Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak ogrzewania


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z brakiem ogrzewania, wykluczam klapy bo zdemontowałem silniczek od temperatury i machałem ramieniem ręcznie i dalej powietrze w maksymalnej pozycji ramienia jest ledwo chłodne.

Dostałem się do nagrzewnicy i mam tu zagwostkę, gdyż na blacie temperatura koło 80*C dolny wylot do nagrzewnicy ciepły, a górny zimny, po dodaniu gazu górny robi się lekko letni - czy nagrzewnica nie powinna być ciepła non stop, a u mnie jest po prostu zatkana/niedrożna i to powoduje mój problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj odpowietrzyć nagrzewnice.

Trzymaj auto na 2 - 3tys obrotów i ściągnij delikatnie kawałek wąż z nagrzewnicy żeby powietrze wyleciało. 

Edytowane przez MarcinHubert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcinHubert napisał:

Spróbuj odpowietrzyć nagrzewnice.

Trzymaj auto na 2 - 3tys obrotów i ściągnij delikatnie kawałek wąż z nagrzewnicy żeby powietrze wyleciało. 

Myślisz że mogła się tak sama z siebie zapowietrzyć?? Nie mam żadnych problemów z ubytkiem płynu chłodniczego, więc nieszczelności raczej wykluczam, jestem już nastawiony na wymianę nagrzewnicy w dniu jutrzejszym, jak tylko nie będzie padać, bo chce to zrobić na podjeździe pod domem, a nie mam garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie nagrzewnicy wszystko wróciło do normy ?

Nagrzewnica była dość ostro zabita

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...