Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałające nagłośnienie.


CIAPER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Borykam się z problemem braku nagłośnienia w aucie. Nagłośnienie bose radio rnse. Ori było chyba zwykle na płyty. Wszystko działało do czasu gdy rano po zapłonie zaczęło się strzelanie z głośników po chwili ustawało. I tak ciągle nagle strzeliło i nie gra. Odkręciłem wzmacniacz bose i nadal nic nie gra. Ktoś może miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gra żaden głośnik? Jak masz Bose to wzmacniacz steruje wszystkimi głośnikami, więc odkręcając go, żaden grać nie będzie, chociaż tu najlepiej obeznany jest @pila24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Nie gra żaden głośnik? Jak masz Bose to wzmacniacz steruje wszystkimi głośnikami, więc odkręcając go, żaden grać nie będzie, chociaż tu najlepiej obeznany jest @pila24.

Na innym forum czytałem że powinny grać głośniki z przodu po wykręceniu wzmacniacza co wydawało mi się absurdalne... U mnie jest cisza. W następnym tygodniu ma być wzmacniacz z tym że mój ma literkę B kolega wysyła mi C myślicie że podejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Muskel1 napisał:

Błędy?

Vcds gdzie szukać przyjacielu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, CIAPER napisał:

Vcds gdzie szukać przyjacielu ?

W radiu

5 minut temu, CIAPER napisał:

Na innym forum czytałem że powinny grać głośniki z przodu po wykręceniu wzmacniacza co wydawało mi się absurdalne... U mnie jest cisza. W następnym tygodniu ma być wzmacniacz z tym że mój ma literkę B kolega wysyła mi C myślicie że podejdzie ?

Gdybyś miał system audio na wzmaku harmana to by tył grał pod wzmakiem a przód pod radiem,w bose jak wyżej wspomniał kolega masz wszystkie głośniki puszczone poprzez wzmak bose,będzie cicho po jego odpięciu. Z inną literką będzie pasował,ale może mieć inną charakterystykę dźwięku,lub inaczej puszczone kanały audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, CIAPER napisał:

Na innym forum czytałem że powinny grać głośniki z przodu po wykręceniu wzmacniacza co wydawało mi się absurdalne... U mnie jest cisza. W następnym tygodniu ma być wzmacniacz z tym że mój ma literkę B kolega wysyła mi C myślicie że podejdzie ?

Przednie głośniki zagrały by tylko w systemie aktywnym. W systemie Bose wzmacniacz napędza wszystkie głośniki, więc po odłączeniu go głośniki zamilkną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

W radiu

Gdybyś miał system audio na wzmaku harmana to by tył grał pod wzmakiem a przód pod radiem,w bose jak wyżej wspomniał kolega masz wszystkie głośniki puszczone poprzez wzmak bose,będzie cicho po jego odpięciu. Z inną literką będzie pasował,ale może mieć inną charakterystykę dźwięku,lub inaczej puszczone kanały audio.

Jutro sprawdzę vcds czy cos tam pokazuje i wrzucę screen. Pozdrawiam dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rozwiązany wymiana wzmacniacza pomogła. Pasuje z literka C zamiast B pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...