Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja


wuju

Rekomendowane odpowiedzi

Karwa następny na czarno robi!!! Już mi ten cały Ykk koncepcję podpiordylił a teraz następny zbok!!! :polew: :polew: :polew:

Chyba na wiosnę w chrom pójdę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę ci oddać trochę chromowanych gratów :tongue4:

dokupisz parę m2 i będzie lala :kox:

Co ja się tam będę w taśmy chromowane bawił... Od razu przemaluję cała furkę na chrom, tak jak kiedyś Audi swoją A8 pokazową :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: 1BE nawet obok sportowej zawiechy nie leżało, ktoś kto nie ma pojęcia o sportowych zawieszeniach może się tym podniecać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_b7_tein_super_street_damper_fotostory_by_variotech_b6_tez_podejdzie-t52313.0.html

podniecam się tym co w linku a nie napisem, "Sport Suspension" które nie ma nic z nim wspólnego, to tak jak radio ma napisane na naklejce 500 W a ma max 50 W :polew:

Laik jesteś i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byś był spostrzegawczy to zauważył byś to ze większość tych, którzy maja 1be lub 1bv maja dopisane ze jest to sportowe zawieszenie

a same oznaczenia niektórym na forum nic nie mówią wiec tak sobie wpisałem :przebiegly:

może i jestem to akurat nie ma tu najmniejszego znaczenia, ale to ze ty miałeś gwint w swojej a4 znawcy z ciebie nie robi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego, to że miałem nie znaczy ale to, że od 1998 roku zajmuję się modyfikacjami aut znaczy, to, że śmigam następnym autem na gwincie też pewnie nie znaczy, to, że nie jednemu forumowiczowi dobrze doradziłem z doborem zawiasu pewnie też nie znaczy

Ale to znaczy, że ty masz o tym pojęcie takie, jak ja o sztucznym zapłodnieniu krów

BTW jak by napisali w papierach twojego auta "Ich bin dumm" też byś to przepisał na forum :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego, to że miałem nie znaczy ale to, że od 1998 roku zajmuję się modyfikacjami aut znaczy, to, że śmigam następnym autem na gwincie też pewnie nie znaczy, to, że nie jednemu forumowiczowi dobrze doradziłem z doborem zawiasu pewnie też nie znaczy

akurat nie sledze wszystkich twoich wypowiedzi wiec nie widziałem ze w tym siedzisz.. to zmienia postać rzeczy

Ale to znaczy, że ty masz o tym pojęcie takie, jak ja o sztucznym zapłodnieniu krów

BTW jak by napisali w papierach twojego auta "Ich bin dumm" też byś to przepisał na forum :mysli:

czy ty czytasz to co napisałem?

gdybym wymienił w ciekawszych elementach wyposażenia kod 1be to by niektórym nić nie mówiło

dlatego dopisałem jak większość ze jest to "sportowe zawieszenie" co prawda pseudo ale ale jest

zresztą inni też tak maja a czepiasz sie mnie

chodzi ci o coś?[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:22_________________________________________________koniec :ot: bo watek nie jest o zawieszeniach ani o tym kto ma o tym pojecie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...