Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.9 TDI 152 km. Czy rzeczywiście tyle ma.?


PiwkoRDW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam audi po chipp tuningu który tak na prawdę nie powinien się odbyć bo usłyszalem od tunera że zrobił ale niekdugo wałek i rozrząd będzie do wymiany no i seria wypluła 121km.Na filmiki pokazuje jak się zbiera start słaby bo mokro i tu pytanie ma to 152 km bo ja różnicy prawie nie czuje. I kolejne pytanie czy po wymianie tego wrócą stracone konie ?

IMG_20210917_014201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 9 upośledzonych sekund 10. sekund do setki, przy ośce i tym starcie jest to prawdopodobne bardziej na serię, lepiej jakbyś nagrał z obrotomierzem.
Moja 166KM 351Nm w Quattro w sprincie 0-100 zostawia w tyle 3.0 ASN Quattro Tiptronic :hi:

Edytowane przez Ivanek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co tuner zrobił. O ile rozrząd ocenić można po przebiegu, tak niezły jasnowidz z niego, skoro wie że za niedługo wałek się wytrze. Pewnie polecił u siebie wymianę go? Te 8 - 9 sekund do sety to on powinien przed programem robić, coś masz nie do końca sprawne.

Edytowane przez Langista
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Langista napisał:

Zależy co tuner zrobił. O ile rozrząd ocenić można po przebiegu, tak niezły jasnowidz z niego, skoro wie że za niedługo wałek się wytrze. Pewnie polecił u siebie wymianę go? Te 8 - 9 sekund do sety to on powinien przed programem robić, coś masz nie do końca sprawne.

Jak seryjnie 130KM robi setkę w ~10s. :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 08:45, przem8 napisał:

Logi porób to coś będzie wiadomo.

w logach na pewno niedoladowanie lub przeładowanie turba przy pełnym bycie przy 3000 obrotów. Geometria miała być wyczyszczona ale czy tak się stało to wie tylko tuner

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 02:00, Ivanek napisał:

Około 9 upośledzonych sekund 10. sekund do setki, przy ośce i tym starcie jest to prawdopodobne bardziej na serię, lepiej jakbyś nagrał z obrotomierzem.
Moja 166KM 351Nm w Quattro w sprincie 0-100 zostawia w tyle 3.0 ASN Quattro Tiptronic :hi:

Masz może filmik 0-100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiwkoRDW napisał:

Masz może filmik 0-100?

Nie wiem dlaczego ale teraz zauważyłem że zdjęli mi ten film z YouTube... 

Mam w zdjęciach Google, trzymaj link 

https://photos.app.goo.gl/HzhXHgnCByehfDu68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry wymieniałeś przed chipem , EGR wyczyszczony , cooler także , turbo sprawdzałeś czy już nie puszcza oleju , weżyki podciśnienia wymienione ?

Jeśli nie to porób te rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...