Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biały Allroad - powrót do marki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Czyli poszedłeś w ori. Myślałem że plan jest całe na srebrno.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, krzysiek_f napisał(a):

Czyli poszedłeś w ori. Myślałem że plan jest całe na srebrno.

Moim zdaniem będą pasowac do szarych dokładek allroada. Za rok pewnie będzie coś nie oem.

Opublikowano

Mmmm ale to siądzie. :guma:

Kiedy gwint? :cool1:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Prezes_ATNT napisał(a):

Mmmm ale to siądzie. :guma:

Kiedy gwint? :cool1:

Myśle ze w marcu wleci na auto:rolleyes: Sam jestem ciekaw jak to wyjdzie na żywo. Zdjęc w necie takich setupow jest sporo ale jak żyje nie widziałem na drodze allroada na gwincie i 20:wink:  Z tylu głowy siedzi mi plan przez który często bije się z myślami… Ból w tym największy że koło na zime musi być również 20?

 

1F5BDE63-72CA-4924-B7DA-3F5C548F429C.jpeg

4454DB79-B70E-4309-880F-32E4F8198676.jpeg

Opublikowano

@Wandej gdybym drugi raz wybierał - również postawiłbym na Allroad'a. Gwint + 20" + ta buda. Będzie dobrze ?

Opublikowano

Zacisk robi robotę ,chociaż fela oklepana. :good:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Zacisk robi robotę ,chociaż fela oklepana. :good:

Rotor RS5 oklepany? Pokaz mi auta na tym forum z taka felga. Sytuacja taka sama jak z felgami rs4 B7. Niby takie same ale całkiem inne 

Opublikowano

,

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
25 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Chodziło mi o wzór felgi , fakt że masz ori RS5 niewiele zmienia z  daleka. Rotory jako wzór są dość popularne i  na ulicach tego pełno. Te felgi występują w tym wzorze od 17ki do 20tek. Z tego 17ki to tylko podróbki , 18 i 19 ori i podróbki  a 20ki tylko ori , więc trochę tego jest.  Fakt ,że ori mają największą wklęsłość no i lepszą jakość i trwałość  to inna sprawa / Ronal , ATS/ B)

 

Opublikowano
12 godzin temu, Wandej napisał(a):

Rotor RS5 oklepany? Pokaz mi auta na tym forum z taka felga. Sytuacja taka sama jak z felgami rs4 B7. Niby takie same ale całkiem inne 

Ale większość ludzi nie patrzy na to czy to fwlga jest z RS5 czy A6 i jakie ma parametry, dla nich poprostu rotor to rotor ? 

Opublikowano
12 godzin temu, Wandej napisał(a):

Rotor RS5 oklepany? Pokaz mi auta na tym forum z taka felga. Sytuacja taka sama jak z felgami rs4 B7. Niby takie same ale całkiem inne 

 

No Rotor Rotorowi nie równy :) ten z RS5 jakie ma et? 29?

Opublikowano

19x9 et33

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, FroS-t napisał(a):

19x9 et33

 

20x9 ET26:rolleyes:

Opublikowano
22 godziny temu, marky2552 napisał(a):

Ale większość ludzi nie patrzy na to czy to fwlga jest z RS5 czy A6 i jakie ma parametry, dla nich poprostu rotor to rotor ? 

Na papierze tak, na aucie jednak spora różnica. Na obu zdjęciach 20"Screenshot_20230227-115138_Chrome.jpg.17ae6357b5e9d6c74034b7000d686284.jpg

Screenshot_20230227-115733_Chrome.jpg.9c78898903f07e1328feca599d1bcb97.jpg

Opublikowano
W dniu 26.02.2023 o 20:00, Wandej napisał(a):

20x9 ET26:rolleyes:

20 kupiłeś ?

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, FroS-t napisał(a):

20 kupiłeś ?

No tak wyszło?‍♂️

Opublikowano

Białas na podróbach raczej bo płaskie jak deska a niebieski na ori  bo wciągnięte są /szczególnie przód/, co nie zmienia faktu że szału nie robią.

Opublikowano
16 minut temu, dekiel 13 napisał(a):

Białas na podróbach raczej bo płaskie jak deska a niebieski na ori  bo wciągnięte są /szczególnie przód/, co nie zmienia faktu że szału nie robią.

Taki jest niestety rotor w A6, niebieski nie ma rotorów z A6 :wink:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
8 godzin temu, dekiel 13 napisał(a):

Białas na podróbach raczej bo płaskie jak deska a niebieski na ori  bo wciągnięte są /szczególnie przód/, co nie zmienia faktu że szału nie robią.

to jest ori ROTOR w parametrach 8.5j et 45 20 cali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.