Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zacny wóz. :thumbup1: C7 Avant to jedna z najładniejszych Audi. :) 

Słyszałem, że VAG Performance dobrze ogarnia na mazowszu. Informacja od człowieka, który pracuje w firmie zajmującej się dystrybucją programatorów, ale i również świadczą usługi chiptuningu.

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, george napisał:

Zacny wóz. :thumbup1: C7 Avant to jedna z najładniejszych Audi. :) 

Słyszałem, że VAG Performance dobrze ogarnia na mazowszu. Informacja od człowieka, który pracuje w firmie zajmującej się dystrybucją programatorów, ale i również świadczą usługi chiptuningu.

Dla mnie wiekszość audi w avancie jest przepiekna. Uważam ze marka robi średnie jak dla mnie sedany :) 

Wpadnie Stage1 ale musze zlokalizowac termin :) 

Opublikowano
2 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Wpadnie Stage1

Pojeździj trochę i później zrób, tak to za chwilę będziesz myślał o Stage2 bo mało będzie:P

Opublikowano
46 minut temu, pelonek1 napisał:

Pojeździj trochę i później zrób, tak to za chwilę będziesz myślał o Stage2 bo mało będzie:P

To i tak zrobi:whistling:

Opublikowano

Kurcze jeden z najładniejszych kombi. Powodzenia w modach, i wrzuć więcej zdjęć bo ciekawość zżera

Opublikowano

Widziałem dopiero niedawno A8 na parkingu, a ten już zmienił furę... :decayed:

Teraz to już się nie umówimy bo wstyd moim sztruclem podjechać :decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Dla mnie wiekszość audi w avancie jest przepiekna. Uważam ze marka robi średnie jak dla mnie sedany :) 

Wpadnie Stage1 ale musze zlokalizowac termin :) 

A widzisz, są gusta. Mi się audi nie podoba w avancie, a w sedanie wręcz przeciwnie ??

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał:

To i tak zrobi:whistling:

Plany sa zgoła inne ale może pomysle o Stage2 :decayed:

Godzinę temu, Rob@k napisał:

Kurcze jeden z najładniejszych kombi. Powodzenia w modach, i wrzuć więcej zdjęć bo ciekawość zżera

Zdjęcia beda jak tylko pogoda sie uspokoi i wjada jakies graty bo aż szkoda auta myć. 
 

44 minuty temu, rosati napisał:

Widziałem dopiero niedawno A8 na parkingu, a ten już zmienił furę... :decayed:

Teraz to już się nie umówimy bo wstyd moim sztruclem podjechać :decayed:

dawaj wpadaj nie zartuj, nie ma słabych Audi :wink: sprzedaż A8 to był w zasadzie spontan :decayed:

Opublikowano

jesli mozna zapytac - ile dales za fure w takim za***istym stanie?

 

 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kubabkb napisał:

jesli mozna zapytac - ile dales za fure w takim za***istym stanie?

 

 

Nikt nie powiedział że w za***istym stanie :grin: po prostu nie mowie o wadach. Ale nie ma tragedii. Niestety za 313 ps w A6 C7 w spoko kondycji trzeba zaplacic powyżej 80k. wszystko co poniżej to albo bieda wersja albo motor do roboty. 
z C7 jest troche jak z A8 D3 ceny zaczynaja sie od 45 za padła a gorna granica to 2-3 krotność ceny. :facepalm: Audi sie ceni niestety. Za ten budżet moglbym miec Superba z 2016 roku ale kto by sie cieszył ze Skody :lol:
 

Jeździłem wieloma autami i wole stare audi niż niwa Toyote. Inny komfort, poczucie prowadzenia itp. 

Opublikowano
  • Autor

Z updatów dotyczących auta to zaczynam kompletować graty i składać pierwsze zamówienia.

Dwie mniejsze paczuszki już czekają na otwarcie i pewnie wjadą foteczki i relacja :)

Opublikowano

czekam na wiecej fotek audiczki :)

wiadomo ze lepiej kupic starsza audice:banan: niz nowa toyote:thumbdown: .

rowniez szukam A6 C7 w kombi z takim silnikiem , ale szukam jej w promieniu 100km od Frankfurtu nad Menem, poniewaz obecnie tu mieszkam i powiem Ci ze jest naprawde ciezko cos znalesc w dobrych pieniadzach. Ceny sa w miare dobre jesli auta maja przebieg juz powyzej 200 tys km. 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, kubabkb napisał:

czekam na wiecej fotek audiczki :)

wiadomo ze lepiej kupic starsza audice:banan: niz nowa toyote:thumbdown: .

rowniez szukam A6 C7 w kombi z takim silnikiem , ale szukam jej w promieniu 100km od Frankfurtu nad Menem, poniewaz obecnie tu mieszkam i powiem Ci ze jest naprawde ciezko cos znalesc w dobrych pieniadzach. Ceny sa w miare dobre jesli auta maja przebieg juz powyzej 200 tys km. 

Jak sam wiesz w DE dojazd do pracy 70-100 km to norma wiec nie dziwnego ze maja takie przebiegi. Dobre auta w niemcow i odpowiednio wiecej kosztuja niz w PL. Nie ma okazji :wink:

Ludzie to myślą że niemiec oddac za pol darmo i pojdzie po nowe audi do salonu. W rzeczywistosci jest tak ze niemcy jeszcze bardzoej żydzą niż poloki :facepalm:

Pojdzie relacja może w sobote albo niedziele :decayed:

Opublikowano
W dniu 27.01.2022 o 09:37, Mordeliuss napisał:

Pojdzie relacja może w sobote albo niedziele :decayed:

No i gdzie ta relacja? :decayed:

Opublikowano
10 minut temu, H4mm3R napisał:

No i gdzie ta relacja? :decayed:

Dokładnie...

Czekamy :paker:

Opublikowano

zapytam z ciekawosci , jakie masz srednie spalanie przy takim silniku?

 

Opublikowano
23 minuty temu, kubabkb napisał:

zapytam z ciekawosci , jakie masz srednie spalanie przy takim silniku?

 

Nikt nie kupuje 3.0 BiTDI aby bić rekordy ecodrivingu. Pali tyle ile musi:decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kubabkb napisał:

zapytam z ciekawosci , jakie masz srednie spalanie przy takim silniku?

 

A ja nie jestem najlepszym przykładem co do spalania. Średnie po mieście wyszło mi 13.5L 

No już jestem Panowie ale z małym update i modem dla biednych :decayed: pierwszym w tym aucie :wink:

Z małych zmian wjechały: 

- spryskiwacze mgiełkowe

- wymieniony olej na Total Quartz 5w30 + wleciał ceramizer od Liquy Molly.

 

Spryski musze ustawić po sieja po szybie i polowie auta. Efekt nie jest wspaniały ale o wiele lepiej niż było. 
 

 

5 godzin temu, Adam87 napisał:

Dokładnie...

Czekamy :paker:


Grubiej wlatujemy po weekendzie:thumbup1:

 

Opublikowano
3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

Grubiej wlatujemy po weekendzie:thumbup1:

Liczę na trzecią turbinę, inaczej to cienizna i nie wracam do tego tematu :decayed:

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, rosati napisał:

Liczę na trzecią turbinę, inaczej to cienizna i nie wracam do tego tematu :decayed:

Z moca na razie nie cuduje, skupiam sie na tym co udało mi sie zorganizować czasowo :wink:

Raczej ten projekt zostawiam na dłużej wiec bedzie czas porobić grubo budżetowe tematy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.