Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8/Avant/LY9C/CCWA 3.0/Quattro/1BL/19'/ADS/ACC/AHA/Webasto/B&O/Tiptronic/Panorama/MGmotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karolek_ust napisał:

Gwint kw? 

Tak. Zobaczymy jak siądzie ?

Opublikowano

Gratuluje zakupu.:hi:

Mam też   WEBASTO - Wspaniała rzecz w autku.:cygaro:

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, NelsonPL napisał:

Gratuluje zakupu.:hi:

Mam też   WEBASTO - Wspaniała rzecz w autku.:cygaro:

Dzięki wielkie. Nie tylko webasto robi robotę ?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20211008_132532-01.jpeg

IMG_20211008_132446-01.jpeg

IMG_20211008_132510-01.jpeg

IMG_20211008_132525-01.jpeg

Opublikowano

Bardzo ładna Audiczka.:hi:(świetne felgi)

AutoHold  to też wspaniała rzecz, która podczas jazdy bardzo pomaga.:)

Życzę ci dużo zadowolenia z autka i żeby długo dobrze służyło. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

to jest gwint czy tylko sprężyny z tulejami regulującymi ? Na jakie amory to zakładasz ? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, michu10 napisał:

to jest gwint czy tylko sprężyny z tulejami regulującymi ? Na jakie amory to zakładasz ? 

To tylko sprężyny regulowane. Mam zawieszenie 1bl, więc aktywne amortyzatory. Nie wiem czy to nie wpłynie znacząco na działanie systemu ADS i amorów. Założę to będę wiedział dokładnie. Jeśli będzie nie halo zdemontuje. 

Opublikowano

Lampy przednie wyglądają jak nowe, były wymieniane ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.10.2021 o 16:00, Tom3k007 napisał:

Lampy przednie wyglądają jak nowe, były wymieniane ?

Były spolerowane i zabezpieczone powłoką. Ale to w Niemczech robił właściciel. 

Opublikowano
13 godzin temu, RadzJo napisał:

Były spolerowane i zabezpieczone powłoką. Ale to w Niemczech robił właściciel. 

Świetny efekt 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetna sztuka, gratuluję efektu włożonej pracy :thumbup1: Nagraj jak to gada :kox:

 

Czarna felga zrobiłaby tu robotę :rolleyes:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, R4xx napisał:

Świetna sztuka, gratuluję efektu włożonej pracy :thumbup1: Nagraj jak to gada :kox:

 

Czarna felga zrobiłaby tu robotę :rolleyes:

Dzięki wielkie. ?Mi nie siedzi czarna felga jakoś. ? Za ciemno jest według mnie. Vossen wjedzie na lato bo choruje na nie od długiego czasu i myślę, że zrobi robotę. ?

Filmik ? - zrobię bo gada zacnie ?

 

 

Wczoraj wymiana oleju na Castrol 5W30, filtry Mann. Niestety wyszła nieszczelność termostatu oraz błąd jednej poduszki silnika (otwarty obwód) . W następnym tygodniu wszystko będzie zrobione. Zamówiłem już części. ?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20211030_161421-01.jpeg

Opublikowano

Nie lepiej było od razu polifta zrobić? 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, mlody020 napisał:

Nie lepiej było od razu polifta zrobić? 

Idąc tym tokiem myślenia to lepiej kupić odrazu polifta. 

O gustach się nie dyskutuje ?

Ja nie będę robić polifta na pewno. 

Edytowane przez RadzJo

Opublikowano
7 godzin temu, RadzJo napisał:

Idąc tym tokiem myślenia to lepiej kupić odrazu polifta. 

O gustach się nie dyskutuje ?

Ja nie będę robić polifta na pewno. 

Jak obecny stan ładny to szkoda kasy. Też to przerabiałem. Gdybym miał przód przetrącony to jeszcze, ale w takiej sytuacji... jest tyle rzeczy, które można w cenie poliftowych gratów kupić:kox:

Opublikowano
  • Autor
49 minut temu, R4xx napisał:

Jak obecny stan ładny to szkoda kasy. Też to przerabiałem. Gdybym miał przód przetrącony to jeszcze, ale w takiej sytuacji... jest tyle rzeczy, które można w cenie poliftowych gratów kupić:kox:

Mi chodzi o to, że lepiej kupić polifta pełną gębą, niż ze starego auta robić nowsze. ? (Oczywiście powydpakowe to inna bajka) To jakby oszukiwać samego siebie bo to nadal będzie wiekowa fura ale z nowszym lookiem. Kto co lubi. ? Ja zamierzam wsadzać tylko rzeczy, które mi się podobają i które nie obciążą za bardzo mojego budżetu. ? Peace ?

Opublikowano
W dniu 1.11.2021 o 20:53, RadzJo napisał:

Mi chodzi o to, że lepiej kupić polifta pełną gębą, niż ze starego auta robić nowsze. ? (Oczywiście powydpakowe to inna bajka) To jakby oszukiwać samego siebie bo to nadal będzie wiekowa fura ale z nowszym lookiem. Kto co lubi. ? Ja zamierzam wsadzać tylko rzeczy, które mi się podobają i które nie obciążą za bardzo mojego budżetu. ? Peace ?

Dobre podejście:thumbup1:

Opublikowano
W dniu 1.11.2021 o 12:35, RadzJo napisał:

Idąc tym tokiem myślenia to lepiej kupić odrazu polifta. 

O gustach się nie dyskutuje ?

Ja nie będę robić polifta na pewno. 

Spoko spoko,

tak tylko zapytałem ;)

Bez spiny, auto dobrze dłubiesz to byłem ciekaw na ile je chcesz robisz.

A czy warto robić polifta czy nie do już tam wedle uznania.

Powodzenia w modach.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, mlody020 napisał:

Spoko spoko,

tak tylko zapytałem ;)

Bez spiny, auto dobrze dłubiesz to byłem ciekaw na ile je chcesz robisz.

A czy warto robić polifta czy nie do już tam wedle uznania.

Powodzenia w modach.

Oczywiście, że bez spiny ?

Dzięki wielkie i pozdrawiam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.