Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z immo przy zmianie licznika


Moveri

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam audi a4 b5 99r po pierwszym lifcie, zegarek analogowy, z cyferkami - pełny fis. Zakupiłem licznik z a6 c5, z zegarkiem elektronicznym. Kostki pasują ( oprocz jednej, pewnie od fisa, bo sypie błędami), jednak mam problem, z ogarnięciem immo. Na licznikach od a6 auto odpala na 5 sekund i gasnie. Czy jest jakiś sposób zeby dograć immo LUB wyłączyć immo na stałe? Posiadam kabelek vag kkl. Szukałem na forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Jedni mówia ze sie nie da, drudzy ze się się da, tylko coś tam trzeba przelutować, inni jeszcze ze potrzeba pobawić się z eeprom i programami. Pytam tylko o immo, anomalię, ze wskazówka paliwa ogarnę, tak samo jak i potencjometr sciemniacza. Naprawdopodobniej posiadam immo 2 a licznik z a6 ma immo 3, więc myslę, ze całkowite wyłączenie immo będzie jedyną drogą wyjscia. Czy ktoś mógłby wskazać kierunek, którym powinienem podążać? 

PS. Z chęcią dowiem się też jak skorygować przebieg w liczniku oraz zmienić mile na km, ale to myślę ze wykopię w czeluściach internetu, więc główy problem to immo. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś normalnie zrobić adaptację vcds'em?

30 minut temu, Moveri napisał:

a6 ma immo 3

Jak chcesz potwierdzić to wejdź w 17-instruments i wrzuć fotę tego co wyświetli vcds

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kabelki poprzepinać bo nic nie zrobisz inaczej - wtyczki są te same ale pinout ciut inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...