Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka jest różnica pomiędzy CB President Wilson a Johnny II ?


bobek84

Rekomendowane odpowiedzi

witam, chcialbym zamienic swojego starego WILSONA na johnnego II z racji tego ze potrzebuje radia ktore by sie zmiescilo w polke z lewej strony kierownicy a WILSON jest za duzy. wiem ze WILSON to dobre radio ale jak jest z tymi nowymi presidentami? czy nie sprawiają problemow? i co to jest ta automatyczna blokada szumow (ASC)? Jak to dziala w praktyce? czy naprawde eliminuje szumy czy to tylko chwyt marketingowy? lub moze polecicie jakies inny radyjko malych rozmierow,ktore by bylo godne uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Ja mam Unidena PRO 510xl z anteną PRESIDENT FLORIDA i wcale nie muszę mieszać tak jak kolega kls opisuje. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Johnnym II a Unidenem 520XL jest taka, że Johnny II nawet na krótkiej President Florida działa jak trzeba, spokojnie filtruje wszystkie szumy i pierdy, natomiast Uniden 520XL potrzebuje dobrej, długiej i dobrze dostrojonej anteny. Jak chcesz mieć spokój i nie sięgać ręką do radia to bierz Johnnego.

Tutaj kolega ma rację, unidenki mają gorszej jakości komponenty, ale tak szczerze to różnicy nie zauważysz (testując na tych samych antenach). W praktyce to masz mniejszy zasięg ok 1-2 km na zasięgu 20-30 km, więc to jest nic i ja uważam że nie ma sensu przepłacać (różnica jest 2-krotna) za ten kilometr może dwa.

Najczęściej nie będziesz zbierał szumów i będziesz sobie ustawiał zasięg na ok 10 km wtedy jest czysty ładny dźwięk bez zakłóceń. Faktycznie funkcja ASC jest przydatna ale w miastach, bo tam to jest jeden wielki pisk, każdy nagaje wszystko się sprzęga i wogóle, więc lepiej żeby wycięło trochę rozmowy niż słyszeć co chwilę piski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu początkujący ale napiszę że przejechalem trochę kilometrów z Johnny II ASC i jestem naprawdę zadowolony. W mieście ASC jest dobre bo słyszymy tylko mocny sygnał a w razie potrzeby jeśli o coś trzeba zapytać i usłyszeć odpowiedz to można jednym ruchem wyłączyć ASC i zwiększyć RF, i nie ma problemu.

Polecam to radyjko.

P.S. jakie masz plany co do Wilsona???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Audi to jest prestiż i szpan :>

Ps: Skody są dla zwykłych zjadaczy chleba :cool1:

No widzisz. I juz masz różnicę pomiędzy tymi dwoma radiami :P

poza tym uwierz mi, że testowałem oba radia i Uniden jest WYRAŹNIE gorszy od Johnnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu początkujący ale napiszę że przejechalem trochę kilometrów z Johnny II ASC i jestem naprawdę zadowolony. W mieście ASC jest dobre bo słyszymy tylko mocny sygnał a w razie potrzeby jeśli o coś trzeba zapytać i usłyszeć odpowiedz to można jednym ruchem wyłączyć ASC i zwiększyć RF, i nie ma problemu.

Polecam to radyjko.

P.S. jakie masz plany co do Wilsona???

do sprzedania bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...