Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 B9 sportback - glacier metalic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, A5Radek napisał:

Gratuluję zakupu. Piękna :) Czy masz możliwość sprawdzenia wagi jednego koła? Zastanawiam się nad 20" ale obawiam się że wagi takiego setupu - ale te rotorki i peaki z RS5 kuszą.

A dzięki :) niestety nie mam jak ich zważyć ...

Opublikowano
2 godziny temu, dawid195a napisał:

Żaden problem continetal sport contact 25692D05-C530-4138-B77C-B4F584D2E0BD.jpeg

Sport contact 3?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kamelus_ napisał:

Sport contact 3?

Tak ;)

Właśnie wybieram się do Aso na przegląd przy 60k , na ile i jakie koszty się mniej więcej nastawić ? Filtry wszystkie , olej, płyn hamulcowy …

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano
2 minuty temu, dawid195a napisał:

Tak ;)

 

No to już nie ogarniam. Ja mam na fabrycznym setupie tą oponę na feldze 9j i prawie nie ma naciągu.

20210911_132603.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, kamelus_ napisał:

No to już nie ogarniam. Ja mam na fabrycznym setupie tą oponę na feldze 9j i prawie nie ma naciągu.

20210911_132603.jpg

Ależ spas / ideolo , lepiej niż w mojej starej ?

Opublikowano
1 minutę temu, dawid195a napisał:

Ależ spas / ideolo , lepiej niż w mojej starej ?

He he dzięki. To max co się da w A5 żeby nie tarło :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, kamelus_ napisał:

He he dzięki. To max co się da w A5 żeby nie tarło :decayed:

Kurde musi być twardo , u mnie już było na 20… zacisk sztosik kolorek ?
Pisałem o Aso wcześniej , nie orientujesz się ? 

Opublikowano
2 minuty temu, dawid195a napisał:

Kurde musi być twardo , u mnie już było na 20… zacisk sztosik kolorek ?
Pisałem o Aso wcześniej , nie orientujesz się ? 

Mam gwint Eibacha i jest naprawdę przyzwoicie. Dużo gorzej to wygląda niż faktycznie czuć. Jak na taki setup jest wręcz wygodnie.

Co do ASO to myślę że około 2 tys. zł ale dokładnie nie wiem bo mam aż 42 tys. najechane :polew:

Opublikowano

Fajna A5, kolor, s-line, szkoda że manual ale co kto lubi

co do ASO, z tego co pamiętam wymiana płynu hamulcowego 250-300pln, serwis klimatyzacji 150-200pln, wymiana oleju (bez materiału) 650 :grin:

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, marcin_o23 napisał:

Fajna A5, kolor, s-line, szkoda że manual ale co kto lubi

co do ASO, z tego co pamiętam wymiana płynu hamulcowego 250-300pln, serwis klimatyzacji 150-200pln, wymiana oleju (bez materiału) 650 :grin:

Ja pr…. pogięło ich ….

 

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, kamelus_ napisał:

Mam gwint Eibacha i jest naprawdę przyzwoicie. Dużo gorzej to wygląda niż faktycznie czuć. Jak na taki setup jest wręcz wygodnie.

Co do ASO to myślę że około 2 tys. zł ale dokładnie nie wiem bo mam aż 42 tys. najechane :polew:

42k w A5 B8 ? Szok to który to rok 2016?

Opublikowano
1 minutę temu, dawid195a napisał:

42k w A5 B8 ? Szok to który to rok 2016?

Jedno z ostatnich aut zleconych do produkcji. Zamawiałem we wrześniu a odbierałem w listopadzie 2016. To trzecie auto pod domen i traktuje je raczej chobbistycznie i jeździ raczej po trasach. A ostatnią zimę przestał w garażu bo mi się kół nie chciało zmieniać. Oblukaj sobie w moim temacie. Auto w dość niespotykanej specyfikacji.

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, kamelus_ napisał:

Jedno z ostatnich aut zleconych do produkcji. Zamawiałem we wrześniu a odbierałem w listopadzie 2016. To trzecie auto pod domen i traktuje je raczej chobbistycznie i jeździ raczej po trasach. A ostatnią zimę przestał w garażu bo mi się kół nie chciało zmieniać. Oblukaj sobie w moim temacie. Auto w dość niespotykanej specyfikacji.

Ok , obyczaje ale wiem jedno ze Twoje b6 było najlepsze jakie widziałem .

 

Opublikowano
3 minuty temu, dawid195a napisał:

Ok , obyczaje ale wiem jedno ze Twoje b6 było najlepsze jakie widziałem .

 

O kurcze dzięki. Jeszcze je pamiętasz czy na forum wygrzebałeś star dzieje? ?

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, kamelus_ napisał:

O kurcze dzięki. Jeszcze je pamiętasz czy na forum wygrzebałeś star dzieje? ?

Pamietam bo mam foty ściągnięte na kompa ;)

Opublikowano

Fajna A5teczka, obmacana na żywo i zmodzona z mojej strony :decayed:

Opublikowano

Piękna jest :wub:  Jeszcze to ambiente ahhh.... :hi:

Tak z ciekawości... to ile dałeś za nią? :D

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, H4mm3R napisał:

Fajna A5teczka, obmacana na żywo i zmodzona z mojej strony :decayed:

:D trochę zabawy było , jeszcze raz THX

Opublikowano
  • Autor

Zaślepki kielichów kupione i zamontowane ;)  oprócz jedno mocowanie gumowe osłony silnika bo brakowało a musi być komplet żebym spał spokojnie ?4EBDBCA0-14A9-4303-8B33-FF8E4524C96F.jpeg

swoja drogą zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma tych zaślepek odrazu w audi tylko jakiś badziewny plastik przez który leci pełno piasku ?

 

W między czasie wpadł przegląd w Aso przy 60k km i wymieniłem klocki przygód i tył na ATE. 

Edytowane przez dawid195a

Opublikowano
19 minut temu, dawid195a napisał:

swoja drogą zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma tych zaślepek odrazu w audi tylko jakiś badziewny plastik przez który leci pełno piasku ?

To chyba jakieś ich niedopatrzenie. Polifty mają te zaślepki już w serii. Ale ile się nawkur****em jak po zimie otwierałem maskę a tam pełno syfu... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.