Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0 TFSI - Stukanie z okolicy rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.01.2022 o 15:47, Muskel1 napisał:

W takim razie odpal silnik, wejdź w sterownik silnika, następnie w rozszerzone bloki pomiarowe i zrób zdjęcia ze wszystkich bloków widniejących w prawm okienku . Jest to dość długa lista i będziesz musiał skrolować kilukrotnie w dół, by wszystkie uchwycić. Powiększ także nieco to prawe okno z listą, przesuwając prawą krawędż okna w prawo z wciśniętym lewym przyciskiem myszki. Chodzi oto, żeby było widoczne co tam pisze w blokach pomiarowych. 

zmienilem oprogramowanie na angielskie najnowsze 

20220115_120526.jpg

20220115_120551.jpg

20220115_120609.jpg

20220115_120627.jpg

20220115_120640.jpg

20220115_120724.jpg

20220115_120737.jpg

20220115_120805.jpg

20220115_120820.jpg

20220115_120834.jpg

20220115_120846.jpg

20220115_120856.jpg

20220115_120907.jpg

20220115_120917.jpg

20220115_120928.jpg

20220115_120936.jpg

20220115_120948.jpg

20220115_120958.jpg

20220115_121009.jpg

20220115_121017.jpg

20220115_121027.jpg

20220115_121035.jpg

20220115_121043.jpg

20220115_121053.jpg

20220115_121102.jpg

20220115_121113.jpg

Opublikowano

Nie widzę tam nigdzie czasu wtrysku.

Opublikowano
  • Autor
32 minuty temu, Muskel1 napisał:

Nie widzę tam nigdzie czasu wtrysku.

i co teraz? musi być koniecznie ten Security Access aby odblokować tą możliwość?

Edytowane przez CenturionM

Opublikowano

Nie musi być. Wszystkie dostępne bloki pomiarowe pokazało Ci w liście. 

Nie wiem dlaczego ich na liście nie ma. Być może w tym silniku sterownik ich po prostu nie pokazuje.

Opublikowano
  • Autor
41 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie musi być. Wszystkie dostępne bloki pomiarowe pokazało Ci w liście. 

Nie wiem dlaczego ich na liście nie ma. Być może w tym silniku sterownik ich po prostu nie pokazuje.

to jest możliwe? gdzie mogę się na 100% dowiedzieć czy tak jest w rzeczywistości? może ktoś to wyłączył? ktoś ukrył aby nie było widoczne?

Opublikowano

Nie da się tego wyłączyć, przynajmniej nie bez poważnej ingerencji w softa steterownika silnika. 

Musisz porównać z bliźniaczymi jednostkami. Może któryś lub którzyś koledzy z forum, mający też 3.0 T u siebie sprawdzą. 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Muskel1 napisał:

Nie da się tego wyłączyć, przynajmniej nie bez poważnej ingerencji w softa steterownika silnika. 

Musisz porównać z bliźniaczymi jednostkami. Może któryś lub którzyś koledzy z forum, mający też 3.0 T u siebie sprawdzą. 

ten VAG to mnie przerażać zaczyna

Opublikowano

Hide cylinder

Zaznaczasz: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Dev napisał:

Hide cylinder

Zaznaczasz: 1, 2, 3, 4, 5, 6

niestety nie działa.... w takim przypadku musi być klucz Security Access ?

20220116_113515.jpg

20220116_113632.jpg

Opublikowano

Nie, nie potrzebny jest kod dostępu. Sterownik nie pokuzuje/ obsługuje tych wartości skoro nie ma ich na liście. 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Muskel1 napisał:

Nie, nie potrzebny jest kod dostępu. Sterownik nie pokuzuje/ obsługuje tych wartości skoro nie ma ich na liście. 

wiec jak sprawdzic te wtryskiwacze? kupić ODIS?

Opublikowano

Wątpię żeby ODIS pokazywał inne bloki pomiarowe. Najwidoczniej nie da sprawdzić się w tym silniku czasu wtryskiwania. Nie mam pomysłu jak inaczej.

Opublikowano
1 godzinę temu, CenturionM napisał:

niestety nie działa.... w takim przypadku musi być klucz Security Access ?

20220116_113515.jpg

20220116_113632.jpg

jak nie działa, jak działą

nie masz wypadania zapłonów, gdyby było informacja była by "active"

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Dev napisał:

jak nie działa, jak działą

nie masz wypadania zapłonów, gdyby było informacja była by "active"

czyli z wtryskiwaczami wszystko jest okey? tutaj chodzilo mi bardziej o informacje dotyczące tego czy któryś z wtryskiwaczy nie leje za duzo paliwa

Opublikowano

Wykręć świece i porównaj. Jeżeli któryś leje będzie widać po świecy.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

sprawa się wyjaśniła, z usa musiał przyjechać z zle zrobionym chip tuningiem

Opublikowano

Robiłeś nowy program czy skąd wiesz?

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Muskel1 napisał:

Robiłeś nowy program czy skąd wiesz?

tak, byłem u lokalnego tunera aby sprawdził co jest grane

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

CenturionM podasz kontakt do siebie? 

Opublikowano
W dniu 20.01.2022 o 10:20, CenturionM napisał:

sprawa się wyjaśniła, z usa musiał przyjechać z zle zrobionym chip tuningiem

Kolego mam ten sam problem. Możesz coś podpowiedzieć jak to ogarnąć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.