2OUqjD9LyunoGg5Oo K3346 https://mega.nz/file/chte233547trvm,25841vQ4VYmDhMLfMx4q0xyNHP2OUqjD9LyunoGg5Oo Edytowane 29 Kwietnia 20251 r przez Muskel1
Opublikowano 28 Kwietnia 20251 r W dniu 26.04.2025 o 22:09, Dany6503 napisał(a): potrzebuję patchów żeby je wkleić Napisz do jakiej wersji softu. Edytowane 28 Kwietnia 20251 r przez Muskel1
Opublikowano 29 Kwietnia 20251 r 1 godzinę temu, Dany6503 napisał(a): Masz małą nawigację Delphi. W tej wersji nie stosujesz M.I.B. do patchowania. Opisałem nie wiem ile razy na tym forum jak postąpić przy tej jednostce...
Opublikowano 29 Kwietnia 20251 r Oki muszę jeszcze raz poczytać sporo nowych wiadomości 53 strony tematu zmieszałem mała jednostkę z dużą .
Opublikowano 29 Kwietnia 20251 r Dziekuje Muskel1, Jak juz dojdę do najnowszej wersji to jakiego patcha mam wrzucić? Jakbyś mógł od razu dac link to byłbym mega wdzięczny.
Opublikowano 29 Kwietnia 20251 r Jeżeli zaktualizowałeś do wersji K3346, to do takiej też wersji musi być patch.
Opublikowano 30 Kwietnia 20251 r Dzieki za odpowiedz. Oczywiście, to juz w sumie ogarnąłem po przeczytaniu 53 stron, że tak musi być Bardziej miałem na myśli jakiś link do pobrania, bo nadal mibsolution nie dziala.
Opublikowano 30 Kwietnia 20251 r https://a4-klub.pl/topic/488168-mapy-mib-w-audi-a4-b9/page/25/#findComment-5785840
Opublikowano 3 Maja 20251 r Jeszcze ostatnie pytanie, czy jak będę patchowal to mogę sobie od razu włączyć opcję android auto a fizycznie gniazdo dorobić za jakiś czas? Wydaje mi sie ze było to poruszane na której stronie, ale coś nie mogę teraz znaleźć.
Opublikowano 3 Maja 20251 r Możesz, AA nie będzie działał bez podwójnego gniazda USD i w sterowniku 5F będzie zapisany błąd ale w niczym to nie przeszkadza.
Opublikowano 3 Maja 20251 r Tak. Bez tego nie skasujesz bo błąd melduje przerwę lub zwarcie w wiązce do gniazd USB.
Opublikowano 8 Maja 20251 r Szukam kogoś z woj. lubelskiego kto ogarnie spatchowanie jednostki. Kabel od chinola położony, gniazdo USB wymienione, wszystko podłączone, soft zrobiony zgodnie z instrukcją. Ikonka Smartphone interface się pojawiła a dalej nie łączy z smartfonem lub iphonem. Pliki z pamięci USB odtwarza, a telefony tylko ładuje. Już nie mam pomysłu. Próbowałem wszystko odinstalować, i spatchować ponownie ale ikonka Smartphone interface ciągle jest, pewnie coś robię nie tak.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto