Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiem że swego czasu w BMKach fabryczne setupy kół też miały taki fakeowy naciąg. Mi się to nawet podoba

Opublikowano

I bez dekielków przepięknie ? Gratulacje !

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, vvalery napisał:

I bez dekielków przepięknie ? Gratulacje !

Dekielki są ale całe czarne,

zobaczymy po weekendzie jak przyjdą inne. Chciałbym te z chromowanym ringiem ale jak sie nie uda to bedą tylko z znaczkiem jak w starszych audi

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Dekielki są ale całe czarne,

zobaczymy po weekendzie jak przyjdą inne. Chciałbym te z chromowanym ringiem ale jak sie nie uda to bedą tylko z znaczkiem jak w starszych audi

tu by pasowały grafitowe, żeby tworzyły całość z felgą

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, pit07 napisał:

tu by pasowały grafitowe, żeby tworzyły całość z felgą

No właśnie niewiem czy czarne nie lepsze

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

No właśnie niewiem czy czarne nie lepsze

czarne będą nawiązywać kolorystycznie do barwy auta, też będzie fajnie

Opublikowano
4 godziny temu, kristof91 napisał:

No właśnie niewiem czy czarne nie lepsze

Czarne są chyba montowane fabrycznie do rotorów. Przynajmniej w moich są czarne matowe ;)

Opublikowano
  • Autor

Przy sobocie mycie oczywiscie już ukurzone?

20220423_195411.jpg

Opublikowano
29 minut temu, kristof91 napisał:

Przy sobocie mycie oczywiscie już ukurzone?

Taki urok tych czarnych wozów niestety.

Opublikowano
34 minuty temu, kristof91 napisał:

Przy sobocie mycie oczywiscie już ukurzone?

20220423_195411.jpg

W sumie spoko wygląda z tym naciągiem. Chyba na przyszły sezon też kupię te opony. Ciekawe jak będzie z trwałością bo ja na moich Continentalach zrobiłem około 30 tys. km i tylne są już na praktycznie na wykończeniu (przód może jeszcze ze dwa sezony by zrobił). Prawda że w związku z tym że mam preferencję tyłu czasem lubię "pójść bokiem"  :kox: ale to i tak mega słaby wynik.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze troche spamu?

 

20220424_113913.jpg

20220424_114046.jpg

20220424_114109.jpg

20220424_114037.jpg

20220424_114054.jpg

20220424_114203.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, kristof91 napisał:

Jeszcze troche spamu?

 

20220424_113913.jpg

20220424_114046.jpg

20220424_114109.jpg

20220424_114037.jpg

20220424_114054.jpg

20220424_114203.jpg

No i kurna pies pilnuje, żeby broń Boże nikt brudnym paluchem nie dotknął. Mega ???

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

dodaj jeszcze biżuterię :wink:

IMG_6744.JPEG

Opublikowano
  • Autor

20220427_204425.thumb.jpg.a70bb4c41480c815bd61fa0766e49d34.jpgTrochę rzeźby i jest. 

I powoli zbieram fanty:

received_3086422484911273.thumb.jpeg.9a1bf6b51a68017e30922ebf0b00f092.jpeg

Opublikowano
50 minut temu, kristof91 napisał:

20220427_204425.thumb.jpg.a70bb4c41480c815bd61fa0766e49d34.jpgTrochę rzeźby i jest. 

I powoli zbieram fanty:

received_3086422484911273.thumb.jpeg.9a1bf6b51a68017e30922ebf0b00f092.jpeg

Niezły rarytasik widzę udało się upolować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, krystian3769 napisał:

Niezły rarytasik widzę udało się upolować :decayed:

Udało się znaleźć z listwa za 300ziko

Ale z końcówkami chyba będzie dużo gorzej.

Opublikowano

O i jeszcze za 3 stufki to naprawdę strzał 

Jak polowałem na to żeby w takim stanie był jak Twój to mi rok zeszło. O ile sam dyfuzor dorwać to nie taki problem. To już kompletny z cała listwą masakra :facepalm:

Co do końcówek akurat miałem szczęście. Bo mi wyszły całkiem spoko. Jedna była strasznie zasyfiona odpryskami z asfaltu i błota. Cena śmieszna bo chyba 150. Zaryzykowałem  i po wyczyszczeniu wyszła jak nowa :decayed: Druga za 200 trafiłem. Słyszałem ze teraz jest ciężko trafić szczególnie prawego ślepaka. 

Opublikowano
W dniu 17.03.2022 o 21:15, kristof91 napisał:

Wkońcu ogarnąłem relingi. 

Początkowo chciałem zdjąć ale stwierdziłem że szkoda ryć wnętrze. 

Wyszło naprawdę spoko. Rano na bezdotyk opłukać pył i będzie git.

20220317_205113.thumb.jpg.950c3be5aa9801f65649f96a126dc698.jpg

Z chromem coś robiłeś przed malowaniem?

Opublikowano
  • Autor
25 minut temu, pit07 napisał:

Z chromem coś robiłeś przed malowaniem?

Nie miałem chromu. Miałem ori czarne ale jakiś zj** je polakierował na srebrno. Zmatowałem i tyle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.