Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podswietlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam mam pytanie czy u was tez nie macie podswietlenia w :

- schowku i w zapalniczce?? Bo mnie caly czas to zastanawia...

Nie mam rowniez w bagazniku ale to chyba przez zamek kulowy bo nie mam tam zasilania...

Pozdrawiam

edit:

temat bardziej pasuje do działu "Elektryka , Klimatyzacja i Wnętrze" niż "Nadwozie i Układ Wydechowy" - przeniesione

Pozdrawiam

Traviz

Opublikowano
WItam mam pytanie czy u was tez nie macie podswietlenia w :

- schowku i w zapalniczce?? Bo mnie caly czas to zastanawia...

Nie mam rowniez w bagazniku ale to chyba przez zamek kulowy bo nie mam tam zasilania...

Pozdrawiam

Ja mam podświetlanie w schowku i zapalniczce ale tylko jak są światła zapalone

Opublikowano

W zapalniczce pewnie Ci schajczyla cie zarowka, przynajmniej u mnie tak bylo. W schowku moze tez albo cos nie laczy. Moze bezpiecznik.

Opublikowano

raczej napewno ci cos nie laczy ja nie mam tylko przy zapalnicze bo sie cos przepalilo tak wszedzie swieci :grin:

Opublikowano
Nie mam rowniez w bagazniku ale to chyba przez zamek kulowy bo nie mam tam zasilania...

mozezs rozwinac ten temat bo w bagazniku tez nie mam.

w schowku i zapalniczce jest

Opublikowano

masz cos nie tak w instalacji .... osiwetlenie powinno sie zapalac razem z właczeniem swiatel ......

Opublikowano

Oj wymień żarówki czy co tam jest i będzie świeciło, przecież reszta ci świeci więc to żarówki - no chyba że coś nie łączy. Tylko podświetlenie elektrycznych szyb, lusterek świeci sie bez włączonych świateł. Schowek, zapalniczka itd. przy włączonych.

Opublikowano

ja tez nie mam w schowku... bede musial to naprawic....kiedys :mrgreen:

Opublikowano

Ja w schowku mam i działa przy włączonych światłach postojowych i tak być powinno muszę tylko luknąć do oświetlenia zapalniczki ;)

Opublikowano

faktycznie, u mnie tez dziala przy wlaczonych swiatlach ;] ale moim zdaniem powinno dzialac zawsze :neutral:

Opublikowano

Mówiąc że tak powinno być nie miałem na myśli, że tak jest lepiej bo każdy może chcioeć inaczej no i w końcu schowek otwiera się nie tylko w nocy gdy są zapalone światła ;) Jak chcesz to możesz to dość łatwo przerobić i będzie tak jak chcesz ;)

Opublikowano

Mi tylko nie działa podświetlenie zapalniczki i popielniczki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

WItam

moze ktos z was wie skad pociagniete sa kable do podswietlenia...

schowka, zapalniczki no i bagaznika..

Bo wlasnie te elementy mi sie nie podswietlaja i mnie to denerwuje..

a nie wiem gdzie szukac przyczyny..

Pozdrawiam

p.s. co do bagaznika to wiem ze zamek ale nie bede zamka wymienial:)

wiec chce znalesc inne rozwiazanie...moze macie jakies pomysly:)

z gory dzieki...

Opublikowano

Szkoda, że światło w schowku nie zapala się przy otwieraniu,a tak przez to, że świeci się na okrągło/jeżdżę na światłach/to schowek niepotrzebnie się grzeje i żarówka już dwa razy mi się spaliła :???:

Opublikowano
Szkoda, że światło w schowku nie zapala się przy otwieraniu,a tak przez to, że świeci się na okrągło/jeżdżę na światłach/to schowek niepotrzebnie się grzeje i żarówka już dwa razy mi się spaliła :???:

coś ci sie pokiełbasiło

w schowku gaśnie tak samo jak w lodówce :mrgreen:

zamykasz i gaśnie :cool:

Opublikowano

No ja mam tez w schowku swiatelko tylko ze nie swieci :evil: nie wiem jaka moze byc przyczyna skoro zarowka dobra??moze sie rozlaczylo ??a jak to rozebrac zeby dojsc do okablowania??dzieki za pomoc :wink:

Opublikowano

świeci cały czas,chyba że mam coś pomieszane

elektryk też się dziwił :???:

Opublikowano
świeci cały czas,chyba że mam coś pomieszane

elektryk też się dziwił

A skad wiesz ze sie swieci, siedziales w schowku jakbyl zamknniety ?? :mrgreen: U mnie to samo, wyjme zarowke z ta oprawka to swieci, wloze ja z boku w schowku, zamkne, otworze i juz nie swieci :?:

Opublikowano

wojtas-audi, tzn przepala sie czy poprostu cos sie zacina? trzeba by zlokalizowac czujnik zamkniecia schowka

Opublikowano

właśnie gdzie jest czujnik,może on zawodzi :neutral:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.