Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmieniarka cd


Krisooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gdzie znajduję się zmieniarka cd ponieważ mam w menu na multimediach narysowane 3 nośniki i pisze puste ocb ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 20:09, Krisooo napisał:

Witam gdzie znajduję się zmieniarka cd ponieważ mam w menu na multimediach narysowane 3 nośniki i pisze puste ocb ?

Jest jeszcze taki archaizm w B9 ? Mam wejście w schowku na jedną płytę CD/DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam podobnie, w MMI jest ikonka 3 nośniki i napis puste OCB. W schowku na moje mozna wlozyc tylko 1cd, dlatego sam juz nie wiem czy jest gdzies zmieniarka czy co? Logiczne byloby gdyby w MMi nie bylo tej informacji skoro zmieniarki nie ma. W manualu jaki znalazlem jest opis ze zmieniarka wlasnie w przednim schowku, ale widze na zdjeciach ze wtedy ma tez przyciski 1,2,3,4,5,6 oraz przycisk LOAD.

Moze ktos ma pelna wiedze i sie wypowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał:

W B9 nie było zmieniarek. 

dziekuje za odpowiedz. Dziwne zatem ze w MMI wogole jest taka opcja widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jaka opcja? Co masz na myśli?

Klikasz "Media" (przycisk na konsoli srodkowej) i na MMi widzisz liste: Plyta CD, AUX, cos tam jeszcze nie pamietam i na samej gorze zobacz oznaczenie "3 CD i napis puste OCB"

Edytowane przez Koalakm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Jukebox, w mmi masz twardy dysk, na który możesz kopiować utwory z karty sd czy płyty i zapisywane są one właśnie w tym Jukebox 

20211105_105018.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahh czyli te 3cd to oznaczenie dysku? Dobra to badz tak uprzejmy i powiedz jak sie kopiuje utwor z plyty na ten dysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to Twoje HDD. Możesz kopiować albo pojedyńcze utwory albo np. całe foldery. Wchodzisz na kartę sd, ustawiasz tak, aby widzieć wszystkie foldery, zaznaczasz jeden konkretny folder, kręcąc pokrętłem na środkowej konsoli, jeżeli jest zaznaczony (w ramce) popychasz pokrętło w prawo (po prawej stronie ekranu w stronę +), następnie wybierasz z listy skopiuj do Jukebox,  potwierdzasz i masz wybór czy wszystko czy pojedyńczo. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Muskel1 napisał:

Tak, to Twoje HDD. Możesz kopiować albo pojedyńcze utwory albo np. całe foldery. Wchodzisz na kartę sd, ustawiasz tak, aby widzieć wszystkie foldery, zaznaczasz jeden konkretny folder, kręcąc pokrętłem na środkowej konsoli, jeżeli jest zaznaczony (w ramce) popychasz pokrętło w prawo (po prawej stronie ekranu w stronę +), następnie wybierasz z listy skopiuj do Jukebox,  potwierdzasz i masz wybór czy wszystko czy pojedyńczo. 

Super. Dziekuje bardzo za wyjasnienie. Bede probowal jak bede w aucie skopiowac z CD.

P.S. Fajny gadzet ze HDD jest na wyposazeniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Nie wiem czy wszystkie CD da radę kopiować ze względu na zabezpieczenie przeciwko kopiowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko muzyka. 

Jeżeli nie da rady bezpośrednio skopiować musisz uprzednio na kompie obejść DRM. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koalakm napisał:

Super. Dziekuje bardzo za wyjasnienie. Bede probowal jak bede w aucie skopiowac z CD.

P.S. Fajny gadzet ze HDD jest na wyposazeniu :)

Z płyty CD czy DVD nie skopiujesz niczego. Mowa oczywiście o oryginalnie zakupionej płycie z muzyką czy filmem, bo na tych kopiowanych to nie sprawdzałem i zresztą się w to nie bawię mając SD.

Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego napisałem, że będzie należało obejść DRM. Czasami ma się  starą dobrą płytę, której chciałbyś posłuchać:wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Muskel1 napisał:

Właśnie dlatego napisałem, że będzie należało obejść DRM. Czasami ma się  starą dobrą płytę, której chciałbyś posłuchać:wink: 

Ja mam w swojej kolekcji około tysiąca płyt CD i większość ląduje na kartach SD, bo teraz auto to jedyne miejsce do słuchania. W domu nie ma kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvalery napisał:

Z płyty CD czy DVD nie skopiujesz niczego...

 

Można to odblokować w Green Menu:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MIB2 już chyba nie da rady w zielonym menu.

Jest możliwość poprzez zmianę kodowania w 5F.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...