Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawieszone mmi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy miał ktoś podobny problem z mmi , zawiesza się na ekranie jak na zdjęciu i restartuje się.  I nie da sie nic uruchomić, radio, menu navi nie działają. Po podpieciu komputera do samochodu nie ma komunikacji z urządzeniem. Da sie jakoś inaczej spróbować zrestartować urządzenie lub wgrać na nowo soft. Ewentualnie ktoś z okolic śląska jest to w stanie ogarnąć lub naprawić ? Dzięki za każde info.

68EF9A8C-89BC-41B4-A84C-24271AF70F5D.jpeg

Edytowane przez groclin

Opublikowano

Kto wgrywał mapy ? Oryginalne w ASO?

Opublikowano
  • Autor

Poza ASO mapy wgrywane.  Pozostanie chyba diagnoza w ASO i jak sie nie da na nowo wgrać sortu to wymiana na używkę gdzieś poza aso.

Edytowane przez groclin

Opublikowano

Mnie to wygląda na uwalony system lub padający procek. Raczej stawiam na to pierwsze, ktoś dał ciała w Siemianowicach i teraz próbują umyć rączki.

Opublikowano
20 minut temu, groclin napisał:

Bylem u firmy która sie tym profesjonalnie zajmuje, z siemianowic ? Aktualizacje map, chip, doposażenie aut itd. Teraz stwierdzili ze padła jednostka wiec pisze na forum czy ktos miał podobny przypadek. Nie spotkałem na necie informacji ze te jednostki sie psują i nie ma za bardzo firm które w ofercie maja naprawę tego mmi. Co do wcześniejszych modeli mmi to jest tego dużo. Pozostanie chyba diagnoza w ASO i jak sie nie da na nowo wgrać sortu to wymiana na używkę gdzieś poza aso.

Dali ciała przy wgrywaniu patcha do jednostki MMI. 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Czyli pozostaje wymiana na nowy ( używany ) ? Czy da sie to naprawić ? 

Opublikowano
51 minut temu, groclin napisał:

Czyli pozostaje wymiana na nowy ( używany ) ? Czy da sie to naprawić ? 

jedz dzwon reklamuj :hi:

jaki masz soft ?

Opublikowano

Powiedz im aby spróbowali najpierw wgrać nowy (Ori) soft, jak to nie postawi mmi na nogi to faktycznie mógł paść procek.

Opublikowano
  • Autor

Ok spróbuje jeszcze do ASO na diagnozę.  

Opublikowano
1 godzinę temu, groclin napisał:

Ok spróbuje jeszcze do ASO na diagnozę.  

Jak im powiesz, że wgrywałeś mapy na lewo to Ci drzwi pokażą.

Dodatkowo gdy podepną auto online przywrócą Ci 5F do stanu fabrycznego i wersji map, które ostatnio były w ASO aktywowane, więc ta aktualizacja,  którą wykonałeś poza ASO zostanie skasowana. 

Jedź z reklamacją do tych "specjalistów" co uwalili 5F, niech oni naprawiają albo kasę oddają.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Z jednej strony wole żeby w serwisie przywrócili wersje stara nawet map ale przynajmniej radio bedzie grac :)  

Edytowane przez groclin

Opublikowano
  • Autor

a4b9

Edytowane przez groclin

Opublikowano
  • Autor

A4 b9

Edytowane przez groclin

Opublikowano

Wgranie aktualnego Firmware powinno załatwić sprawę. Jedź do ASO i poproś (odpłatnie) o wgranie aktualnego softa do 5F.

Opublikowano

.

 

 

Edytowane przez Deniro

Opublikowano
2 godziny temu, Deniro napisał:

Witam - powiem tak większych bzdur jakie tu czytam chyba w swojej karierze nie słyszałem.

 

 

Dlaczego bzdur?

Na podstawie przedstawionych faktów w pierwszym poście, można tak a nie inaczej wywnioskować. Nie było napisane, że navi chodziło miesiąc czasu bez problemów. Wręcz przeciwnie, tekst został tak a nie inaczej sformułowany i każdy potrafiący czytać, dojdzie do logicznego wniosku, że przyczyną mógł być źle przeprowadzony update jednostki. 

 

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

:)

Edytowane przez groclin

Opublikowano

Jeśli ktoś wgrywał i się wysypało to trzeba reklamować, szkoda popuścić taką sytuację.

Opublikowano
  • Autor

już wszystko działa temat do zamknięcia.

Opublikowano
3 godziny temu, groclin napisał:

już wszystko działa temat do zamknięcia.

Co zrobiłeś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.