Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Android Auto w Audi A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, duzy616 napisał(a):

Napisałeś, że ten kabel fioletowo - czerwony (pin 1) jest od podświetlenia złącza USB. Rozumiem, że chodzi o podświetlenie portu CHARGE ONLY USB

Zarówno pojedyńczego jak i podwójnego.

3 godziny temu, duzy616 napisał(a):

czy zamiast łączyć dwa przewody, mogę ten kabelek fioletowo - czerwony odpiąć od kostki i podłączyć od portu 2xUSB

Możesz.

3 godziny temu, duzy616 napisał(a):

Chyba, że ten kabelek jeszcze coś podświetla ?

Nic innego nie nie podświetla.

Opublikowano

@Muskel1 po raz enty bardzo dziękuję 🙏

Opublikowano

Witam,

Mam problem z AA w audi a4 b9 2019 (przedlift)

Instalacja od chińczyka poprowadzona z gniazdem 2x usb o  końcówce 736, patch zrobiony, klucze odblokowane, ale AA nie startuje.

Piny w instalacji sprawdzone, zgadzają się.

 

Podłączałem różne telefony, na różnych kablach, ale totalnie zero reakcji. Ikona ASI nie zamienia się w AA.

 

Gdzieś zobaczyłem, że w B9 od 18 roku trzeba zastosować gniazdo z innym nr. Czy faktycznie tak jest?

Jeszcze jedna rzecz przykuła moją uwagę, mianowicie przy podłączeniu e-papierosa ładowanie ciągle się rozłącza i włącza ponownie. Przy telefonach jest jak należy.

 

Soft: P5092 MU1329

 

Ktoś może spotkał się z takim problemem?

 

 

Opublikowano

Zamontuj oryginalną instalację.

Opublikowano

Posiadasz może numer oryginalnej wiązki?

Opublikowano

Nie. Wpisz na google to znajdziesz. 

Opublikowano
12 godzin temu, NFAUTOSERWIS napisał(a):

Witam,

Mam problem z AA w audi a4 b9 2019 (przedlift)

Instalacja od chińczyka poprowadzona z gniazdem 2x usb o  końcówce 736, patch zrobiony, klucze odblokowane, ale AA nie startuje.

Piny w instalacji sprawdzone, zgadzają się.

 

Podłączałem różne telefony, na różnych kablach, ale totalnie zero reakcji. Ikona ASI nie zamienia się w AA.

 

Gdzieś zobaczyłem, że w B9 od 18 roku trzeba zastosować gniazdo z innym nr. Czy faktycznie tak jest?

Jeszcze jedna rzecz przykuła moją uwagę, mianowicie przy podłączeniu e-papierosa ładowanie ciągle się rozłącza i włącza ponownie. Przy telefonach jest jak należy.

 

Soft: P5092 MU1329

 

Ktoś może spotkał się z takim problemem?

 

 

Kodowania i adaptacje 5F do weryfikacji.

Opublikowano

Pogrzebałem i w zielonym menu zauważyłem, że zakodowane było jedno gniazdo USB. Zmieniłem na 2 i wszystko od razu ruszyło. 

@turzol Dzięki za nakierowanie :)

Opublikowano

Dołożyłeś podwójne złącze USB?

Opublikowano

Tak dołożyłem podwójne port USB Wiązka ze sklepu vag-instal.

USB nr 1 i 2 nawet nie ładują, nie widzę również podświetlenia (podłączałem)

Przed chwilą jeszcze raz podłączyłem VCDS i teraz ,,0” błędów.

Opublikowano

Sprawdzałeś w adaptacjach i kodowaniach czy wszystko poprawnie zakodowane?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Na stronie 55 wstawiałem wersję MMI oraz kody odblokowania po wgraniu Patcha

Robiłem wszystko dokładnie jak w filmiku, nic dodatkowo nie kodowałem itp. W zielonym menu też nic więcej nie zaznaczałem.

 

@Muskel1 jak powinno być zaznaczone 5F byte 19 bit 6-7 ? U mnie jest usb, ipod C0

Opublikowano

W większości przypadków po patchowaniu nie trzeba nic zmieniać w adaptacjach i kodowaniach, bo patch to robi automatychnie. Jednak zarzają się wyjątki i nie wiem dlaczegu u niektórych trzeba poprawić.

Bajt 19 masz prawidłowo zakodowany.

Sprawdź jeszcze adaptacje. Jeżeli tam też wszystko będzie jak należy, to wina albo w okablowaniu, albo porty USB mają usterkę.

 

Opublikowano

Teraz pojawił się błąd 1637 

Czy jeżeli nie będzie zasilania to port pomimo to będzie podświetlony?

Gdzie najlepiej zacząć szukać: podłączenie w bezpiecznikach, MMI czy podłączeniu portu ?

 

Log-BŁAD 5F -WAUZZZF45HA079521.txt

Opublikowano

Wiązka do portów. Gdzieś coś jest nie tak. Powinien świecić.

Opublikowano

Brak masy lub zasilania do portu.

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Masa sprawdzona, zasilanie jest.

Sprawdzona przejście przewodów: masy, kabla zasilającego oraz podświetlenia.

Może we wtyczce są kable zamieszane ? U mnie wygląda tak:

Wtyczka 8 pinów (zdjęcie)

Lewa strona:

- puste

- czerwony zasilający

- brązowy masa

- puste

Prawa strona:

- niebiesko - czerwony (podświetlenie)

- żółty

- szary

- zielony

 

@Muskel1 co sprawdzić w Adaptacjach ? Każda pozycja z wyrazem ,,CarPlay"  jest napisane ,, kanał nie jest dostępny.

IMG_3537.JPEG

IMG_3538.JPEG

Opublikowano

Wrzuć mapę adaptacji sterownika 5F.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.