Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czarna Piękność Audi A4 1.8


MATIUS

Rekomendowane odpowiedzi

straszne lampy

równie dobrze mogę powiedzieć że ty masz staraszny silnik o gustach się nie dyskutuje.. ale dzięki za twoją wyczerpującą odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy mi się podobają i zostaną napewno :) nie jest to jakiś wiejski tuning jak dla mnie jest elegancko ,skromnie z klasą :)

a swiecenie tych lamp o niebo lepsze niż Orginalne Audi H4

No ale są gusta i guściki :) mimo wszystko dziękuje za Opinie :)

jak kupiłem audi to też miało te lampy "ringi" czy sonary, nie wiem jak to się zwie. w każdy razie wyglądały fajnie. Koledzy na Forum pisali mi, żebym je odrazu zmienić na ORI zesplone valeo bądź depo bo święcą o niebo lepiej. Po 3 miesiącach jazdy w nocy stwierdziłem, że te lampy to jakaś żenada - zmieniłem na DEPO i jest 500% lepsze światło w nocy niż z tych ringów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie!! nie zmieniaj tych felg na 16' bo;

raz- zepsujesz wyglad auta,

dwa- wcale komfort bardzo odczuwalnie Ci sie nie poprawi,

a trzy- wydaje mi sie(moze sie myle) ze opony w rozmiarze 17' sa troszke latwiej dostepne i w podobnej cenie co 16' takze nie ma sensu, na lato sobie zostaw 17',a na zime jakies 15' i bedzie git.

Co do lamp, to masz ciemne auto i te ciemne ringi wg. mnie wygladaja bardzo fajnie, nie zmieniaj ich-tyle wzgledem wizualnym, moga sie inni smiac, ze wiocha i ze tylko poliftowe sa spoko,ale o gustach sie nie dyskutuje; jeden lubi pomarancze,a drugi jak mu nogi smierdza :decayed:

gdyby jednak te Twoje lampy ringi kiepsko w nocy swiecily lub mocno oslepialy innych to wtedy pokombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne lampy

równie dobrze mogę powiedzieć że ty masz staraszny silnik o gustach się nie dyskutuje.. ale dzięki za twoją wyczerpującą odpowiedź

:polew::thumbup: masz racje (jebac ori i orginały) to moje zdanie :decayed: tak na marginesie to wiedzialem ze sie doczepią do twoich lamp-dla mnie :good:

po drugie popieram w 100% kolege z góry! Ja mam 18/225/40 i jezdzi sie o niebo lepiej niz na 15/195/65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i jezdzi sie lepiej wyżej stoi to raz ale gorzej przyśpiesza ze startu...szerokość 235 :( no cóż poki co toczę się na nich :) chętnych nie brakuje ale jak mam sprzedać za bezcen to wole jezdzić :) a lampy świecą bardzo dobrze w nocy jak zmienię zarówki na jakieś Osram albo philips wyreguluję to bedzie jeszcze lepiej brat ma w a4 h4 i jego to się nie umywają tu były orginalne 2xh7 plus przeciwmgielne za ciemnym szkłem i myślę że też by dobrze świeciły ale trafił się klijent to poszły do ludzi.

Pozdrawiam was i dzięki za opinie :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 21:26_________________________________________________no felgi zmienione na 16 ori 205/55/16 Pozdrawiam Kolegę Rotter za udaną wymianę :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...