Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

albo walnąć na srebrny kolor jak ori :)

No właśnie Adaś taką mam wizję ;) (BTW - jutro kaskę wysyłam ;))

Opublikowano
  • Autor

albo walnąć na srebrny kolor jak ori :)

już były :gwizdanie:

Wuju kurcze nie obraź się ale mi też średnio się widzi - CH to piękna felga i warto by ją jakoś wyeksponować, a tu jej prawie nie widzę... Hmm nie wiem może dlatego mi to wszystko nie gra bo masz chrom wokół szyb i dokładki w plastikach... Ale generalnie ch** z tym - ma się Tobie podobać i tyle :wink4:

Jakie dalsze plany? All in black? :mysli: Żeby nie było, że tylko się czepiam - felga za***ista :naughty:

tak wszystko czarne ma być docelowo :kox: a potem felge przemaluje na srebrno :polew:

dokładki jak się uda to już niedługo

Opublikowano

Toć wuju ze srebrnych je malował :naughty: Ale rancik można by pociągnąć na srebro - dodało by sporo uroku :good:

Tak jak pisałeś - ważne, że właściciel zadowolony :kox:

Opublikowano

Wuju kurcze nie obraź się ale mi też średnio się widzi - CH to piękna felga i warto by ją jakoś wyeksponować, a tu jej prawie nie widzę... Hmm nie wiem może dlatego mi to wszystko nie gra bo masz chrom wokół szyb i dokładki w plastikach... Ale generalnie ch** z tym - ma się Tobie podobać i tyle :wink4:

Jakie dalsze plany? All in black? :mysli: Żeby nie było, że tylko się czepiam - felga za***ista :naughty:

[

tak wszystko czarne ma być docelowo :kox: a potem felge przemaluje na srebrno :polew:

dokładki jak się uda to już niedługo

Jak ma być all-in-black to teraz mi pasi ta koncepcja ;):good:

Opublikowano
  • Autor

zobaczyli byście na żywo to byście zmienili zdanie :gwizdanie:

ja jestem mega zadowolony z efektu myślałem ze zginie strasznie ale jest mega :kox:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:21_________________________________________________

Jak ma być all-in-black to teraz mi pasi ta koncepcja ;):good:

mi też :evil:

tylko martwią mnie te ramki wkoło szyb :kwasny:

Opublikowano

mi też :evil:

tylko martwią mnie te ramki wkoło szyb :kwasny:

Nie przejmuj się - mam dla ciebie listwy i szybki Schwarz :)

Opublikowano

felat.jpg

IMG_0582.jpg

vwfestival08040-1.jpg

OT005.jpg

001.jpg

RS4_6KolbenBBS.jpg

bbs.jpg

boydie_audi_a3.jpg

S319BBS.jpg

Opublikowano
  • Autor

mi też :evil:

tylko martwią mnie te ramki wkoło szyb :kwasny:

Nie przejmuj się - mam dla ciebie listwy i szybki Schwarz :)

Młody coś kiedyś mówił ze by chciał chromy to jak sie nie rozmyśli, zrobimy szybka przekładkę :wink4:

Opublikowano

Adaś świetny pomysł - srebrna tarcza załatwi sprawę :good:

BTW - tą fele dawali także do seryjnej 18" S-Line w B6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Adaś świetny pomysł - srebrna tarcza załatwi sprawę :good:

duża srebrna tarcza :decayed: i kolorowy zacisk :naughty:

Opublikowano

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

Opublikowano

Niezły kapeć 265/35/R19 w tej czarnej RS4 B5 z wierconymi tarczami i to na froncie :shocked:

Opublikowano
  • Autor

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

to ja już lepiej przemaluje je na srebrno :decayed:

Opublikowano

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

17" zimowe na to wcisnę?

Opublikowano

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

to ja już lepiej przemaluje je na srebrno :decayed:

Nie idź na łatwiznę, zrób tak jak Adaś powiedział :decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:39_________________________________________________

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

17" zimowe na to wcisnę?

Siemian zakładał 17" na tarcze od S4 B7 ale nie pamiętam ile tam miały mm ok360 :mysli:

Opublikowano

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

to ja już lepiej przemaluje je na srebrno :decayed:

Nie idź na łatwiznę, zrób tak jak Adaś powiedział :decayed:

hehe no..10 tys i będzie malina z czarnymi felami :kox::decayed:[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 00:40_________________________________________________

jest jedno ale :)...z tyłu też musi być duża tarcza :evil: przód 360-380mm tył 320mm

17" zimowe na to wcisnę?

Ty bart rób tak jak ja..345 przód i 300tył

to jest max przód co można wcisnąć na 17" no chyba że walniesz dystanse 25mm

Opublikowano

Ty bart rób tak jak ja..345 przód i 300tył

Ile mnie to będzie kosztowało? :gwizdanie:

Opublikowano

17" zimowe na to wcisnę?

Ty bart rób tak jak ja..345 przód i 300tył

Ile mnie to będzie kosztowało? :gwizdanie:

tarcze mniej więcej 250-350szt przód. tył ze 150zł..zaciski z 600przód 300 tył + osłony tarcz, płyn hamulcowy + robota..ale hamowanie MALINA :gwizdanie: :kox::naughty::decayed::wink4::tongue4:

http://allegro.pl/item934281407_tarcze_hamulcowe_audi_a8_s8_pheaton_345mm_oryginal.html

Opublikowano

Zapomniałeś o jarzmach i klocach ;) Czy wliczone?

Tak czy inaczej, jak się Gośka dowie to mnie za***ie :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.