Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe turbo do brd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie.

Wysrało mi się turbo w moim brd i po obejrzeniu filmu z pomiaru na hamowni zregenerowanej turbinki, stwierdziłem, że chciałbym kupić regenerowaną fabrycznie. Niestety ceny takowych są dość kosmiczne.

Czy ktoś z forumowiczów ma dostęp do zrabatowanych cen takiej turbiny?

Czy może jest w Polsce jakiś spec, który na 100% przywróci wszystkie parametry fabryczne turbo?

Dodam, że kupując auto, otrzymałem fakturę (1000zł) na regenerację tej która obecnie siedzi w aucie, stąd moja wiara w regenerację zanikła.

Z góry dziękuję za pomoc.

Opublikowano

Orientowałeś się ile regenerowany fabrycznie Garrett Reman?

Opublikowano
1 godzinę temu, Rabbi napisał:

Orientowałeś się ile regenerowany fabrycznie Garrett Reman?

Około 3k do brd.

Opublikowano

Sporo :kwasny:

Opublikowano
32 minuty temu, Rabbi napisał:

Sporo :kwasny:

No sporo ale wychodzi na to, że nie ma innego wyjścia, jeśli chce się sensownie pojechać i mieć święty spokój. Robię ok 40tyś/rok.

Czekam na jakąś dyskusję, co inni o tym sądzą. 

Opublikowano

Ja też szukam zakładu, który zrobi regenerację/hybrydę do BRD. 

Opublikowano

Jagodowy raz jedną firmę polecał, to było profiturbo?

Opublikowano
W dniu 13.06.2021 o 23:29, Krisu a4 b7 napisał:

No sporo ale wychodzi na to, że nie ma innego wyjścia, jeśli chce się sensownie pojechać i mieć święty spokój. Robię ok 40tyś/rok.

Czekam na jakąś dyskusję, co inni o tym sądzą. 

Jeżeli chcesz tym autem jeździć, a nie tylko stać na spocie pod marketem to moim zdaniem bierz nową.

Opublikowano

Dużo jeszcze leży od tego na jakim oleju się jeździ i co ile się go wymienia jak ktoś jeździ na Castrol u u wymienia go co 20k to nie dziwi, że turbo pada ale fakt, jakość zakładów co regeneruje turbawki spadła na łeb na szyję.

Opublikowano
3 godziny temu, majkel_majki napisał:

Jeżeli chcesz tym autem jeździć, a nie tylko stać na spocie pod marketem to moim zdaniem bierz nową.

No mam zamiar jeździć ale budżet musi się spinać. Przez ostatni miesiąc władowałem 3k. Przede mną jeszcze wahacze przednie, turbo i strojenie. 

Na domiar złego, wczoraj koleś władował mi się w zadek.

Właśnie, macie jakieś doświadczenia z naprawą z oc sprawcy? Warto jeszcze brać na kosztorys, czy od razu aso audi i naprawa bezgotówkowa?

Opublikowano
39 minut temu, Langista napisał:

Dużo jeszcze leży od tego na jakim oleju się jeździ i co ile się go wymienia jak ktoś jeździ na Castrol u u wymienia go co 20k to nie dziwi, że turbo pada

Ciekawe rzeczy opowiadasz, np. mój Jumpy od nowości ma zmieniany co 20 tys. olej, castrol albo total zależy co leży, 5 rok i 311 tys. na liczniku w tym momencie i nadal fabryczne turbo w dobrym stanie.

Turbo pada jak jest zajechane przez poprzednich właścicieli albo zostało już poddane regeneracji na chińskich podzespołach. Niestety to jest przeważnie przyczyna porażki podczas regeneracji, kiepskie części, co do których nie ma alternatywy bo producenci sprężarek konsekwentnie wycofywali z rynku zestawy do regeneracji żeby zapewnić sobie zbyt.

Opublikowano
Godzinę temu, Krisu a4 b7 napisał:

No mam zamiar jeździć ale budżet musi się spinać. Przez ostatni miesiąc władowałem 3k. Przede mną jeszcze wahacze przednie, turbo i strojenie. 

Na domiar złego, wczoraj koleś władował mi się w zadek.

Właśnie, macie jakieś doświadczenia z naprawą z oc sprawcy? Warto jeszcze brać na kosztorys, czy od razu aso audi i naprawa bezgotówkowa?

Napisz do kolegi @hak64 on Ci doradzi.

Opublikowano
2 godziny temu, Langista napisał:

Napisz do kolegi @hak64 on Ci doradzi.

Dzięki za info, skorzystam.

Opublikowano
W dniu 15.06.2021 o 23:04, Langista napisał:

Napisz do kolegi @hak64

Gdyby ktoś nie widział a nosi się z zamiarem oddania turbo na regenerację do mirasa, proponuję obejrzeć:

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.