Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kamerka AliExpress


nnand

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na AliExpress kamerkę nawet ciekawe rozwiązanie. Czy ktoś miał już styczność z takim czymś i może podzielić się swoimi uwagami?  Hc9538bbe79e242688b7b6368ded70f01t.jpg_3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem ją kupić między innymi ze względu na montaż p&p i integrację w stopkę lusterka. Nie musisz nic dodatkowo na szybę montować. Na jednym z forum ma dość dobre opinie. Są 2 różne warianty. Z przesłoną f1,6 i f2.0, ta pierwsza jest lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FITCAMX.COM

What model should I choose? Why You Need This OEM Dash Cam? Plug and PlayFITCAMX dash cam has brand-new methods for power (the room lamp/the moon roof/Adaptive Cruise Control/Rain sensor, etc.)...

 

tutaj znalazlem drugiego producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Kupiłeś tą 4k? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie kupiłem (drugą) bo omyłkowo kupiłem 2.5 K:doh:

Przy zamawianiu pierwszej było kilka opcji z różnej wielkości kartami. Ja nie chciałem kupić kamery z kartą i wybrałem bez karty sd i przeoczyłem, że bez karty dostępne opcje to 2.5 K. Dopiero dziś po zamontowaniu i wyborze rozdzielczości w ustawieniach, zauważyłem, że to nie 4K:facepalm:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2021 o 09:01, nnand napisał:

Znalazłem na AliExpress kamerkę nawet ciekawe rozwiązanie. Czy ktoś miał już styczność z takim czymś i może podzielić się swoimi uwagami?  Hc9538bbe79e242688b7b6368ded70f01t.jpg_3

Można prosić link do Majfrendow... Miałem taką w Superb II FL świetna sprawa zwłaszcza że można było dołączyć tył oraz niski pobór prądu spoczynkowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Muskel1 napisał:

@Muskel1 OT a może masz na sprzedaż tą poprzednią 2K ...?

Edytowane przez macherstudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, macherstudio napisał:

@Muskel1 OT a może masz na sprzedaż tą poprzednią 2K ...?

Niestety nie. Odesłałem sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 powiedz proszę - dawno nie zamawiałem od MajFrendów - jak teraz z cłem wygląda temat - płaciłeś coś więcej? Jak porównujesz obraz z 2k i 4k warto było wymienić na 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaciłem cła, paczka dotarła pod podany adres.

Ja zdecydowałem się na 4K. Musisz sam wiedzieć czy Tobie taka rozdzielczość wystarczy.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2022 o 15:00, Muskel1 napisał(a):

Nie płaciłem cła, paczka dotarła pod podany adres.

Ja zdecydowałem się na 4K. Musisz sam wiedzieć czy Tobie taka rozdzielczość wystarczy.


Można zgrywać filmy na telefon bez wyjmowania karty? 
 

Na filmie z ogłoszenia nie widać jak on to dokładnie podłącza. Czy wystarczy podłączyć jeden kabel? Możesz napisać coś więcej o podłączeniu?  Jesteś z niej zadowolony? Jak z obrazem w nocy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ZiP napisał(a):

Można zgrywać filmy na telefon bez wyjmowania karty?

Można, za pomocą W-Lan.

 

40 minut temu, ZiP napisał(a):

Na filmie z ogłoszenia nie widać jak on to dokładnie podłącza

Widać. Do kamery dołączona jest krótka wiązka Y. Wypinasz ori wiązkę z czujnika deszczu, wpinasz ją do dołączonej do kamery wiązki Y, następnie jedą stronę z wiązki Y wpinasz do kamery a drugą stronę do czujnika deszczu.

 

40 minut temu, ZiP napisał(a):

Jesteś z niej zadowolony? Jak z obrazem w nocy? 

Jak do tej pory jestem zadowolony. Tutaj wrzuciłem 2 filmiki z jazdy w nocy.

 

https://a4-klub.pl/topic/471333-a4-b9-avant-30-tdi-quattro-s-line-biały-lodowiec/?do=findComment&comment=5662491

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż rozumiem tak jak na filmiku pokazano?

 

A jak potem kamerka działa - uruchamia rejestrowanie w którym momencie? Po włączeniu zapłonu?

Jest jakis podgląd tego co widzi/nagrywa?

 

Jaką masz karte włożoną i na ile zapisu wystarcza?

Edytowane przez mcemsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie jaką mam kartę ale co najmniej 64 GB, a możliwe nawet, że 128 GB. Zapas jest na kilkanaście dobrych dni, z tego co pamiętam. Montaż jak na filmiku.

Kamera uruchamia się już przy odryglowaniu auta pilotem (razem ze sterownikami) i kończy nagrywanie jakieś 2-3 minuty po zaryglowaniu auta, gdy sterowniki przechodzą w stan uśpienia.

Podgląd jest po połączeniu się  telefonem z kamerą w aplikacji telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2K masz 128 jak nie 256, u mnie 256  przy 1080P i 60 fps starcza na maks 4 dni, bo 5 minutowe nagrania po 700 mb wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4K i mam kartę 128 GB. To daje  jakieś 224 minuty materiału filmowego, tak że na ile karta wystarczy, zależy od tego jak długo dziennie jeździsz.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Muskel1 dostęp do filmów jest apke na telefonie czy może wyciąga się kartę SD i do kompa wpina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...