Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

auto piekne ale fela slaba :kwasny: ja bym tu widzial jakis custom i wtedy by rwalo suty :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
No Pinczi pierwszy raz przegląda Twój wątek i gratki takiego smoka:jerk:

Podziekować :decayed:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

auto piekne ale fela slaba :kwasny:

Hehe...kazdy lubi co innego

Ja akurat bardzo lubie fele od RS6

Ta 19" to była tylko przymiarka :decayed:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Mały prezent od Mikołaja dla eSki :)

Klocki Ferodo Racing DS2500 + tarcze Zimmerman Coat Z 345x30

Zobaczymy jak teraz to będzie hamowało :) (montaż po świetach)

ferodo_ds.jpg

<br /><br />

Opublikowano
No Pinczi pierwszy raz przegląda Twój wątek i gratki takiego smoka:jerk:

Podziekować :decayed:

---------- Post dopisany at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

auto piekne ale fela slaba :kwasny:

Hehe...kazdy lubi co innego

Ja akurat bardzo lubie fele od RS6

Ta 19" to była tylko przymiarka :decayed:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

Mały prezent od Mikołaja dla eSki :)

Klocki Ferodo Racing DS2500 + tarcze Zimmerman Coat Z 345x30

Zobaczymy jak teraz to będzie hamowało :) (montaż po świetach)

http://s9.postimage.org/947do8k0b/ferodo_ds.jpg

<br /><br />

:kox::wink:
  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Pytanie za 100 pkt :)

Dzisiaj próbowałem odpalić eske po prawie 2 tygodniach nie uruchamiania no i oczywiscie lipa :)

Udało się bezproblemu odpalić po podpięciu kabli do innego auta, ale.....

Wskazówka od poziomu paliwa leży no i komp pokazuje że zostało paliwa na "0 km" (wiem na 100% ze jest okolo 1/4 baku)

Na vagu zadnych błędów, bloki pomiarowe od czujnikow pokazuja: czujnik 1 - 26 L (nie pamietam opornosci, cos ok 100 Ohmow), czujnik 2 - 0 L i opornosc ponad 300 Ohmow.

Co może być ? Od razu zakładać padnięty czujnik ?

Opublikowano

Miałem to samo gdy rozładował mi się akumulator. Najprawdopodobniej zawiesił się pływak. Spróbuj na początek zatankować zbiornik. :wink:

Opublikowano

Dokładnie tak pływak mógł sie zawiesić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie zatankowanie pomogło :D

Dzięki chłopaki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.