Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adapter Bose do AUDI A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć panowie zmieniłem radio fabryczne na Chińczyka na Androidzie nagłośnienie mam bose tzn  został wzmacniacz fabryczny wszystkie głośniki zostały wymienione na AUDIO SYSTEM,  do tego dokupiłem taki konwerter

ALLEGRO.PL

Problem polega na tym, że przednie głośniki grają nadal cicho dopiero je słychać jak przekroczę gdzieś 50% głośności radia i teraz już sam nie wiem czy wzmacniacz jest przypalony i po prostu gra ciszej czy ten konwerter nie może się dogadać z wzmacniaczem i radiem, dodatkowo przestało działać mi sterowanie z kierownicy nie wiedzieć czemu m działało.

Miał ktoś taką zagwostke?

Opublikowano

Jest różnica między bose a AUDIO SYSTEM ?

Opublikowano

Jaką impedancje mają te głośniki przednie oraz jaką tylne? 

Wina leży najprawdopodobniej po stronie konwertera.

Sterowanie z kierownicy nie będzie działało z chińczykiem. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

aker; na razie to nie wiem bo przednie ledwo graja a jak już dam wiecej mocy to sub nadrabia, a nie testowałem bez niego jeszcze.

Przednie głośniki są to AUDIO SYSTEM X 200 EM EVO 20CM impedancja: 3 Ohm, moc: 125 wat

Zaś z tyłu są na głośniki AUDIO SYSTEM M165 EVO2 16CM impedancja: 3 Ohm, moc: 90 wat

Sterowanie działało bez problemu z 3tygodnie i przestało.

Opublikowano

ok.daj znać jak to gra na tych głośnikach jak usuniesz usterkę bo zastanawiam się nad tymi głośnikami 

Opublikowano
1 godzinę temu, morelo napisał:

aker; na razie to nie wiem bo przednie ledwo graja a jak już dam wiecej mocy to sub nadrabia, a nie testowałem bez niego jeszcze.

Przednie głośniki są to AUDIO SYSTEM X 200 EM EVO 20CM impedancja: 3 Ohm, moc: 125 wat

Zaś z tyłu są na głośniki AUDIO SYSTEM M165 EVO2 16CM impedancja: 3 Ohm, moc: 90 wat

Sterowanie działało bez problemu z 3tygodnie i przestało.

Rezystancja ta sama więc wielkiej różnicy nie powinno być, pomimo tego, że przód nieco mocniejszy.  Być może moduł ma usterkę. Wypnij piny z kostki iso i podmień przód z tyłem. Sprawdzisz wtedy czy błąd powędruje na tył. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Dobra wracam z odpowiedzią:decayed: po prostu ten moduł był ściszony zamieszczam zdjęcia.

Jak się Pobawiłem tymi przełącznikami według schematu to gra aż miodzio porównując do Bose w skali od 1 do 10

bosse 4 

audio system 8

Nawet jak wypnę subwoofer to bas jest bardzo głęboki,  a tony wysokie naprawdę robią robotę. A wszystko to jeszcze dopełnia subwoofer w bagażniku.

IMG-20210712-WA0001.jpg

IMG-20210712-WA0002.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam może trochę nie w tym temacie,ale potrzebuje schemat podłączenia wzmacniacz+tuba box bose -wyczodzą dwie wtyczki ,8D9 035 381 A,resztę mam oprócz wiązki między boxem a radiem.Proszę o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano
10 minut temu, MAROXM napisał:

Witam może trochę nie w tym temacie,ale potrzebuje schemat podłączenia wzmacniacz+tuba box bose -wyczodzą dwie wtyczki ,8D9 035 381 A,resztę mam oprócz wiązki między boxem a radiem.Proszę o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam.

Napisz to jakoś logicznej, jaki box? Co masz na myśli?

W systemie audio BOSE masz następujące połączenia:

Radio - wzmacniacz

Wzmacniacz - głośniki (drzwi plus głośnik centralny)

Wzmacniacz - subwoofer

Wzmacniacz - mikrofon (AudioPilot)

Opublikowano

Podstawowy błąd to użycie konwertera sygnału. Niezależnie od tego jak wspaniałe głośniki i wzmacniacz będziesz miał zamontowane, jeśli konwertujesz sygnał wzmocniony i podajesz ponownie na wzmacniacz to będziesz miał fatalną jakość dźwięku.

Zapewne radio chińczyk ma wyjścia z przedwzmanicza (chinche albo inaczej RCA) i to ich należy użyć do wyprowadzenia sygnału na wzmacniacz. Napisz jakie masz radio, możesz zrobić zdjęcie, wtedy dostaniesz informację jak to wszystko podłączyć.

Edytowane przez bobikos

Opublikowano
15 godzin temu, MAROXM napisał:

Witam może trochę nie w tym temacie,ale potrzebuje schemat podłączenia wzmacniacz+tuba box bose -wyczodzą dwie wtyczki ,8D9 035 381 A,resztę mam oprócz wiązki między boxem a radiem.Proszę o pomoc.Dziękuję i pozdrawiam.

Zupełnie nie tutaj, bo mówisz o A4 B5 ze wzmacniaczem nokii. Poszukaj na forum rozpiski bo na pewno gdzieś jest, tutaj jest mowa o A4 B6 z systemem bose

Opublikowano
6 godzin temu, bobikos napisał:

Podstawowy błąd to użycie konwertera sygnału. Niezależnie od tego jak wspaniałe głośniki i wzmacniacz będziesz miał zamontowane, jeśli konwertujesz sygnał wzmocniony i podajesz ponownie na wzmacniacz to będziesz miał fatalną jakość dźwięku.

Zapewne radio chińczyk ma wyjścia z przedwzmanicza (chinche albo inaczej RCA) i to ich należy użyć do wyprowadzenia sygnału na wzmacniacz. Napisz jakie masz radio, możesz zrobić zdjęcie, wtedy dostaniesz informację jak to wszystko podłączyć.

Dzięki za odpowiedź,trochę poszperałem i chyba znalazłem jakiś schemat.

Opublikowano
6 godzin temu, bobikos napisał:

Zupełnie nie tutaj, bo mówisz o A4 B5 ze wzmacniaczem nokii. Poszukaj na forum rozpiski bo na pewno gdzieś jest, tutaj jest mowa o A4 B6 z systemem bose

Witam ,wzmacniacz jest Bose ,trochę poszperałem i znalazłem jakiś schemat.Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź.

Opublikowano
21 godzin temu, MaTeo85 napisał:

Napisz to jakoś logicznej, jaki box? Co masz na myśli?

W systemie audio BOSE masz następujące połączenia:

Radio - wzmacniacz

Wzmacniacz - głośniki (drzwi plus głośnik centralny)

Wzmacniacz - subwoofer

Wzmacniacz - mikrofon (AudioPilot)

Witam,dzięki za odpowiedź,trochę głębiej poszperałem i znalazłem schemat,może sobie poradzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.