Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@FroS-t moze na wiosne prokit wrzuce.

 

Tymczasem zimówki prawie ogarnięte zostało naceramikować i założyć dekielki.

 

Opony Conti Winter Contact TS830P 245 35 19. 

20221105_180454.thumb.jpg.47aee77f7133d245bdf15a9c091cae50.jpg

Opublikowano

zimówki ładniejsze niż lato :wink:

Opublikowano
4 godziny temu, FroS-t napisał(a):

Obniż tą pipe

Jeszcze  @kristof91 nabawi się lęku wysokości. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, george napisał(a):

Jeszcze  @kristof91 nabawi się lęku wysokości. :decayed:

Trochę się już namęczyłem w życiu

FB_IMG_1549306255548.jpg

FB_IMG_1647892649190.jpg

Opublikowano

Założ Sportline, mam w a3 i to dobrze wyglada i nigdzie nie szura, prokit to za mało…

Opublikowano
  • Autor

Zima siedzi na aucie20221111_125120.thumb.jpg.3c18518e4f36ce1de4e8fc04e1f36ffb.jpg20221111_130023.thumb.jpg.96a60ba5387dba9ccbda655dbbffb387.jpg

 

Dziwna sprawa ale wydaje mi się że tylne letnie opony zużyte są dużo bardziej niż przód czy to normalne czy coś ze zbierznościa z tyłu? Lubie sobie czesto ruszyc ostrzej czy to od tego?

Opublikowano

Normalne w Quattro

Opublikowano
  • Autor

Letnie wymyte i zapakowane w pokrowce

20221116_191742.jpg

20221116_193512.jpg

Edytowane przez kristof91

Opublikowano
12 godzin temu, kristof91 napisał(a):

Letnie wymyte i zapakowane w pokrowce

20221116_191742.jpg

20221116_193512.jpg

 

Ciężko zmieścić wewnątrz taki komplet i lekki kłopot dlatego moje zostawiam w hotelu. Pięknie wyglądają te twoje w tych pokrowcach. Takie same rotory tylko czarne 18" mam w Golfinie GTi założone na zimę. :-)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, vvalery napisał(a):

 

Ciężko zmieścić wewnątrz taki komplet i lekki kłopot dlatego moje zostawiam w hotelu. Pięknie wyglądają te twoje w tych pokrowcach. Takie same rotory tylko czarne 18" mam w Golfinie GTi założone na zimę. :-)

No mam miejsce chciałem w garażu ale sporo miejsca zajmują i będę musiał je gdzieś indziej schować. Szkoda ze bo bokach sa puste te pokrowce

Opublikowano

No właśnie ja kupiłem zwykle czarne pokrowce ale pełne  i nie kurza się koła w ogóle i nic się nie dostaje….a nie mozesz powiesić na ścianę , ja do góry powiesiłem jeden komplet na hakach4E8B0B2E-9DC9-4857-9AED-4298149CCD22.thumb.jpeg.05d68bb2bbf5dd8c556f677b4f4ccdba.jpeg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, FroS-t napisał(a):

No właśnie ja kupiłem zwykle czarne pokrowce ale pełne  i nie kurza się koła w ogóle i nic się nie dostaje….a nie mozesz powiesić na ścianę , ja do góry powiesiłem jeden komplet na hakach4E8B0B2E-9DC9-4857-9AED-4298149CCD22.thumb.jpeg.05d68bb2bbf5dd8c556f677b4f4ccdba.jpeg

Też o tym myślalem tylko mam dosyć niski garaż?

Opublikowano
  • Autor

IMG_20221119_154350_540.thumb.jpg.505b708493cf7ff34323cbf5f99e8f97.jpg

Opublikowano

Kurczę chyba przespałem zmianę auta u ciebie ? pamietam a5 ale do ostatnich postów nie dotarłem. 

Ładne b9 i widze też na czarny przeszedłeś ? 

 

co do wieszania kół to wrzuć sobie może na ścianie środkowej ale po bokach. 2 na lewej i 2 na prawej. Jak coś z przodu będziesz miał miejsce do roboty k

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mega wygląda twoje B9 na tym rotorze :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wymiana dywaników zimowych na ori. Miałem Petexy ale były za małe i zero rantów.

20221214_191101.jpg

20221214_191147.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się ogarnąć upgrade systemu audio z 8RM do 9VD (Audi Sound System). W MIB2 wystarczyło dołożyć głośnik centralny w deskę i subwoofer do wnęki koła + wiązki. Do  tego kodowanie oraz parametryzacja które zrobił @H4mm3R i wszystko gra. Słychać różnicę, duże znaczenie ma jakość plików audio. Myślę żeby jeszcze wytłumić subwoofer w środku czymś.

 

Zdjęcie z neta bo pokazywać nie ma co:decayed:

retrofit-sound-system-9vd-audi-a4-b9.jpg.7e199b435f447e48e651041c96b7e68b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Taka mnie jakaś wizja naszła żeby coś zmienić na sezon? Co myślicie?

bronze.jpg

Opublikowano
5 godzin temu, kris_91 napisał(a):

Taka mnie jakaś wizja naszła żeby coś zmienić na sezon? Co myślicie?

bronze.jpg

Dobrze ale za wysoko moim zdaniem:whistling:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Wandej napisał(a):

Dobrze ale za wysoko moim zdaniem:whistling:

Z tym planuje coś zrobić też

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.