Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] BLUE LINE --> niebieska piękność po kilku modyfikacjach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj oj oj, :mysli:

Z Twojego auta podoba mi się:

kolor

przedni zderzak

felgi też nie są złe

Ale do zmian moim zdaniem

mieszek

brewki

wszystkie dokładki

i cały zmasakrowany tył, włącznie z klapą

Ogólnie nie jest źle, da się zmienić na lepsze. Dobrze, że widzisz konieczność zmian :good:

Opublikowano
  • Autor

no co jest?? to tyle?? :gwizdanie:tyle razy było przeglśdane a tylko kilka komentarzy?

proszę chociaż tak :good:albo tak :thumbdown:ewentualnie tak :mysli: i już bedę wiedział czy mam się rozglądć za inną audiczka czy tą mogę po zlotach pojeździć :decayed:

pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________...proszę chociaż tak :good: albo tak :thumbdown: ewentualnie tak :mysli: ....

Opublikowano

no co jest?? to tyle?? :gwizdanie:tyle razy było przeglśdane a tylko kilka komentarzy?

proszę chociaż tak :good:albo tak :thumbdown:ewentualnie tak :mysli: i już bedę wiedział czy mam się rozglądć za inną audiczka czy tą mogę po zlotach pojeździć :decayed:

pozdrawiam wszystkich[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 23:35_________________________________________________...proszę chociaż tak :good: albo tak :thumbdown: ewentualnie tak :mysli: ....

Sympatyczny piesek.. :good:

Opublikowano

Ogólnie fajne autko, poza tyłem :doh1: lampy,wydech(podobno już zmieniasz) i ta nieszczęsna zaspawana klapa :wallbash: .Zmień tył ,normalna klapa ,lampki poliftowe i wydechy tak jak pisałeś i będzie :good:

Opublikowano

420 przekroczony limit transferu

Przekroczony został maksymalny limit transferu dla tej strony.

Strona ponownie będzie widoczna po upływie czasu obowiązywania limitu.

Spróbuj później, jeśli chcesz zobaczyć tę stronę.

Opublikowano

tez nie widze zdjeć :gwizdanie:

Opublikowano

Chłopie ale żeś sobie tuning zrobił.

Zawsze zastanawiłem się czym się kieruje właściciel który taki robi tuning.

Lampy i wydech do wywalenia.

Opublikowano

Powiem tak : brewki na przodzie nie potrzebne i te niebieskie listwy....

A reszna całkiem spoko :good:

Opublikowano

Bez urazy ale zaciąga wiejskim tuningiem. Przesadziłeś z armatkami i światłami tył. Brewki też wywal. ;) Felgi też kiepskie. Ale oczywiście to moje zdanie a auto ma się podobać Tobie :D

Opublikowano
  • Autor

lucabianco, bez obrazy. Nie wezme Twojej opini na serio bo wystarczy mi że okaleczyłeś swoje biedne auto gazem. Ja osobiście wychodzę z założenia że jak mnie nie stać na lanie do 1,8 to kupuję 1,6 a jak nadal mnie nie stać to 1,4 i tak aż do roweru lub chodzenia na piechotę ale nigdy nie gazowanie!!!sądze że taki zabieg bardziej podchodzi pod wiejski tuning.pozdrawiam

Opublikowano

kolor czadowy i wyzywajacy

felgi mega koksik

lampy przód po lifcie bez brewek

tył seryjne

i klapa jak jest zaspawana tez mi sie nie podoba

sciema szybek całych delikatnie

progi jakos mi nie podchodzą

listwy w środku jak poręcze kolorowe w niskopodłogowcach

silniki+program bdb

kiera do usuniecia

tył wydechy do poprawy

najlepiej doprowadz ja do seryjnego wyglądu przynajmniej tył to bedzie bardzo ładne autko

ale z tego silniczka jestem najbardziej zadowolony

ocena koncowa dobra :good:

powodzenia w wzmianach

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

generalnie :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.