Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocniejsza zabawka bez dachu.. czyli S5 ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, naprawdę udany zakup. miała pewne mankamenty, ale zarówno ASO i mój znajomy mechanik jak byłem na serwisie potwierdzili, że stan techniczny jest bardzo dobry i ktoś o niego serwisowo dbał. pozostało kilka mankamentów wizualnych, ale powoli ;)

tymczasem dzisiaj wpadły poliftowe nawiewy :decayed:

PN01gDX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadły nakładki na pedały :kox: chińczyki z ali, ale oczywiście z wyrytymi numerami seryjnymi i znaczkami ;)

4ivgNXC.jpg

 

przy okazji wymieniłem siłowniki w klapie bagażnika bo klapa ciężko chodziła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założone w pół godziny, jakość świetna. nie było żadnych problemów z montażem.. w porównaniu do nakładek, które montowałem w poprzednim A5 ;) obawiałem się jak będzie z nałożeniem na pedał hamulca bo do automatu nigdy nie zakładałem, ale poszło gładko, nie musiałem nawet do wrzątku wrzucać :decayed: a tu wiesz.. ORI, ale z Chin - tzn ja kupiłem przez allegro żeby było szybciej. znaczki, numerki.. wszystko jest ;) widzę, że na zdjęciu podstopnica jakoś brzydko wyszła, ale w rzeczywistości jest naprawdę bardzo fajna i ładnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jedrekx napisał:

założone w pół godziny, jakość świetna. nie było żadnych problemów z montażem.. w porównaniu do nakładek, które montowałem w poprzednim A5 ;) obawiałem się jak będzie z nałożeniem na pedał hamulca bo do automatu nigdy nie zakładałem, ale poszło gładko, nie musiałem nawet do wrzątku wrzucać :decayed: a tu wiesz.. ORI, ale z Chin - tzn ja kupiłem przez allegro żeby było szybciej. znaczki, numerki.. wszystko jest ;) widzę, że na zdjęciu podstopnica jakoś brzydko wyszła, ale w rzeczywistości jest naprawdę bardzo fajna i ładnie wygląda

No to super, muszę rozważyć do siebie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jedrekx napisał:

założone w pół godziny, jakość świetna. nie było żadnych problemów z montażem.. w porównaniu do nakładek, które montowałem w poprzednim A5 ;) obawiałem się jak będzie z nałożeniem na pedał hamulca bo do automatu nigdy nie zakładałem, ale poszło gładko, nie musiałem nawet do wrzątku wrzucać :decayed: a tu wiesz.. ORI, ale z Chin - tzn ja kupiłem przez allegro żeby było szybciej. znaczki, numerki.. wszystko jest ;) widzę, że na zdjęciu podstopnica jakoś brzydko wyszła, ale w rzeczywistości jest naprawdę bardzo fajna i ładnie wygląda

Wrzucisz link? Tyle tematów a nigdzie nie mogę znaleźć:facepalm: B8 ma to samo tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dekiel 13 napisał:

Kiera też okrągłą poduchą by się przydała.

TT miało 1 czy 2 naboje? 8T przedliftem miało 2 naboje z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dekiel 13 napisał:

Nie pamietam Mariusz. Moją mi Domin podłączył .Chyba z A5 2017.

B8 FL i pokrewne miały jeden nabój, więc P&P. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wandej napisał:

Wrzucisz link? Tyle tematów a nigdzie nie mogę znaleźć:facepalm: B8 ma to samo tak?

brałem od tego gościa

ALLEGRO.PL

Kup taniej Nakładki na pedały chrom Audi A5 2007 - 2016 z Kraków na Allegro.pl, za 131,99 zł w kategorii Wyposażenie i akcesoria samochodowe - Tuning wizualny. Opinie i recenzje czy warto kupić...

B8 i A5 to w 99,9% te same auta ;)

 

co do kierownicy to na razie nie przewiduję wymiany. ta ma bardzo ładne, brązowe przeszycia w kolorze tapicerki.. podoba mi się ;) ale może mi się zmieni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu dzisiejszym auto umyte i zaliczony ostatni wyjazd w tym roku.. pora zakładać pokrowiec i czekać na wiosnę :dziura:

DJ2vBdd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli budzimy się z zimowego snu :decayed:

na początek w tym sezonie miały dojść przyciski ustawień foteli, zamówiłem z allegro chińczyki. niestety ich jakość była tragiczna i kompletnie nie pasowały i odpadały, dlatego póki co pozostały czarne, ori. srebrne ORI to koszt ok 320 zł, więc mogą poczekać ;)

zamiast tego wymieniłem sfatygowane, chińskie nakrętki na wentyle, założone przez poprzedniego właściciela, na ORI aluminiowe nakrętki:

SsJD264.jpg

OeEwmXf.jpg

i dla porównania chińczyki :decayed:

wuZtFEq.jpg

 

oprócz tego zamówiłem lotkę na bagażnik firmy Fly Design, przyszła i czeka na montaż ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrex fajna furka graty ;) Zmieniaj jeszcze gałe zmiany biegów na poliftową 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Cuber, gałka jest w planach - tylko nie wiem czy jest jakiś problem ze zmianą bo moja przycisk ma z boku, a poliftowa z przodu, może kojarzysz?

póki co wpadły dwie pierdółki pod maskę - korek oleju z R8 i płynu chłodniczego. kupiłem chińczyki i niestety korek od płynu chłodniczego niestety nie pasuje tak żeby mógł być prosto.. :facepalm:

NGCuuby.jpg

lotka mam nadzieję, że w końcu w przyszłym tygodniu wpadnie na auto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jedrekx napisał:

dzięki Cuber, gałka jest w planach - tylko nie wiem czy jest jakiś problem ze zmianą bo moja przycisk ma z boku, a poliftowa z przodu, może kojarzysz?

póki co wpadły dwie pierdółki pod maskę - korek oleju z R8 i płynu chłodniczego. kupiłem chińczyki i niestety korek od płynu chłodniczego niestety nie pasuje tak żeby mógł być prosto.. :facepalm:

 

Problemu nie ma, trzeba byc delikatnym :D
Tutaj na filmiku masz krok po kroku co trzeba robic

 

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu, po prawie 3 miesiącach zamontowana została lotka na tył :kox:

HsVwKok.jpg

NVW8wOc.jpg

jmqx5g6.jpg

3w2YPyZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbdown:

Taka trochę jak by nie do tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwisz się - dedykowana do S5 cabrio ;)

na razie zostaje, brzydka pogoda to auto stoi w garażu. jak stwierdzę, że jest nie tak to się zdejmie.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...