Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwany zaczep rolety bagażnika.


Peacock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam ostatnio kompletnie na to czasu i zanosi się, że dopiero na święta będę mógł na spokojnie usiąść i to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, wiadomo jak to w życiu...ja też byłem bojowo nastawiony do walki ( a potrafię kombinować ) lecz z braku czasu poszedłem chwilowo na łatwiznę kupując nowy boczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sahipp napisał(a):

spoko, wiadomo jak to w życiu...ja też byłem bojowo nastawiony do walki ( a potrafię kombinować ) lecz z braku czasu poszedłem chwilowo na łatwiznę kupując nowy boczek...

Czyli wyszło na moje i dobrze ,po co kombinować skoro można mieć coś łatwiej 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lukaszbass napisał(a):

Czyli wyszło na moje i dobrze ,po co kombinować skoro można mieć coś łatwiej 😉

tzn wiesz gdyby to było na zasadzie wymieniam i spokój to spoko... 😉jednak problem może powrócić i tu jest problem... a boczki z racji wieku będą w coraz w gorszym stanie do kupienia, pomijam znalezienie odpowiedniego do posiadanej tapicerki... ja fartem dorwałem, na necie był tylko jeden... Facet miał cały komplet bagażnika, który chciał sprzedać jako całość. Ja dosłownie wyżebrałem sam boczek...

 

Kupiłem z uwagi na to że chwilowo kuleje z wolnym czasem, jednak nadal coś myślę nad stworzeniem alternatywnych zaczepów, lub dodatkowym jakimś wzmocnieniem puki co istniejących sprawnych zaczepów... coś na zasadzie jak w b5... Mam parę pomysłów ale nie mam kiedy aby chociaż porobić przymiarki... Na razie boczek wymieniony, do tego zestaw naprawczy ale nie jestem przekonany czy to rozwiązanie jest na zawsze...  Jednocześnie jestem ciekaw koncepcji kolegi @Langista...

Edytowane przez sahipp
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...