Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BCM 09 A4 B9


pawelpawel111

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pawelpawel111 napisał:

No takiego Kabla Tu w DE to w serwisie cieżko znaleźć.Tylko salon audi. 

Nie opowiadaj głupot. Tu masz mapkę osób prywatnych i warsztatów posiadających oryginalny kabel. Możesz się skontaktować z kimś z Twojej okolicy i ustalić szczegóły czy da radę Ci pomòc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowy .Będzie pasował?

WWW.SLSPEED.DE

Original Ross-Tech VCDS HEX V2 3 FIN Version inkl  VCDS-Lizenz neuste Version 21.03 für Volkswagen-Diagnose HEX V2

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma licencję dla tylko 3 pojazdów. Możesz podpiąć tylko 3 auta. Moim zdaniem strata pieniędzy. Podepniesz swój, może żony lub rodziców i zostsnie tylko jeden. Kiedyś zmienisz auto i już trzeci vin zajęty. Dodatkowo po zużyciu 3 licencji nie sprzedasz kabla dalej gdybyś zmienił np. ze stajni VAG na inną. 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dokupić kolejnych licencji np.na kolejne 3 pojazdy?  Czyli musze kupić wersję pro.Kosztuje sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz. Musisz przy zakupie zdecydować się na jedną z 3 wersji.

3 vin

10 vin

Unlimited 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale taki oryginalny kabel po podłączeniu do powiedzmy kolejnego czwartego auta (licencja tylko na 3) i będzie się łączył z nim za pomocą Chińskiego VCDS. To jest ten sam program tylko z crackiem omijającym licencję przecież. Mylę się?? Znalazłem ten na 10 Vin nummer  za 349 euro. Myślę że będzie odpowiedni dla mnie. Licencja na 3 numery VIN to strata pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczytasz 4 auta. Program sprawdza vin, który jest zapisany w eepromie kabla. Instalacja innego programu nic nie da. 

Zainwestuj w wersję otwartą. Nawet gdy nie będziesz kabla więcej potrzebował sprzedasz go za bardzo dobrą cenę, bo ceny ori kabla trzymają się na pewnym poziomie i nie spadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 3 viny to mało bo sam wykorzystam 2.Masz rację ,tego nie sprzedam z upływem czasu. Nieograniczony dostęp do VIN mi nie potrzebny. kosztuje dużo a jeżeli za kilka lat wejdzie nowa wersja to znowu będę miał problem z odprzedaniem.Idealna wersja dla mnie to ta z licencją na 10 VIN nummer  . Cena też ok 349 euro.

WWW.SLSPEED.DE

Original Ross-Tech VCDS HEX V2 10 FIN Version inkl  VCDS-Lizenz neuste Version 21.03 für Volkswagen-Diagnose HEX V2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołóż 10 € więcej i kup u pci

Mają lepszy Support i tam prędzej pomoc otrzymasz w razie problemów z autem. Mają własne forum. Support prowadzi także między innymi pionier kodowań VAG Sebastian Stange, osoby śledzące historie programu VCDS (niegdyś VAG-COM) wiedzą kim jest i znają jego byłą stronkę 

DE.OPENOBD.ORG

Eigendiagnose im VAG-Konzern, Hinweise und Funktion

 

SHOP.PCI-DIAGNOSETECHNIK.DE

Das Ross-Tech® HEX-V2® ist das Diagnosesystem für sowohl alle Fahrzeuge der...

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za późno już kupiłem. Mam nadzieję ,że bez problemów połączę się z modułem 46 i włączę to domykanie okien z pilota. Orientuje się ktoś jak sprawa wygląda z podświetleniem wnętrza? U mnie jest białe tylko i brak możliwości przestawienia koloru. Mogę tylko rozjaśniać,przyciemniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo masz jednokolorowy pakiet ambiente (QQ1). Wielokolorowy to pakiet (QQ2). Nie da się tego kodowaniem zmienić bo do tego trzeba wymienić wszystkie led na RGB, czyli dołożyć cały pakiet kolorowy ambiente. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś metoda sprawdzenia które funkcje można uaktywnić jeszcze? np.składane lusterka. Zawsze można je aktywować przez VCDS ale jeżeli auto nie ma silniczków elektrycznych w lusterkach to działąć nie będzie. W tym moim a5 z 2018 roku nie ma nic albo wszystko jest powyłączane. Jedyne co działa to asystent świateł drogowych.Nawet lusterka się nie podgrzewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto miałoby fabrycznie składane lusterka to byłyby one aktywne. Zobacz jaką masz gałkę do ustawiania lusterek, jeżeli nie ma na niej pięciu pozycji, to nie masz ani podgrzewania ani składania. Powinieneś mieć w takim przypadku tylko 3 pozycje. Lewa, zero i prawe. 

Jedyne co mnie zastanawia to fakt, że w drzwiach, zgodnie z tym co pokazuje vcds, masz sterowniki highline, których nie wstawiają o tak od parady, jeżeli elementy wyposażenia tego nie wymagają. Wrzuć zdjęcie gałki do ustawiania lusterek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje zdjecie ale mój wygląda tak.

ALLEGRO.PL

Kup taniej HR010 Audi A4 B9 Panel Przełącznik Lusterek z Widlino na Allegro.pl, za 18,88 zł w kategorii Części samochodowe - Wyposażenie wnętrza. Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: 10169566920...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nawet to nie działa. W a5 z 2016 po minucie są czyste. A w tamtej po 15 minutach nadal nie..  Z tego co widzałem na filmach  na youtube  to u mnie w menu MMi kompletnie nic nie ma.  Co możliwe do uruchomienia jest będę widział jak kabel przyjdzie. Mam nadzieję że połącze się z modółem 46. Ogólnie to wielkie dziki za pomoc.Wiele się nauczyłem dzieki temu co pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanie lusterek jest zależne od temperatury zewnętrznej. Przy 20°C zostaje deaktywowane. 

Oryginalny połączy się bez problemu pod warunkiem, że nie ma jakiegoś problemu ze sterownikiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...