Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Dev napisał:

Rób softa, nie czekaj, to najlepszy mod w każdym aucie :decayed: aaa i o większych hamulcach nie zapomnij :wink4:

Soft na pewno wleci w pakiecie z jakimis „zatrzymywaczami” :decayed:

Miejmy nadzieje ze terminy wypala z tym co mam ustalone bo teraz covid czy co to roznie bywa a jeszcze mam remont w chacie. 
 

Musze przyznac ze A6 to za***iste auto do przeprowadzki, wepchnalem tam 65 calowe TV z kartonem ktore B8-semka wiozłem na przyczepce bo nie weszlo nawet bez kartonu :lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wracam do Was dzisiaj wieczorem z małym uppdatem :decayed:

Mimo że sytuacja sie skomplikowała na świecie to cały czas szukam gratów i powoli ogarniam tematy :doh:

Na chwilę obecna udało mi się znaleź gałkę za psie pieniadze i jest 100 razy lepsza niż moja :decayed:

Wreszcie ogarnałem kodowania:

- zamykanie klapy z przycisku i kluczyka

- wyłaczyłem opcje start/stop

- właczyłem test zegarów

Małe pierdoły a ciesza :wub:

Jak dobrze pojdzie to jutro wleci mocniejszy update jak bede miał siłe bo wstaje o 5 :facepalm:

6412B350-6882-458F-A650-48B5E48E3E9D.jpeg

726532AA-C779-484A-9543-EF10DD686BBC.jpeg

Opublikowano
W dniu 6.02.2022 o 20:26, Mordeliuss napisał:

Powiem Ci ze nawet bardzo nie zwracałem uwagi na to pomrętło dopoki mnie nie uczuliłeś :facepalm: 

Jak co to mam na zbyciu klimatronik z ładnymi pokrętłami, za 100zł oddam ;) 

Opublikowano
Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Jak dobrze pojdzie to jutro wleci mocniejszy update jak bede miał siłe bo wstaje o 5 :facepalm:

Dasz radę, ja na tygodniu dzień w dzień wstaje o 5 ?

Autko zacne ?

Opublikowano
  • Autor
55 minut temu, H4mm3R napisał:

Jak co to mam na zbyciu klimatronik z ładnymi pokrętłami, za 100zł oddam ;) 

Halo halo dopatrzylem sie ze moj jest w idealnym stanie, tylko tak odbił światło że wyglada jak wytarty :facepalm:

 

50 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Dasz radę, ja na tygodniu dzień w dzień wstaje o 5 ?

Autko zacne ?

no kwestia o której pojde spac :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:banan2: UPDATE :banan2:

Dzisiaj pobudka około 5 i wyjazd. Wreszcie udaje sie klocek po klocki składać graty. Czekam na finalny efekt jak to wszystko co wymyśliłem bedzie ze sobą współgrało :decayed:

Dzisiejszy dzień przyniósł zmianę w jednym z ważniejszych aspektów jakim jest bezpieczeństwo.
Z samego rana odwiedziłem siedzibę DZB i dzieki Dawidowi wpadło u mnie troszke gratów zastepując tematy z Competition: 

- Zaciski Akebono 6-cio tłoczkowe w całkiem oryginalnym kolorze z domieszka perły. 
- Tarcze  przód Rotinger Nawiercane Nacinane 375 mm + klocki Ferodo Premiere
- Tarcze tył Rotinger Nawiercane Nacinane 330 mm + jlocki Ferodo Premiere. 
- nowe węże w stalowym oplocie koloru Green. 
 

Różnica w hamowaniu to przepaść mimo że to 356 mm. Problem polegał u mnie na tym że 356 hamiwały na ostatnią chwile i były malo ze tak powiem intuicyjne ;) 

Poniżej troszkę zdjęć :wub:

874BC113-85FB-4AFB-9B35-BF0C996302D0.jpeg

1A852EC6-663B-4FD8-A18D-FAAF811F9CB0.jpeg

A5BA3B90-8B54-4F3C-BD76-6D503CE74292.jpeg

EC2F67A2-ED44-44C5-ADAB-495AAAF6E232.jpeg

74D6F14D-4CBF-4F59-83A7-53AFF2E0D7A7.jpeg

A916B339-5FA8-46F2-B320-EC0106D98999.jpeg

FCC859CE-5418-43E0-BF87-33955A7D8532.jpeg

Opublikowano

Dla Ciebie setem Dawid się chwalił na insta :wink: wpada w oko :good:

Opublikowano

Fajne, ale naklejka to kicha straszna…

Opublikowano

Na tył od razu mogłeś 356 ładować :whistling:

 

Godzinę temu, FroS-t napisał:

Fajne, ale naklejka to kicha straszna…

+1

ja tu widzę jeszcze jedno niedociągnięcie, zacisk siedzi za wysoko i klocek wystaje poza tarczę...

Klocek powinien tak leżeć 

IMG_20220207_123746.thumb.jpg.b9d8bcff9a90a705fa37cb8d8080ce43.jpg

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, H4mm3R napisał:

Na tył od razu mogłeś 356 ładować :whistling:

 

+1

ja tu widzę jeszcze jedno niedociągnięcie, zacisk siedzi za wysoko i klocek wystaje poza tarczę...

Klocek powinien tak leżeć 

IMG_20220207_123746.thumb.jpg.b9d8bcff9a90a705fa37cb8d8080ce43.jpg

Z tego co sie orientuje to wysłałeś inne akebono, te wieksze bo sa dwa rodzaje  :) na takie mnie już nie stać :decayed:

10 godzin temu, FroS-t napisał:

Fajne, ale naklejka to kicha straszna…

naklejki pewnie wjada jakies inne, mam z tym dylemat i nie chcialem zeby bylo pusto :) co by ti najlepiej pasowało?

11 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Dla Ciebie setem Dawid się chwalił na insta :wink: wpada w oko :good:

Nagrywał to pry mnie ;)

Opublikowano
10 godzin temu, H4mm3R napisał:

Na tył od razu mogłeś 356 ładować :whistling:

 

+1

ja tu widzę jeszcze jedno niedociągnięcie, zacisk siedzi za wysoko i klocek wystaje poza tarczę...

Klocek powinien tak leżeć 

IMG_20220207_123746.thumb.jpg.b9d8bcff9a90a705fa37cb8d8080ce43.jpg

Dokładnie trochę za dużo , a tak u mnie wygląda . Poza  tym śruba mocująca zacisk na imbus ma przypuszczam twardość 12.9 - oryginalnie jest 10.9 . , im twardsza tym bardziej krucha .

 

IMG_3837.jpg

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
19 minut temu, Mordeliuss napisał:

Z tego co sie orientuje to wysłałeś inne akebono, te wieksze bo sa dwa rodzaje  :) na takie mnie już nie stać :decayed:

Wysłałem mniejsze ale klocek jest ten sam i na adapterach od DZB zacisk jest za wysoko. Po jakimś czasie, może pokrzywić tarcze.

Opublikowano
28 minut temu, Mordeliuss napisał:

 

naklejki pewnie wjada jakies inne, mam z tym dylemat i nie chcialem zeby bylo pusto :) co by ti najlepiej pasowało?

Moim skromnym zdaniem tylko ori, jak było jakieś S albo Rs albo Porsche na tych zaciskach to robiłbym takie, nie robiłbym nic dziwnego…. 
 

 

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, FroS-t napisał:

Moim skromnym zdaniem tylko ori, jak było jakieś S albo Rs albo Porsche na tych zaciskach to robiłbym takie, nie robiłbym nic dziwnego…. 
 

 

Pewnie wleca jakies nowe naklejki w szybkim czasie ;) bo tak jak pisałem nie mogę się zdecydować.

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Wysłałem mniejsze ale klocek jest ten sam i na adapterach od DZB zacisk jest za wysoko. Po jakimś czasie, może pokrzywić tarcze.

Zobaczymy co bedzie sie dzialo, zawsze moge zmienic adapter razem z klockami i tarcza :) 

Opublikowano
19 minut temu, Mordeliuss napisał:

Pewnie wleca jakies nowe naklejki w szybkim czasie ;) bo tak jak pisałem nie mogę się zdecydować.

Niektórzy nie lubią, innym bez znaczenia ja z kolei uważam ze z logiem jak dla mnie lepiej, jest pełniej, ale trzeba pamiętać ze to chyba taka wisienka na torcie i tak samo jak ozodobi zacisk , tak samo może go zepsuć, jak się zdecydujesz to daj to komuś kto naprawdę zrobi to dobrze :thumbup1:
 

Mam fotkę Hammera na Bukowinie i było tak :kox:

A197C1A6-2E88-462A-8834-3F3D58BE0D88.jpeg

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, FroS-t napisał:

Niektórzy nie lubią, innym bez znaczenia ja z kolei uważam ze z logiem jak dla mnie lepiej, jest pełniej, ale trzeba pamiętać ze to chyba taka wisienka na torcie i tak samo jak ozodobi zacisk , tak samo może go zepsuć, jak się zdecydujesz to daj to komuś kto naprawdę zrobi to dobrze :thumbup1:
 

Mam fotkę Hammera na Bukowinie i było tak :kox:

A197C1A6-2E88-462A-8834-3F3D58BE0D88.jpeg

Mnie tam sie podoba :decayed: dojda felgi to bede kimbonował jaka naklejke dac ;) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :wink:
 

Przychodzę dzisiaj z małym updatem. Jako że nie we wszystkim lubie serie i słyne z braku smaku i gustu dzisiaj wjechał nowy mod :lol:

Wpadła ścięta kierownica zamiast aktualnej która była :wub:

Oczywiście na chwile obecna nie pasuje do reszty ale na pewno zniknie chrom i alu z reszty auta :) 

 

Edit: Kiera jest cała czarna tylko tak padło światło. 

D30C5A9B-1F06-4586-A82D-498BF1630117.jpeg

60326C26-8D7A-4C07-A5E6-F1EE67EF9656.jpeg

Edytowane przez Mordeliuss

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Kiedy jaki update? :whistling:

+1:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.04.2022 o 01:08, H4mm3R napisał:

Kiedy jaki update? :whistling:

Ostatnio gadałem właśnie z Mefjem że nie ma fejmu to nie robie updatów :lol:

A tak na poważnie: w ostatnim czasie same plagi, najpeirw padła sprężąrka od pneumatyki razem z przekaźnikiem i bezpiecznikiem i zanim sobie poradziłem z tym to troche mi zeszło. Teraz zas dostałem choinkę od czujnika ABS co za tym idzie świeci się wszystko :decayed: Czujnik wymieniłem i nie pomogło, więc na stół leci łożysko.

Mam tera sporo delegacji ale dzięki temu śmigam autem służbowym przez co mogę zostawić auto na mody na dłużej ;)

UPDATE będzie na dniach jak tylko uda mi się zwalczyć dwa tematy ;) Obięcuje że nie będą to żarówki oświetlenia tablicy tylko na grubiej ;)

Szykuje przynajmniej 3 nowe rzeczy :wub:

EDIT: A w zasadzie przeliczyłem tematy i będzie tego z 5 nowości :D

Edytowane przez Mordeliuss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.